С НОЕМВРИйчета засмени дружно се пренасяме в "Родени"!

  • 12 035
  • 212
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 404
С огромно удоволствие нахлувам в темата ви като ЩЪРКЕЛЧЕ.
Преди малко мама annidm е родила прекрасна принцеса Андрея-3200/52 см.Всичко е минало бързо/4 часа от влизането в болницата до раждането/,Ани звучи прекрасно, каза че много е боляло но сега е добре,бебка е одрала кожата на татко си.
ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА МОМАТА,ДА Е ТЯХНА ГОРДОСТ, МНОГО ДА СЛУШКА И ПАПКА  bouquet  bouquet
[/
Честито и на всички вас, станали мами   bouquetи бъдещи такива  bouquet

# 166
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
честито момиченце на мама annidm. newsm51
да им е жива и здрава и много да ги радва

# 167
  • Мнения: 77
ЧЕстити бебчета на Трифи, Марианчето и на мама Аннадим!Много щастие и усмивки да ви носят!
За календара-с две ръце съм за.
Мила, посъветвай се с педито.Моя приятелка слагаха компресчета с риванол на гърдичките.
Вале, певица ще я правим Калина.А нашият Митак може да й свири на пиано, че сме с много дълги пръстчета, всеки се впечатлява.
Тонеска, ама няма ли някоя баба да ти помогне поне за някой ден.
ЗА Ам чувала съм, че н ее добре много да се сменят, защото стомахчетата свикват.
Аз от мама съм много доволна, много мило и нежно му говори, без лиготии, гледа я право в очите и млъква.Не го подрусва, само го гушка по мъничко.Нощем като фея като заплаче го обръща на другата страна и той заспива отново, а ние понякога не го и чуваме ,нищо че спи при нас.
Температурата снощи я свалих с течен аналгин, изпотих се едно ху баво, но пак се вдигна сутринта в 6, та се наложи да пия парацетамол.Дано го преборя този вирус, схваната съм, врата, плешките , сякаш и краката.КАзаха, че ще ме държи 3 дни, пия осцилококцинум.
И съм с една маска денонощно, нощем е кофти, ама ....бебчо е най-важен.

# 168
  • Мнения: 22
Честито на мама Ани! Да и е жива и здрава малката Андрея!

Честита месечинка на Дани

успех на всички 2в1

# 169
  • Мнения: 1 031
Ани честита принцеска!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!


# 170
  • София
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА АНДРЕЯ НА МАМА АНИ

Нелка, аз пих няколко пъти осцилококцинум докато бях бременна, честно да ти кажа никакъв ефект не видях. Дано на теб ти помогне  Peace Аз се лекувам с много горещ душ, облекчава ме като ме болят мускули от настинката и много течности, чай, какао и всичко друго което се пие топло.
А аз кога най-накрая ще видя Митачето??? Много скръндзава майка си има ни снимка пусна ни дявол Crossing Arms  Аз се бъзиках досега, че пъпчето й ще го хвъря в моята любима кръчма ама то нали знаеш уж майтап а то жива истина  Mr. Green

Ние се гушкаме вече колкото си искаме, прочетох за стотен път че бебетата до 3 месеца когато плачели или се сърдели не се глезели, ами още не били свикнали с околната обстановка и хората около тях и тн и се плашели, така че мамитата да си ги гушкат глезят и целуват на воля след третия месец пак ще го мислим  Hug

Забравих да ви споделя моя опит със запека. В болницата ми показаха пиниз ако девойката се запече. Слагате термометъра в дупето и го завъртате като накрая натискате лекичко надолу. След най-много 2,3 пъти  се започва  Peace Майка ми каза, че тя и прибирала крачетата към коремчето като ги натискала леко няколко пъти и ефекът бил същия.

Дани, в болницата ни хранеха с нутрилон, в къщи ми донесоха два вида нан и двата свършиха и сме се установили на единия вид, но не мога да кажа че се е мръщела или мрънкала при смяната.

# 171
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте и от нас !!!

Честито на всички нови бебоци !!!  Hug


Ние с бебка току-що се връщаме от разходка. Навън е адски студ  cold  Но на мен ми беше по-студено отколкото на малката май Simple Smile Сега ми мрънкоти нещо, сигурно пак ще иска да яде.  ooooh!

# 172
  • Мнения: 33
 newsm51честито момиченце на мама annidm. newsm51
да им е жива и здрава и много да ги радва

# 173
  • Мнения: 529
Честита принцеса на мама annidm!!!
 

# 174
  • Мнения: 3
Привет и от нас.

честито момиченце на мама annidm.
да им е жива и здрава и много да ги радва.

# 175
  • Мнения: 30
Честито момиченце Андреа на Ани  Hug


Моята кукла май започна да будува по повечко вече. Гушкам я или я слагам в столчето за кола за мъничко и тя разглежда навсякъде много упорито  Grinning върти главичка и се усмихва. Не знам тези усмивки съзнателни ли са, но са прекрасни...
И много яде, все не и стига млякото дето изцеждам... а още не мога да кърмя. Доки спомена днес за дохранване но не ми се нрави идеята за АМ...

# 176
  • Мнения: 398
Здравейте и от нас.
Честито на Ани.Много да е здрава малката Андрея, късметлийка и нека живота й е низ от щастливи мигове.
Пепе идеята ти е страхотна. Heart Eyes

# 177
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте и от нас и честито на днешните мами Трифи и Ани    bouquet

Кой говореше за гърдичките - нормално е да се подуят и да изтича дори секрет от тях. Нашата педи каза също, че след 12-тия ден можело и течение, дори и кръв, да има моето съкровище, но не бива да се притеснявам - било нормално и вследствие на хормоните, които е получила от мен. Нищо не  се прави за това.

Мамита, има ли някоя, която ползва капки Колийф? И колко дълго ще ни държат тези колики гадни #Cussing out
И онзи ден питах, ама отговор не получих, за това - пак да питам - да имате представа къде мога да намеря пликчета за кърма?

# 178
  • Попово
  • Мнения: 687
идеята за календара не е моя  Blush споделям я от другата тема в която пиша априлки 2007 ОЛЕ newsm44
само кой ще се ангажира със сглобяването на колажа и поръчката на календарите  newsm78

# 179
  • Мнения: 22
Мамита, има ли някоя, която ползва капки Колийф? И колко дълго ще ни държат тези колики гадни #Cussing out
И онзи ден питах, ама отговор не получих, за това - пак да питам - да имате представа къде мога да намеря пликчета за кърма?

с пликчетата и аз си останах с търсенето само- никъде не открих   Sad  и то вече нямам такъв прилив, че да се каня да цедя и замразявам- вече горе-долу имаме предлагане, отговарящо на търсенето   Laughing

И ние сме на Колийф- вече трета опаковка... Има разлика, но пак се мъчим ужасно. Даже след втората (която свърши преди да си купя трета) имахме 2-3 хранения без капки и няма да казвам какъв ужас беше... Сега търся някой ако намеря да ми прати Инфакол- да опитам и тях, че тези Колийф ми излизат на месец по 150лв...   Crazy   в момента давам Колийф и Чай от копър на ХИП- ако не са майка ми и баща ми да я дундуркат, аз ще откача...   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт