ДЕКЕМВРИйските деца палуват и рожденни дни празнуват!

  • 21 287
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ОНЗИ ПУХКАВЕЛЧО МАРТИ

Бъди щастливо малко мече, порастни добро човече. Радвай мама, татко, батко и си спинкай сладко сладко. Нека всички те обичат и с гордост те наричат - умно, послушно и добро дете е порасло нашето МЕче.
Галчоо - поздравявам те с този празник на душата. Радвай се на успехите на МАрти и нека те се множат и умножават.
Честит първи рожден ден и на Виктория и Джорди - малки сладки слънца - бъдете живи и здрави, обичани и закриляни.

Максии - брех, че купон сте спретнали. Вие верно за цяла България празник сте направили. НО Криска и Баткото бият по убост всите - много си приличат двамата. А мама - как грее!! Я кажи - спомни ли си първия рожден ден на баткото, че аз направо цял ден се бях оплела от спомени - ту за единия, ту за другия.
А пък що се отнася за забравянето - какво ли трябва да кажа аз дето вече четвърта година започвам у дома с децата. верно на моменти си ме е срам да говоря в компания.

# 271
  • Мнения: 366
Честит първи рожден ден на Александра, Калин, Анита, Пламена, Златин и Александър! Макар и със закъснение, но от сърце!

Честито и на днешните герои на деня - Виктория, Мартин и Джорди!
Дечица мили, растете здрави и усмихнати, палави и игриви!

Аз нямам какво да отчитам в отчетната тема, та се чудя дали съм изобщо за тук. На работа няма да се връщам, на ски няма да ходя и трето дете скоро май няма да раждам, ама седя и си мисля, дали пък да не запиша още едно виШО да изкарам!?  newsm78

Честит рожден ден на Калинуча!   bouquet

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит първи рожден ден на Алекс, Анита, Калин, Пламена, Златин и Александър и на днешните рожденици – Виктория и Джорди!
Да растат здрави, игриви и много усмихнати за радост на всички около тях!


И специално - Честит рожден ден, Марти!
Расти здрав и весел, силен, умен и добър! Желая ти много усмивки и щастливо детство!


За Галчо:

За другите мами:


 bdbaloni на ВаляР и Калинуча! Пожелавам ви здраве, късмет и любов!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 02:09 от bissera

# 273
  • Мнения: 684
Честит рожден ден на Виктория, Джорди и Марти! Живи и здрави да сте малки дечица, само хубави подаръци д аполучавате и много, много обич от мама и татко!!!



А за майките


Темата верно че е з аотчет и понеже аз може би от половин година не съм се отчитала....
10.200 кг. и 76 см. ходещ, лаком(пу пу да не му е уроки), казващ няколко думи- основната АМ-АМ...

# 274
  • Мнения: 337
Галчооо , да ти е жив и здрав убавия рожденик . Да е весел , щур и все такъв чаровник и  много да ви слушка и много голям да порасне и хубав човек да стане !!!



Честито и на другите рожденици днес Джорди и Вики ! Много прекрасности в живота да им се случват!

Паломитке , кака големичък си беше рождения ден ( да не говорим , че някой от гостите не успяха да дойдат) , а ядене верно за целия китайски народ имаше да нахраня .Цял ден не съм мърдала от кухнята ,че и предния ден. То не бяха салати , мезета , кифтета и т.н...викаш ти спомени ...така се бях замаяла от тея манджи , че нямах време за никакви спомени Joy
Е , разбира се припомних си старите емоции от миналата година по това време и ми беше много мило, както вярвам е било с всяка една от нас.

Пиле ма, все те пропускам да отбележа , какво слънчице прекрасно е Яна на тези снимки , които си и сложила тук .Направо ми разтапя сърцето като я видя Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 534
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИТЕ ПОРАСНАЛИ МЪЖЕ ДЖОРДИ И МАРТИ И НА ПРИНЦЕСА ВИКТОРИЯ!
Мили деца, нека бъдете здрави, щастливи и да растете умни и разумни за гордост и радост на мама и тати! Heart Eyes


За милите им мами

Калинке, да е честит твоят ден рожден! Много здраве, много любов и мъжете в къщи да те правят най-щастливата жена!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 09:26 от ivalinai

# 276
  • Мнения: 14
Честит рожден ден на днешните съкровища Марти, Джорди и Викито!!!!!!  Да пораснат без да боледуват, да са усмихнати и чаровни дечица!!!!
Честит празник и за майките!!!!! Hug Hug



Честит рожден ден на Калинуча!!! Безкрай щастливи мигове, радост и благополучие!!!!!!

