Облечи дете

  • 2 015
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 839
Страхотно! Ще се включа, имам доста неща.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз ще се включа  Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 2 407
Там сме!

# 19
  • Мнения: 604
Разбира се, че може и дрешки за всички сезони  Peace, както и за дечица под 3 години.
Няма нужда да са сортирани, има доброволци, които ще ги разпределят  Hug

# 20
  • Мнения: 604
Много от домовете са заявили, че имат нужда от обувки, на някои места и от пантофи Simple Smile

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Имам много обувчици. Пантофи също. Ще ги донеса всичките.

# 22
  • Мнения: 604
Здравейте  Hug
Сърдечни благодарности на всички, които се включиха в кампанията  bouquet
Огромно извинение на разочарованите по една или друга причина.  Embarassed Имаше проблеми с организацията, наистина, но и огромно удовлетворение от съпричастността на толкова много българи към децата, лишени от родителска грижа.
Важното е, че ще стоплим много дечица и с ваша помощ, вярвам, че възможно най-бързо ще сортираме и изпратим събраното по домовете.
Специално искам да благодаря на всички доброволци, които ни подкрепиха и продължават да помагат за крайния успех на кампанията.
Апелирам към всички, които имат желание да се включат да се свържат с мен или някой от колегите на телефони:Надежда Димитрова („Всеки ден”) – 0878 69 60 46, Ива Костова („Всеки ден”) – 0878 69 60 45 и Розмари де Мео („Щедро сърце”) – 0899 900 499.
 Hug

# 23
  • Мнения: 2 099
Аз не ти пратих нищо по пощата.Всичко живо у нас е болно и деца и аз.2 седмици как се влачим като парцали и сменяме антибиотици.Сега бебето болно и то.Живот и здраве в следващи акции да се включа.Апропо видях ви по новините какво купище дрехи сте събрали!Поздравления,нека се радват децата!

# 24
  • Мнения: 604
Бързо оздравяване  Hug
Живот и здраве следващите акции ще са далеч по-организирани и се надявам да са повсеместни, не само в София, за да е улеснено събирането.

Хубава седмица и много усмивки   bouquet

# 25
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Все още има нужда от доброволци. Който може да отиде.

Общи условия

Активация на акаунт