В 5-ти клас е като в "Страната на чудесата"!

  • 19 086
  • 233
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 263
Ali&Meli   Hug досадила била виж кой има най-много постинги в последно време  Blush пък тогава говори за досаждане  Heart Eyes
Доста паралелно се движим гледам и в етапи и в желания на децата и в наши виждания.
АК за жалост вече почти го изключвам като вариант и то не само по финансови причини. Английски ще научи - за толкова пари мога да му наема учител за 3 години напред.
За НГДЕК Боби уж иска, но не виждам да се е захванал сериозно с БЕЛ  ooooh! само с имагитнерното искане си седи и си чака ей така да му се изсипе от небето желания НГДЕК. Също така, както писа Шани, новото място на училището е направо безумна дестинация за нас  Tired, макар че това е последното което ще ме спре, ако иска да учи там и се справи с изпити и т.н.
Спада на успеха в 5-ти клас е нормален мен ме беше предупредила моя дружка с една година по-голямо дете, все пак нещата са напълно нови и различни в 5-ти клас и като организация и като провеждане на часове и като контакт с доста преподаватели и т.н. При нас слава богу сме на същото ниво от миналата година, което пак си означава лек спад за мен защото в старото училище имаше яко подценяване на детето. Но засега съм доволна - чете, учи, но и той като Алекс, все нещо проспал, нещо недоразбрал ....
И да със сигурност ще тръгне на курс по БЕЛ от догодина, още обаче не мога да реша къде newsm78

# 196
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Скъпички чао,отивам да се трудя,днес ми е първия работен ден за годината.Довечера като се прибера ще докладвам.  love001

# 197
  • Мнения: 3 219
И аз на моя напоследък май не му давам почти джобни- не ми иска Thinking. Като се сетя му давам по 2лв, ама той и нищо не харчи-все си събира парите да си купува негови си работи-фокуси, книги и разни други негови си глезотийки. Много ми е разумен, даже бих казала май е стиснат Mr. Green. Ама да ви кажа,че от неговите си пари купува подаръци на малкия по поводи, само се консултира какво да му вземе.

# 198
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени, чуден разказ за Италия. Все тъй съм ви сърдита, че не ни поканихте  Joy
И да ти честитя лентичката. Не знаеш каква безумна радост ме обзе  Party. Ама що ПАК в синьо си се оцветила?
Каквото и да е чаавето... Да е живо и здраво и да не торзмози много майка си в коремчето й   bouquet
йееееееееееееее, много ти се радвам  Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 3 219
И аз исках да и` честитя, понеже четох историята за Италия и новината за бебчто, ама чакам да се похвали Wink Да ви  кажа,че и на мен ми се иска пак едно бебче, ама е трудна тази работа Thinking И може пак момченце да е, вече съм им свикнала Joy

# 200
  • Мнения: 7 263
Благодаря ви  Hug
А иначе честно казано за мен бебетата са момчета  Joy hahaha hahaha нали не съм виждала други пусто. Та затова и по навик някак си и лентичката ми синя. Мъжете в къщи искат мома, а аз искам само здраво и послушно бебе!
МерСедес не го мисли много дето са две там са и три - живи и здрави да са само!!!

# 201
  • Мнения: 3 219
Лени, отглеждането не ме притеснява, а забременяването и най-вече износването Sad

# 202
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И мен.
Обаче Лени не се отказва лесно. За което евалла  Peace . Таман по НГ си говорехме с брат ми... и той: ми хайде и вие като мен с 3, ще се обадим и на В. (братовчедката ни) да си роди 3-то. Ето, виж и М.(другата ни братовчедка) как има 3. Беше се нещо размечтал брат ми...  Hug
Щерката не иска никакво бебе (да не кажа, че на моменти и брат си не иска), а дребния иска сестричка или направо 2 бебета  Crazy
Но аз викам малко разнообразяване на генния мат'рял да има вече... стига само от един кладенец вода сме пили  Joy
Онуй момче, което споменах че учи в НГДЕК... Те са 5 деца от 3-ма бащи. Майка им е по-малка от мен. Значи тя може, а аз не, тъй ли   Twisted Evil
 Joy Joy

# 203
  • Мнения: 3 219
Шани, и ние сме три деца, от един татко де, имам двама по-големи братя, с единия имам 10 години, а с другия-4 години разлика, аз съм най-малката. Не сме се отказали , разбира се, но много ме е страх вече Sad,

# 204
  • Мнения: 7 263
Лени, отглеждането не ме притеснява, а забременяването и най-вече износването Sad

МерСедес това чудо в подписа ми го гласим над година - вече имах записани часове и в клиники по репродуктивна медицина. Дето казват старите хора - божа работа е всичко. И аз не съм от най-младите и доста неща са ми минали през главата, но навие ли си човек ....

# 205
  • Мнения: 3 219
Браво, важното е,че не сте се отказали, пък...както казваш-Божа работа, всички ще стискаме палци за теб Hug

# 206
  • София
  • Мнения: 11 710
Лени-и-и-и    bouquet
Желая ти лека и безпроблемна бременност и накрая едно малко,сладко и здраво момиченце!Да знаеш друго си е да имаш малка кипра в къщи  Heart Eyes.
Да издам ли една малка тайна...знаех и чаках да споделиш. Wink
Надявам се покрай новите емоции да не ни изоставиш! Hug

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 22:38 от Ali&Meli

# 207
  • Мнения: 217
Приятелки, Честита Нова година най-после и от мен!/ че без малко да изпусна влака Simple Smile/
Пожеланията ми са за ново начало, нови успехи, нови промени за добро. Виждам, че още преди да ги отправя, са взели да се реализират - Лени Hug, едно голямо БРАВО! Много ти се радвам!
Яна беше болна между Коледа и Нова година, някакъв гаден вирус, който и докара афти по гърлото. Не можеше да се храни два-три дни, та съвсем изпосталя. Явно много и е дошла умората. Иначе на контролните и класните преди Коледа много се е стегнало детето и само шестици ми донесе. Но при нас ще сме на педал до последно. Тая седмица имат контролно по математика върху материала, дето го взеха миналата. Казах ли ви, че скоро ще приключим с учебника за 5-ти клас?
Подхванали сте темата за 7 клас от сега. Уф, не може ли още малко да не мисля за това...Нямам сили просто.
mlambeva, добре дошла!

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Лени, Hug, лека и безпроблемна бременост ,и здраво и щастливо бебе!  bouquet Възхищавам се на жени,решили се на 3-то дете.
Аз не мога!
 А разказът ти за почивката ви направо ме накара да се размечтая!
Как се спряхте на това място?Сами ли си организирахте пътуването? 
 

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Лени, честито и от мен  bouquetМного сте смели с мъжа ти, браво  bouquet Моят не желае трето дете и в това отношение нямам никаква подкрепа Sad


Да ви се похваля, имаме шестици на класните, вчера от теста по история отново донесе шестица. Единствено е притеснява ЧП, нещо не го долюбва този предмет и това е.

Общи условия

Активация на акаунт