Мерси за милите думи за моето джудже. Hug

# 277
  • Мнения: 3 080
Гале, честито на твоя синковец 1 годинка!  Heart Eyes
От здраве да се не оттърве, голям да порасте, да успее и да благоденства!




Честито и на  Джорджи и Вики.. Най-важното е да бъдат здрави дечицата и да живеят щастливо, с щастливи родители и усмихнати близки...

Майки, за вас:


Калина, ЧРД! Бъди здрава и удовлетворена мама, съпруга и жена!  Hug


п.п. Благодаря за милите думи за Яна Калпазана.. На мама малкият елф е тя! Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 280
Честити рождени дни на Марти, Джорди и Вики , да растат здрави , умни и послушни.

Мами


Калинуча, честит рожден ден , здрава и щастлива бъди.

# 279
  • Мнения: 594
Честит рожден ден на Виктория, Джорди и Марти! Бъдете живи, здрави, весели и палави дечица!

 

и за мамите

# 280
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Момичета прекрасни сте! HugМного,много благодаря за поздравите и пожеланията! Heart Eyes
Честит празник на Кalinuccia!Много здраве,късмет и любов!

Днес именници са всички Данита!Да им е честито името!     bouquet
Честит празник на Дани Т!

# 281
  • Мнения: 42
Честит първи рожден ден на Марти, Вики и Джорди, малки сладурковци, бъдете здравички, щастливи и много игриви   bouquet  

Мили мамички  

Честит рожден ден Калинуча
Честито и на  именниците

# 282
  • Мнения: 127
Честит рожден ден на Марти,Вики и Джорди,да са здрави и весели деца,много успехи да постигнат  в живота си!



Честит празник и на Калинуча,здрава и щастлива бъди!

Днес моят любим съпруг е именик,та да ви почерпя за негово здраве (Галчо,мерси,мила,аз съм обаче на 6ти януари Simple Smile )







Момичета,да ви питам,знам,че всяко дете си има различни умения и напредва  и се развива различно,но...показват ли вашите малчовци животни по картинки,като ги попитате,примерно "Я покажи,маме,кончето/кравичката/мишката?" Че свекървата от известно време ми намеква как явно не се занимавам достатъчно с Боряна,и тя не познава животните на книжката. Mr. Green Казах и,че е още малка да ги познава на картинки,а тя отговори,че баща и ,като бил на годинка и 1 месец вече ги познавал!Еми,тва е,явно детето се е метнало на мен-тъпичко Mr. Green  А,да ,и гледала някакво филмче,където казали,че на 1 г.детето трябва да разбира 40 думи!Освен да седна да я изпитам малката,да видя дали знае толкова!
Ми много ме ядоса! #2gunfire  Аз не смятам,че детето ми нещо не се развива добре,доста неща знае вече,ама на...животните не ги познава!Но,стига,да не развалям празничната тема!Весел ден на всички! Hug

# 283
  • Мнения: 7
Честити рожденни дни на всички малчугани които съм пропуснала и на днешните
Мартин , Джорди и Виктория да са здрави, игриви и пакостливи

# 284
  • Мнения: 534
Дани, изобщо не се впрягай Hug
Моята щерка показва кон и магаре, защото казва как правят, а другите...не особено Mr. Green Имаме книжки  -Пепеляшка, Снежанка и с разни животинчета и когато я питам да ми покаже Снежанка - еди път ми я покаже, един път ми покаже джуджето и така, но пък като й кажа "дай ми книжката за Снежанка, съответно Пепеляшка" тя ми носи точно тях. Не се ядосвай, има си време за всичко. Тя свекърва ти още малко и ще иска да брои до 10 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт