Чакаме те с нетърпение, Дядо Коледа - Юнските деца 2004

  • 38 325
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 861
Аз не съм говорила с нея!!!
Влязох в декемврийската тема за да разбера какво и защо Simple Smile

Иначе аз съм добре, стискам кълки Grinning

# 61
  • Мнения: 919
Стискай,малко остана Laughing Hug

# 62
  • Мнения: 371
Eeee браво, честита и рожба, да и е жива и здрава малката кукла и много да ги радва Hug  bouquet
Лили, стискай здраво кълките, види му се края Hug
Руми, верно се губи нещо newsm78
Малкия пак кашля #Cussing out Писна ми!!!

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит празник на всички, които днес имат повод да празнуват. На именници, на банкери, на моряци и на бургазлии!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 123
Ето мееееееееее Mr. Green,реших да ви пробвам дали ще ви липсвам Mr. Green Mr. Green

Майтапя се,нямам време да ви кажа.Започнах работа този месец и ще поработя до Нова година.Прибирам се вечер,къпя бебо,баткото и се зареждам с мъжо на масата Laughing.Като съм почивка все се занимавам с нещо или скокнем до някъде,ако и мъжлето е в къщи и така.Марио още не е ходил на детска,а и от утре детската е затворена за ремонт,не се знае дали ще има и Дядо Коледа.Водих го на един профилактичен преглед в болница Токуда и ми казаха,че трябва да го записвам на плуване,за да си развие хубаво гръдния кош,че сега им се вижда не добре развит.Сега ще чакам малко да се затопли и събирам информация къде наблизо има закрит басейн,че и с малки деца да се занимават newsm78.

Това е накратко.

А виждам,че вече си имаме бебееееее Grinning.Да й е живо и здраво бебчето на Стаси  ylinfant newsm30  bouquet  bouquet  bouquet

Ийййй,познаха тези доктори и успя да ги омеша и тя,Лили сега и теб те дебна Mr. Green Mr. Green Mr. Green,как си?Аз ще сменям семката явно Joy

Хайде,че се отплеснах,а трябва да се ляга Grinning

# 65
  • Мнения: 371
Руми, ти като засменяш семката внимавай как подбираш Mr. Green Mr. Green Mr. Green
При нас нищо ново, кака е на детска, малкия не #2gunfire
Аз съм на бач, времето е никакво /как да не ми се разболява постоянно детето/, вчера от топло стана мраз до вечерта, че дъжд валя, абе луда работа #Crazy

# 66
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен!
И при нас не е съвсем...
Велина вчера се събуди с болно ухо, тази сутрин е с възпалено око... сега си е в къщи. Явно гадния грип продължава, а бях си помислила че са оздравели вече. Тошко от 2 дни е с алергична кашлица, с която се справих много трудно, в сравнение с друг път. Сега поне е нормална кашлица. И всичко това през почивните дни като няма гръмнат лекар.

# 67
  • Мнения: 919
Ето мееееееееее Mr. Green,реших да ви пробвам дали ще ви липсвам Mr. Green Mr. Green

Ееееее,не тЪ е срам! Crossing ArmsБраво бе!Естествено че ще ни липсваш! Hug

Гледам,пак болнички има.Оздравявайте! Hug
Ние за сега биваме.Децата по-точно.Аз изкарах почивните дни на легло почти.Скъсах се от повръщане,сега поне само ми се гади,но се тъпча с глюкоза и така.
Утре съм на профилактичен преглед ,ще взема и малката да мине детска консултация,че бях забравила.Вие защо не напомняте,че на 4 год. и половина имаме ДК ? Laughing
Честито на всички студенти!  bouquet

# 68
  • Мнения: 919

Ийййй,познаха тези доктори и успя да ги омеша и тя,Лили сега и теб те дебна Mr. Green Mr. Green Mr. Green,как си?Аз ще сменям семката явно Joy


Руми, ти като засменяш семката внимавай как подбираш Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Руми,слушай Дианчето,тя може от опит да ти го казва Mr. Green
Подиграва се тя,щото има и момче и момиче,иначе как щеше да мълчииииии. hahaha Joy

# 69
  • Мнения: 371
 Sick
Пуууу разкрита съм Joy

# 70
  • Мнения: 919
Аи от мен да мине,няма да кажа на мъжа ти. Joy

# 71
  • Мнения: 3 861
Здравейте!
Гледам много болни, това не е хубаво, оправяйте се бързо Peace
Аз съм още 2в1, седми ден без тапа, не ставам от леглото, голям купон Sick
Утре обаче влизам в деветия и вече ми дреме на шапката Whistling

Беба буйства много, няма спирка от сега Crazy

# 72
  • Мнения: 919
Здравейте!
Гледам много болни, това не е хубаво, оправяйте се бързо Peace
Аз съм още 2в1, седми ден без тапа, не ставам от леглото, голям купон Sick
Утре обаче влизам в деветия и вече ми дреме на шапката Whistling

Беба буйства много, няма спирка от сега Crazy


JoyТоя израз от кога не го бях чувала! hahaha
Дааа,ти си наред сега. WinkСтаси дали няма да я изпишат днес?По колко дни ги държат раждалите със секцио,че не съм в час с това? Laughing

# 73
  • Мнения: 3 861
от 5 до 7 дена ако всичко е ок, така че според мен трябва да се появи утре или в сряда най-рано

# 74

Общи условия

Активация на акаунт