ДЕКЕМВРИйските деца палуват и рожденни дни празнуват!

  • 21 297
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 280
Ско , за 14 февруари ще влезеш ли или от сега да ти честитя Св. Валентин и Трифон Зарезан   Laughing

# 256
  • Мнения: 153
Честит 1-ви Рожден Ден на Анитка и Александра! От сърце им желая да са здравички и много усмихнати!

Честит Рожден Ден още и на Калин, Пламена, Златин и Александър! Както и на Калина, Бияна, Вики, Юлето, Симона, Алекс и Криси! От сърце им желая прекрасно детство!
За техните мами
Макси -  много хубави снимки  Heart Eyes!

# 257
  • Мнения: 3 092
Ми знам ли..  Crazy
Я вляза, я - не, но ще се чувствам поздравена за всички празници до другата нова година... Така става ли подробната? Mr. Green

Мамо Яниииииии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 18:14 от СкорпитУ

# 258
  • Мнения: 686
Честити рожденни дни и на днешните послушковци Александра, Калин, Анита ,Пламена, Златин!

# 259
  • Мнения: 280
Малееееееееееее , аз механично поздравих поздравените рожденички , без да погледна на първа страница че имало и други ...
Честито на Калин, Пламена, Златин и Александър , да са много здрави и послушни  Hug

За мамите им

# 260
  • Мнения: 219
Мале, Даре и аз като тебе направих. А по принцип гледам уж  Embarassed

Честит рожден ден на Калин, Пламена, Златин и Александър, здрави и послушни да растат, да радват цялата рода, и да бъдат много обичани!


За мамите   bouquet

П.П. Направо ми се затварят очите вече

# 261
  • Мнения: 42
Ох, и аз така направих, много съм заспала днес, честито и на Калин, Пламена, Златин и Александър, бъдете здрави и много щастливи дечица  bouquet http://www.123greetings.com/birthday/happy_birthday/birthday15.html 

За мамите

Утре ще има ли Мол?

# 262
  • Мнения: 337
Галчо е виновна , аз по нея се подведох  Joy и после и другите Mr. Green
Да са живи и здрави и другите рожденици и да ни прощават , че ги забравихме , но зло да ги забрави  Heart Eyes
Още нещо щях да кажа newsm78...а да!
Благодаря на всички , които се изказаха така мило и ласкаво за семейството ми и дечицата.Зарадвахте душицата ми брюнетска Heart Eyes Целувкам ви вас и прекрасните ви сладури Heart Eyes

И за накрая , но не на последно място един  честит Великден от мен!!! Mr. Green

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 23:32 от Mаxi

# 263
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
На Вас тук в този форум все нЕкой ви виновен.  Mr. Green И сега Галчо.Ама аз специално на тия двете дечица честитя,а на другите отдолу съм го направила.Ама като не четете Mr. Green
Чернокосата на един океан разстояние много сте готини на партито! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 23:56 от Галчоо

# 264
  • София
  • Мнения: 16
Привет,момичета.Продължавам да надничам тук,нищо,че Хана не е декемврийче  Grinning
Искам да честитя рождените дни на всички сладурки и сладури.Да са здрави и много,много щастливи!  Heart Eyes
Цвети,поздрави за смелостта да си имаш второ бебче толкова скоро   bouquet Желая ти лека бременност.А сладката бъдеща кака да ти помага.
Аз най-вероятно ще се връщам на работа.Предложиха ми повишение и не искам да изпускам възможността.Много ми е тежко,че ще оставя малката на детегледачка,но не се справям с 220 лева  Embarassed Знам,че някои от вас също работят и успяват,а аз съм толкова затъпяла... Скоро осъзнах,че ако разговора не се върти около темата"а вие какво ядете?" и подобни,съм странно тиха.  Laughing Ето,и този дълбокомислен пост го пиша 20 минути  Laughing Плаша се
Мацки,надявам се и нашето Първо Парти да е толкова весело и шарено като вашите!   bouquet

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 408
В изтичащите няколко минути на този ден прекрасен, аз искам да поздравя една малка принцеса и нейната търпелива и борбена майка за ПЪРВИЯ ДЕН РОЖДЕН НА ТЯХНОТО СЪКРОВИЩЕ! Да й пожелая да е здрава, много щастлива, малко повече поспалива, винаги усмихната и много обичана! Мила Гери преживях заедно с Вас моята и твоята бременност, раждания, първи разходки, зъби, леки болести и малки тревоги, много щастие и усмивки, за това и Анита я чувствам и обичам като половин мое дете! ЦЕЛУВАМ ВИ И ДВЕТЕ И МНОГО,МНОТО ВИ ОБИЧАМ!

честито и на всички други рожденници,които съм пропуснала!

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 408
Цвети разгледах ви снимките Юлето е много сладка и много усмихната, естествено няма да я даваш дори да ти е малко тежко в началото, ти си борец и ще се справиш!
Шишкова да я изядеш от мене малката джуджара Викитоо! много е сладка, мама ми се струва още по отслабнала!Браво!
Максо и вашия купон е бил супер! и ти с тай коса си екстра, а малката си личи че е доволна на купона!
Алекс браво на Денис за избраните предмети, ми така де детето правилно се е ориентирало!
Вале ЧЕСТИТА ТИ ХРИСТОВА ВЪЗРАСТ! Да си жива и здрава!

сега погледнах,че последното ни декемврийче е на 5ти януари, така че ако искате да се организираме ОБЩ РОЖДЕН ДЕН за 24ти или 31ви януари и двете дати са събота, аз си мислех за някой по голям клуб където да съберем децата, ако някой има предложения или опит нека каже!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 00:02 от munieca

# 267
  • Мнения: 1 065
И аз в последните минути да поздравя Алекс, Анита, Калин, Пламена, Златин и Александър! Здрави, умни и любвеобилни да растат! И бързи, смели и сръчни също  Laughing  Hug

# 268
  • Мнения: 686
Аз пък да се впиша в първите минути от празника на днешните рожденници!
Честити рожденни дни на  Джорди и Виктория!

Специално искам да поздравя Галчо и нейния рожденник Марти!Гале,честит ти рожденник,да ти е жив и здрав,безкрайно да те радва,да стане голям и красив мъж,да е твоя опора(също и другите ти двама мъже Асен и Захари)!Много целувки от мен за малкия рожденник!!!!!!!!!!!!!!!!

За теб:

# 269
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Аз от няколко дни все забравям да кажа,че много ми хареса джуджето на Шишкова Heart Eyes
Между другото съм се чудила защо няма нехубави деца в наща тема?В другите теми незнам....там не влизам. newsm78
Ама напоследък все повече забравям,а не е от ЕГН.... Outta JointВече ме е срам понякога.Нали съм си приказлива Mr. Green и по два пъти едно и също нещо се е случило да казвам на някой. Embarassed
Ама сега няма да забравя да ви почерпя с нещо сладко за моето малко момченце.Повече неща няма да сервирам,че идват и празници и ще ви доиде много. Mr. Green




Честит празник и на Виктория и Джорди!Да са здрави и много щастливи!
Да не се подведете по мен,че сме само ние рожденници! Mr. Green
И на Валя да честитя празника!    bouquet

И докато пиша и сервирам Мама Яни вече се включила. Hug Hug Hug
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЯНА Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 00:36 от Галчоо

Общи условия

Активация на акаунт