84 Thanksgiving вълнения и Американски вдъхновения

  • 17 745
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 868
Atti, знаех, че нещо пропускам. Няма проб ако я смените изцяло темата. Моят недоспал мозък иска да римува днес   Blush

# 16
  • Мнения: 948
Честит рожден ден на Марти! Да е здрав и весел, цяла година  Heart Eyes

======================
Намалили са броя постинги на страница с по 5 (за да се зареждало по-лесно) - което е увеличило броя на страниците. Вече ще ги заключват на 20 страници, за да запазят броя постинги на тема същия  Sunglasses

======================
Много болни! Добри мисли за всички, и бързо оздравяване преди пуйчин ден!  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 254
ЧРД на Марти!!!!  Да е здрав !    newsm67

# 18
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Доста са сладки сладките картофи, но ако се пропусне доп. подслаждане стават. Онзи ден четох такава "облагородена" рецепта за традиционното пюре от някакъв фам шеф:

Слагаш да печеш партофите, с кората, в тава - след 20 мин дупчиш с вилица за да не гръмнели.
Междувременно вариш на много тих огън консерва кокосово мляко с една пръчка канела - около мммм 1/2ч - редъкшън правиш един вид...
След 1 ч вадиш картофите, белиш, пасираш и смесваш до желаната консистенция с кокосовото мляко... + сол + чер. пипер = дан!

На мен ми звучи вкусно, а дори не съм гладна...

На Марти честитих, но и тук да не забравя - весел, здрав, палав и любознателен и всички РД с тати и мама!

Pixie,  много си е хубава темата! Сритайте ме довечера да ви разкажа за последното си вдъхновение по плетенето Wink

# 19
  • Мнения: 2 254
Абе, сладки...зависи кой колко носи на сладко Mr. Green Аз нарязвам на филийки, слагам каф. захар, малко канела, орехи, стафиди, 1 с.л. мед. Пека...мммм....

# 20
  • Мнения: 3 367
сл.картофи в мвеле да се варят обелени-пасирам-ч.пипер-масло-мляко -пиле брест на конци-кашкавал настърган-сол-ей на това и пб*джели могат да живеят офспригните ни..бтв в книгата как да се трикват деца да ядат полезно на сайнфелдската леля в 90% от рецептите има пасирани сл.картофи,кариол или тиквички..
*
мишолина,това с приказки на живо в нета ми беше гениалната биз идея преди да се тикна да уча пак,хубаво е направено,добре са я изпълнили Laughing

# 21
  • Мнения: 1 783
Благодаря за пожеланията  Grinning. Ядохме една торта-пожарна, която беше ужасна на вкус и на вид също тоже. Тандури, не могат на пръста да ти се мерят прославената сладкарница Неделя. Ама детето да се радва, че и ние покрай него, толкова фондан изяде, че не ми е ясно, как не му прилоша. (бту, в каталога за торти имаше една, която досущ на твоята кошерна торта за един рд на Ели приличаше, ама много по-грозна...)

# 22
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден на Марти! Да е здрав и с късмет!  newsm59
Биз, на Кристиан тортата за РД в България беше доста различна от това, което поръчахме (не беше от Неделя), но поне беше много вкусна. Важното е, че рожденикът е бил доволен.
Сега се сетих, че на въпросната торта, на която трябваше да има кола, освен колата имаше люлка и катерушка, Фред и Уилма  Crazy и лебеди (от пластмаса това).

# 23
  • Мнения: 2 257
Весел, жив и здрав, умен и обичлив да ти е Марти, Биз. Честит празник! Simple Smile

# 24
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
нарязвам на филийки, слагам каф. захар, малко канела, орехи, стафиди, 1 с.л. мед. Пека...мммм....
... по този начин кормя ябълки и пълня  с гореизброеното (без захар) + плисвам малко винце - мирише божествено, всички гости щастливи, поднасям със сладолед, ако се чуствам екстра добра!

# 25
  • Мнения: 2 254
Извода е: ще ти идваме на гости (ако се чувстваш екстра добра).  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 147
Честит Рожден ден на Марти! Здрав и засмян.

# 27
  • Мнения: 7 091
Биз, мерси за комплиментите Simple Smile  Hug

Тина, на мен ли ще идвате на гости или на Агентката Simple Smile  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 988
Честит рожден ден на Марти! Да е много весел и здрав.  smile3510 На майка ми - честит празник също.   bouquet

Сладки картофи обичам - сладки като Тина ги правя и солени на супа с пащърнак.

На гости искам на Tandoori да ходя и да ядем тортички.  Wink
 

# 29
  • Мнения: 2 563
Честит рожден ден на Марти, да е здрав и умен, много да обича мама и татко!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт