Балони, песни и дъга радват ДЕКЕМВРИЙката сега!

  • 16 777
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НА ZUERICH  ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА И МНОГО ДА Я РАДВА Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 12
sisi_87  да кирякава прави секцио аз съм при нея с планово.такаче не се притеснявай

поли страхотна темичка пак ни спасяваш

# 17
И аз да се запиша в новата темичка Simple Smile! Благодарим на Поли за нея   bouquet!

Eses, дръж печено, сигурна съм, че всичко ще бъде наред:)! Скоро ще се разбере какво става!

Лили, някои измислят имена на бебчетата си като ги видят - може и при теб да е така ... Ако не си сигурна, изчакай да му видиш милата физиономийка - може само да си дойде името Simple Smile! То името си се носи цял живот, така че внимателно трябва да се пристъпи към измислянето му! Успех!

# 18
  • Мнения: 2 149
Триколките са толкова проходими през подлезите, колкото и количките с 4 колела. Все нищо не става. Релсите е малко евероятно да съвпаднат с разкрача на количката. Така че взимайте да е здрава на удари по стълбите, да е лека за да не вдигате много тежко. И да ви харесва, което май е водещото. Peace
Аз съм с тази

Не слиза по стълби, но се носи леко, понеже е 5,5 кг+кошницата да е 7 някъде.
Иначе ще ползвам при нужда и една Чико Кортина.

Честито бебе на Цюрих! Много красиво име, да е живо и здраво!

# 19
  • Мнения: 1 152
eses 15ти кабинет след асансьора е, в ляво.  Hug

Invisible
само ми се струва по-голям.  Joy Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 179
Invisible според мен корема ти е напред, както е и моят в момента де.  Wink Май още не ти е паднал надолу.

# 21
  • Мнения: 2 592
Invisible, наистина е дооста голям вече, как го носиш  newsm78

За паднал... иска ми се да ти кажа, че ми изглежда паднал, ама сърце не ми дава да те излъжа  Laughing  Може би човечето иска да си дочака термина, сигурно си харесва датичката  Mr. Green

Сиси, всички израждащи лекари според мен трябва да могат да правят секцио, защото винаги при едно нормално раждане ако нещо се усложни те трябва да могат да реагират със спешно секцио  Peace

# 22
  • Мнения: 12
sisi_87  да кирякава прави секцио аз съм при нея с планово.такаче не се притеснявай

поли страхотна темичка пак ни спасяваш


съжелявам нещо интернета ми се прецака и го записа два пъти а не мога да го изтрия

# 23
  • Мнения: 42
Ecec, точно така е, е на мен ми се приходи по голяма Embarassedходи си не се притеснявай, аз ходих 4 пъти преди да тръгна към болницата Rolling Eyes
а Д-р Кирякова е много добричка, супер се държеше с мен, въпреки, че не съм нейна пациентка

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честито на мама Цюрих! Да е жив и здрав малкият юнак и много да слуша мама и тати!

Ей момичета ама вие много сте изписали!  Mr. Green

Еми не мисля, че ти е паднал.

eses по добре си отиди до Шейново, че вчера като ме изписваха дойде едно момиче с леки според нея неболезнене контракции за запис на тонове, ама акушерката вика, че й били много начесто. Извикаха лекар и 6см. разкритие. Е не се шашкай, дай боже на всички такова леко раждане като нейното. След един час гушкаше бебчето.

Поли   bouquet

# 25
  • Мнения: 252
Invisible като гледаМ и на двете снимки корема ти не ми се струва ниско .ти най-добре можеш да си го усетиш.при мене примерно между гърдите и корема сега вече имам като дупка.е не буквално де.не мога да го обясня по-точно,но то си се усеща по- ниско-все едно ти е застанало бебчето между краката. ooooh! каК само го обясних.по0не така е при мене,ама моят падна изведнъж ,ако това има значение...

# 26
  • Мнения: 63
Благодя ви момичета, вече съм по спокойна Simple Smile
Аз съм очарована от нея, наистина е много добричка, ходила съм само няколко пъти при нея и съм с много добри впечетления и не ми се искаше да я сменям Simple Smile а иначе бременността си я следих при Евтимова, разликата е огромна!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Invisible - Много добре оформено и големичко коремче  Heart Eyes, но на мен не ми се вижда паднал.Все пак ти най-добре може да си го усетиш де , но според мен на човечето си му е добре вътре и си му е уютничко  Simple Smile
Поли    bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 308
Честно казано не знам как трябва да изглежда корема като е "паднал" newsm78. Моя никога не е бил много горе, както съм виждала на други мами, а изглежда точно като на Еми. Пък и паднал, не паднал, бебо като реши да излиза, мисля че това няма да го спре.

Хайде аз излизам на разходка, че се замотах нещо и ще изтърва хубавото време!

# 29
Триколките са толкова проходими през подлезите, колкото и количките с 4 колела. Все нищо не става. Релсите е малко евероятно да съвпаднат с разкрача на количката. Така че взимайте да е здрава на удари по стълбите, да е лека за да не вдигате много тежко. И да ви харесва, което май е водещото. Peace
Аз съм с тази

Не слиза по стълби, но се носи леко, понеже е 5,5 кг+кошницата да е 7 някъде.
Иначе ще ползвам при нужда и една Чико Кортина.


Благодаря за мнението ти, Чаено момиче! Като казваш да е лека ... изключително ми е важно това, защото съм на третия етаж и асансьор няма. Така че всеки път ще се носим  ooooh!! Много хубаво ме подсети  bouquet!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 14:49 от Little_Dreamer

Общи условия

Активация на акаунт