ДЕКЕМВРИйските деца палуват и рожденни дни празнуват!

  • 21 288
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 686
Честит празник на Калинучия!
Честит имен ден на всички именници!
Дани,моята щерка на година и месец казваше всяко животно кое как прави,ама Наско не иска.Даже още мама не ми е казал,но няма страшно всяко нещо с времето си,просто още не е дошъл момента.

# 286
  • Мнения: 219
Честит рожден ден на Вики, Марти и Джорди! Пожелавам им от всичко пожелано по много!
Честито и на мамите им!
Честит рожден ден на Калина! Весело изкарване и много щастие и успехи!
Честито и на всички именници!

Дани, ми какво да ти кажа, Юлето нищо не показва, ама не съм я и изпитвала, ходи си, слага разни неща в кутии и т.н., но не може да говори, преди казваше баба, тата, сега нищо, говори си на неин език и си ръмжи по някога и толкова. Не знам дали разпознава 40 думи, ама "не" го знае от много малка  Mr. Green, само дето това не й пречи да прави бели  hahaha Иначе като й искаш това което държи дава ти го, ама да ти донесе конкретно нещо...едва ли. Май ще трябва и аз да я уча, че да не ми се карат и на мене  Laughing

# 287
  • Мнения: 366
Честито на всички, които носят имена Данаил, Даниел и Даниела!   bouquet

Дани, обясни на свекито, че децата не са като яйцата, не минават през една мярка. Аз понеже си имам база за сравнение, мога да кажа, че двамата са абсолютно различни. И за хранене, и за приучаване на гърне, и за ходене, и за зъби, и за говорене. Каката проходи на 10 месеца, а тоя маймунчо още се държи за 1 пръст и се пуска само за 3-4 краки. Тя тръгна на ясла на година и 2 месеца и казваше основни думички 5-6 (дай, ела, вода), Макс си джомоли неговите си, от време на време изтърва някое - айде, ела и тау-тау (чао-чао). Това - мама, кака, баба, тати - ги казва и то  знае кога и на кого. От животните разпознава само зайчето засега, защото си имаме в къщи и много обича да го гони. Та така, не различава котката от кравата, но много добре различава телефона ми от дистанционното, едното го слага на ухото си и вика "аааа бабуууууу", пък другото го протяга я към телевизора, я към климатика.
Ай стига съм писала, че да не ви отегча.  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 686
...но много добре различава телефона ми от дистанционното, едното го слага на ухото си и вика "аааа бабуууууу", пък другото го протяга я към телевизора, я към климатика.

Да така е,също обича да пише по клавиатурата и да дърпа мишката и слушалките........
Прогрес,какво да се прави.Явно животните вече са отживелица.

# 289
  • Мнения: 534
Верно са техническа мисъл...моята щерка нали си хвана флашката на прощъпулника и загива да "пише" с клавиатурата Mr. Green Като я питаме къде е климатика, тя отива под него и опъва ръка нагоре...проверява дали духа Mr. Green Та това е положението сега, може да не знае как правят животните, но знае мишка, клавиатура, дистанционно...модерна работа...

Хайде момичета, продължаваме тук

# 290
  • Мнения: 594
Лелееее, той деня свърши а аз чак сега се сетих че моя малък Дани днес е именник.  ooooh!  Хайде да ви метна една скромна почерпка за негово здраве!



И Честит Имен Ден на всички именници днес!

# 291
  • Мнения: 2

Мам4ета,моята Стефани,днес става на една годинка Hugколко бързо мина една година,сякаш беше в4ера,когато бях с големия корем,и намах търпение да гушна бебка Simple Smileа днес ве4е прави бели4ки.Ние сме се събрали в тесен семеен кръг Laughing,а в петък ще ходим на ресторант  да празнуваме,поканили сме доста хора,около 120души ще доидат.ще пратя и снимки да ни видите Simple Smile

# 292
  • Мнения: 2
ММММММАААААЛЛЛЛЛЛЛЕ ЕЕЕЕЕЕ  съвсем абравих newsm59  party023 newsm38 cook cook cook Grinning

# 293
  • Мнения: 337
малка мама , вие сватба ли ще вдигате или рожден ден на малката ще празнувате ...или и двете ще ги съчетаете, щото то и сватба с толко гости вече рядко се прави Mr. Green
Да ти е жива и здрава дъщеричката  bouquet

# 294
  • Мнения: 337
Тази тема е старааааааааа

Има нова тема!!!

# 295
  • София
  • Мнения: 1 078
Темата е стара, ама има място за още няколко поста Mr. Green (...помисли Макси и написа няколко от тях...) Mr. Green

Малка мама, честит празник и на теб Hug Здраве, щастие и късмет за твоята кукла!   bouquet

# 296
  • Мнения: 280
Честито на Стефани и от нас   bouquet малка мама

Вещ , ам ти ко прайш  Mr. Green как си?
Дай да оспамим тука като за завършек на темата  Laughing

# 297
  • София
  • Мнения: 1 078
Aре  Mr. Green Имаме 3 поста, един от които изхабявам в момента Mr. Green
Иначе съм добре, благодаря. Ама нема да дода в чата, че оня моя кърти до мен болен и ще квичи, ако го събудя с клавиатурата Crazy кекльо е той, ама на годинка какви работи е знаел... ммм... бедна ви е фантазията  Joy

# 298
  • Мнения: 280
Ами , аййййййййййй няма да та викам там ... аз и без тва ще полягвам  Mr. Green

По повод кой кво е знаел ... мойто свеки твърди ,че Сашето не е говорил никога бебешки ... директно е проговорил като голям човек ... сещай се  Joy Joy Joy

# 299
  • София
  • Мнения: 1 078
И да прасна последния пост в тая тема Mr. Green А по-точно да цитирам Яна Пилината, като завършек на темата ( а ти ме подсети с горния си пост;) )... та цитирам:" Айййййййййййййй" на всички гадни свекита hahaha

П.П. И да посетя зоо-то ти за лека нощ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт