Съпруги, чийто мъже пътуват 7

  • 58 854
  • 426
  •   1
Отговори
# 345
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Здравейте мили момичета по съдба Hug
Много обичам да ви поднасям закуска всяка сутрин но за днеска се извинявам.
Вчера сутринта почина най добрия приятел на съпругът ми за когото песента от филма" Вчера" е написана едно към едно.
За това ще ви сложа едно обедче

# 346
  • Мнения: 0
Здравейте,ще приемете ли още един член във вашата групичка  bouquet

# 347
  • Мнения: 1 558
Здравейте,ще приемете ли още един член във вашата групичка  bouquet

Здравей, Анито! Добре си дошла!



Надявам се да се чувстваш добре при нас
и да се подкрепяме взаимно в трудните моменти!

# 348
  • Мнения: 0
Благодаря Доби за топлото посрещане!!!Да ви разкажа малко за себе си GrinningАз съм от Варна,на 27 години-неомъжена.От една година съм с приятеля си,който пътува като 2-и механик.От месец и нещо го няма,а за мен това е второ изпращане SadПредния му рейс беше 4 месеца,стоя само 1 и пак замина за толкова-за да си е тук лятото.Аз работя като администратор в хотел.Ами това е в общи линии,ако нещо друго ви интересува питайте Wink

# 349
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АНИТОООО wavey
Добре дошла във нашите редици  bouquet
Чакане му е майката Душко Laughing
 Момичета да му метнем по едно червено винце, че замръзнах навънка. Да ви е сладко и Наздраве и за нашите момчета!!!

# 350
  • Мнения: 345
Наздраве и от мен!  beer3

# 351
  • Varna
  • Мнения: 2 596
galadrielka Hug
Бебенцето ти е страхотно newsm10

# 352
  • Варна
  • Мнения: 22
Наздраве на компанията!
Делта,съжалявам за загубата.
 Ани ,здравей! Hug и от мен да знаеш очакването е трудно,с него не се свиква.Мъжо пътува вече 18 г.Не е лесно сама а и с децата....Както от всеки не става моряк,така и от всяка жена не става моряшка съпруга.Но се научаваме да се справяме и да сме силни.Най-хубаво е завръщането!
Наздраве  cheers

# 353
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, момичета!

Ани, добре дошла при нас!   bouquet  
Дано се чувстваш приятно и уютно в нашите редици! Все още си на стартовата линия по посрещане и изпращане, ще свикнеш. Аз изпратих мъжът ми за 12 път. Чакане му е майката, както е казала Делта.

Много обичам петъците. Мисълта за двата почивни дни ме настройват едно отпочиващо и в настроение. То, че няма да си почина, няма. Даже съм си взела книгата от работа да я дочета вкъщи, а ма ще видим да ли ще имам време между пералнята и печката.



Хайде, наздраве да хакнем по едно винце, нищо че съм трезвеничка. Като наближим 40-те, та взеха да се обаждат някои работи, къде жлъчка, къде стомах, но няма да говорим за болести.

Мъжът ми тръгнаха от Испания, до последно не знаеше на къде отиват. Сега съм в неведение и не знам кога и от къде ще се обади.

Лека и спокойна вечер!  Hug

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 20:05 от Илиева

# 354
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Илиева запознах се със майка ти Wink
Ами той и моя повече от 10 дена така незнаеше де ще ходят. Пътуват пък незнаят...
Илиева ти си момиченце бе за какви 40 години и болести ми говориш Laughing
Аз като съм самичка мога да льосна само половин чаша ама  за блясък във очите бе
 newsm47

# 355
  • Мнения: 345
galadrielka Hug
Бебенцето ти е страхотно newsm10

А мерси мерси!  Laughing

# 356
  • Мнения: 112
Добре дошла,Ани!Колко сме много вече!!!!
Само мама на фъстъче нещо се губи Confused, какво става с нея?
У нас е едно едно неестествено тихо - малката е на екскурзия, няма да я има  4 дни - никога не е ходила за толкова време, но се чуваме и е много доволна Grinning
Хубава вечер момичета! 

# 357
  • Мнения: 0
Много сте мили всички-благодаря ви  bouquetТук със сигурност ще намеря разбиране.Приятелките ми,чиито приятели са си тук няма как да ме разберат какво ми е.Ог сега съм по-добре,да ме бяхте видели първия рейс-лелее то нямаше такъв рев и такава депресия #CrazyСега съм уж по-спокойна..Ама този рейс е отвратителен,има ужасни преходи.По десет дена няма обхват,а се появява за няколко часа.Той понеже е на carcarrier и на пристанища стоят по много малко време,а този рейс пък съвсем.Чакам си го началото на юли и сте прави момента,в който го видя си заслужава всичко txtlovesАз допреди малко бях на работа,сега се прибрах да ударя един душ и ще излизам.Този път и приятелите ми не могат да ме познаят-за 1 месец съм ходила само 2 пъти на дискотека Mr. Green,а аз от там не излизах Mr. GreenА сега само на клубче и после в леглото Mr. GreenЩом почнах и сериали да гледам,направо трябва да отида да се прегледам Mr. GreenАми аз май ви напълних главите с глупости,ама съм си такава,ако ви досадя да ми кажете Rolling EyesЛека вечер момичета!

# 358
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВ ДЕН МОМИЧЕТААА Hug
а тука имаме и мома АНИТОООО да вземе да ни лазарува, че нали знаете поверието за лазаруването и женитбата Wink


Хайде момичета да хапнем Grinning И да ни е сладко.
АНИТООО-това със реването ми е до болка познато и на другите муцки сигурно. При мене обаче не беше само първия път такова реване. От болка, че пак заминава съм вила чак-нямах сили да рева- но това не пред него. Незнам как ставаше да не го показвам това, нещо ми е помагало. Само сълзите ми течаха ли течаха и си го гледах безмълвно. Но виенето от мъка у дома като се прибереш и вече видиш, че си сама ......
И не се свиква щом хората се обичат истински. И моя е бил на каркерери на всички видове кораби е бил, само не е бил на танкер, защото за танкеристи бяха отделно класно отделение.
Но любовта дава сили да си ги чакаме, това осмисля всичко. Когато се е прибирал навремето не смеех да питам кога тръгват, защото стояха много малко на брега-много товари имаше много нещо-рядко си използваха отпуските докрай.
Ти ме уби със тези сериали Joy ами гледай щом ти е интересно, няма лошо Simple Smile
Хайде и аз чакам моя пират за лятото-даже по рано ще си идва, че да хващаме пътя на някъде, че ние не се спираме у дама Wink
Хайде момичета весел и усмихнат ден Hug

# 359
  • Варна
  • Мнения: 552
Добро утро, момичета!

От мен кафето, от Делта закуската, понеже аз не закусвам! Grinning



Ставам тази сутрин в 8.30, всички деца наскачали. Влизам в кухнята и какво виждам: Миша по пижама прави палачинки, малките по пижами накацали по плота от двете й страни и я гледат. В момента, в който ме виждат хукват да слизат, единия бута чинията/все още празна/ и тряс на новите ми плочки и ми развалиха сервиза сега.На Миша сместа рядка и палачинките не стават, малките като видяха на какво приличат, категорично отказаха да ги ядат. Добре, че има кутия с корнфлекс да спасихме положението със закуската. Лудницата започна от рано, аз мислех да си почивам.

Делта, зная, че пишете в една и съща тема. Като имам време я чета, много е готина компанията там.

Ани, сега си походи, че като дойдат децата не остава време за такива забавления.

Хайде, лек и спорен ден. Аз отивам да стържа палачинки от плота и да приготвя другата закуска. Дъщеря ми май ще се прости със самоинициативата си да готви, много иска, но не може още и аз не я оставям защото знам какво ще стане.Издебна ма ме е.

Общи условия

Активация на акаунт