Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher на Estee Lauder. Някой ползвал ли го е?

  • 5 541
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
ползвам го от 2 години, редувам го  с

# 16
  • Мнения: 2 567
А всъщност забравих да попитам след него какъв крем слагате? И съответно за какъв тип кожа?

# 17
  • Мнения: 6 039
аз лично ползвам Dior Capture R60/80™ XP Ultimate Wrinkle Restoring Creme, прекрасен е!


# 18
  • Мнения: 3 521
А всъщност забравих да попитам след него какъв крем слагате? И съответно за какъв тип кожа?

Който си ползваш - аз сменям Clinique Superdefense Triple Action Moisturizer и Clinique Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief (първото през зимата, вариантът за комбинирана суха кожа, второто през лятото - то е за вс.тип кожа).
 Нормална кожа, но много чувствителна и с леки мимически бръчки(вече Tired)



# 19
  • Мнения: 64
Ползвала сам и в старата му форма,беше по плътна консистенция,но и от този съм доволна.Слагам го сутрин след измиване с гелче ЕЛ,нанасям след него дневен за избистряне на тена пак на ЕЛ,ФДТ .Околочния от същата серия ми изсуши много кожата,затова не го препоръчвам.

# 20
  • Мнения: 6 039
Ползвала сам и в старата му форма,беше по плътна консистенция,но и от този съм доволна.Слагам го сутрин след измиване с гелче ЕЛ,нанасям след него дневен за избистряне на тена пак на ЕЛ,ФДТ .Околочния от същата серия ми изсуши много кожата,затова не го препоръчвам.

аз имам айдиалист в старите опаковки, не намирам разлика е консистенцията.

Околоочния от коя серия? че нещо не схванах последователността newsm78

# 21
  • Мнения: 64
Стария вариант го няма на пазара от известно време,твоя до кога е годен?След отваряне на опаковката 6 месеца.Околоочния серум от същата серия- Idealist-Refinishing Eye Serum.Сега схвана ли?Последователността свърши след точката.А, след нея е допълнението

# 22
  • Мнения: 240
И аз имам старата опаковка и годноста след отваряне е 24 месеца. Аз също не "схванах" за кой околоочен става въпрос.

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ползвам го от 2 години, редувам го  с
не6то не схванах
новият идеалист го пуснаха в на4алото на годината а перфекциониста едва преди няколко месеца...


как така ги редува6 отпреди две години newsm78

# 24
  • Мнения: 6 039
Стария вариант го няма на пазара от известно време,твоя до кога е годен?След отваряне на опаковката 6 месеца.Околоочния серум от същата серия- Idealist-Refinishing Eye Serum.Сега схвана ли?Последователността свърши след точката.А, след нея е допълнението

писах, че имам айдиалист и в старите опаковки, по-малки са и са ми удобни за пътуване със самолет. Използвам всекидневно новия. Разлика в консистенцията не намирам, както и в ефекта. Трайността не е 6м.

Idealist-Refinishing Eye Serum и този го имам. Бях го купила уж за тъмни кръгове, все пак е серум, не крем. Защо съм го купила не знам, нямам такъв проблем, така и не съм употребила и 1/3 от опаковката.

засега е любимият ми околоочен крем
http://www.esteelauder.com.au/skincare/re_nutriv/re_nutriv_revit … rt_creme_for_eyes

# 25
  • Мнения: 6 039
sl,
писала съм, че ползвам айдиалиста от 2 години.

# 26
  • Мнения: 1 368
Цитат
а перфекциониста едва преди няколко месеца...

как така ги редува6 отпреди две години

Е, преди да пусната Перфекциониста в тази опаковка имаше в друга непрозрачна опаковка.


Malenna а този околоочен и Монда го препоръчваше и отдавна му се каня. А става ли за сух контур и има ли ефект с/у финни линии?

# 27
  • Мнения: 6 039
Vi4ito, доста подхранващ е. Аз не знам моя контур какъв е, но се чувствам прекрасно. За сравнение, преди съм ползвала all about  i all about rich, идваха ми много слаби. Този направо го чувствам как хидратира кожата.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 87
Ей момичета,кажете една цена на този продукт.

# 29
  • Мнения: 7 418
ползвам го от 2 години, редувам го  с
   В момента ползвам мостричка на този серум.Много е приятен,но за ефекта засега нямам заключения.

Общи условия

Активация на акаунт