Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки Тема №5

  • 13 797
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Здравейте и от мен , момичета  Hug

Добре дошли и на всички нови щастливки  newsm51 !

Ама здраво писане е паднало , нямате изчитане...

Валерия, истинско удоволствие е да се чете темата, поздравления newsm10 !
Пратих ти на лични и моите данни, нищо ,че утре съм на преглед, ама пусто нетърпение ...

Меко казано ми е малко притеснено преди прегледа , хем се моля да чуя сърчице, хем се моля да е едно  Praynig . По време на овулацията се видяха 3 !!! фоликула #Crazy, и докито ми каза искренно и кратко - "Моли се да е едно!" И аз три седмици се моля Praynig. Утре ще споделя резултата , освен ако не съм припаднала, след като съм го узнала... Laughing

Момичета от Варна, в Майчин дом правят ли ФМ и кадърно ли я правят ?

Е, до утре и стискайте палци да е едно !


# 76
  • в белята
  • Мнения: 536
Ех момичета блазеви за туптящите сърчица.Моля с вас всичко да е наред Praynig Praynig Praynig PraynigАз миналата седмица така се зарадвах ,когато докторката каза че е видяла пулс....................................до днес когато трябваше да се запиша за Женска консултация Cry Cry Cry Cry CryПлода нямаше пулс,нищо не се видя нито на трансвагиналния ехограф нито на обикновения Cry Cry Cry и постави страшната диагноза мисет Cry Cry CryДнес цял ден си стоя в къщи и никой не искам да виждам,дори малката я изпратих при баба й ,защото само плача и немога да й обръщам внимание Cry CryДали се случват чудеса??????Ако ида пак на ехограф след няколко дни дали няма да видя пулсиращото сърчице пак?????

# 77
  • Мнения: 30
Мила bubalanak много съжалявам, че трябва са преживееш този така тежък момент! Hug

# 78
  • Мнения: 755
Валерия приеми моите поздравления , чудесно си оформила новата тема ! Hug

bubalanak   консултирай се с още едни лекар, но бъди реалист не се самонавивай!
Важното е ти да си жива и здрава , детето е дар , ако не този път ще го получиш скоро пак! Hug
Кураж ! Не се самоизолирай имаш малка душка , тя е твоят дар сега , обичай я! Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 20:51 от Fortune

# 79
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Bubalank, сигурно ще ти прозвуча грубо, но приеми нещата философски - щом така е станало, значи така е трябвало да стане . Много е тежко и тъжно, когато сме загубили една надежда, но не трябва да хабим сили и емоции за нещата от живота, които не зависят от нас. Да, потъгувай, защото е човешко и нормално, но после вдигни глава, целуни детето си, прегърни най-голямата вяра, на която си способна и продължи напред- с надежда и оптимизъм ! Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 1 900
bubalanak Непременно посети поне още един лекар, преди да вземеш каквото и да е решение.
Прегръдка от мен,  Hug и кураж Praynig

# 81
  • Мнения: 659
Ехееееееее изписали сте 6 стр и нова тема  Hug
Валерия страхотна си  Peace, темата е върха приеми моите поздравления  bouquet
bubalanak задължително иди поне на един или на други двама доктори не вярвай само на един Praynig

# 82
  • Мнения: 1 900
Момичета радвам се, че ви харесва.  Grinning

# 83
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте мамчета,
bubalank, виждам че всички горе са ти казали да отидеш поне на още един лекар. И аз съм "за"! Стискам палци да има добра новина...

# 84
  • Canada
  • Мнения: 649
Lotus, много хубаво... може би повече от едно?!?! Grinning Grinning Grinning Аз много бих се радвала. Имаме близнаци и в двата рода и тайно се надявахме и първия път, но ....  Важното е всичко да е ОК, пък колкото се родят толкова. Wink

# 85
  • Мнения: 76
Бубаланк думите са безсилни в такъв момент!! Всички сме с теб Praynig Praynig

Карелия може би и Лотус би се радвала на две или три бебчета, ако й беше за пръв или втори път, но когато имаш две съкровища вкъщи, още  две, а може би дори три ще й дойдат малко в повече  Mr. Green

# 86
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Bubalank, не зная какво да ти напиша, едниствено аз може би бих се съвзела по-бързо, ако детенцето ми е около мен. Наплачи се, поспи си, почини и вдигни очи нагоре и напред! Животът продължава и сърдечно ти желая да се сбъднат най-съкровените ти желания бързо.  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 1 900
Очаквам предложенията ви за нови заглавия на темите! Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 67
Бубаланк, това, което ти се е случило е ужасно!  Sad Cry Cry Момичетата са прави - потърси мнението и на друг доктор! Моя позната преживя подобна ситуация - доктора не видя пулс. Когато отиде при друг доктор - се оказа, че всичко наред и плода си има пулс.
От сърце ти желая същия късмет!
 Hug

П.С. Имаш ли някакви притеснителни симптоми?

# 89
  • Мнения: 5 258
Момичета относно заглавията на темите, не е ли хубаво да са кратки и ясни, а не такива захаросани  Rolling Eyes
bubalanak,  отиди за още едно мнение  Hug И аз знам за няколко такива случая, в които уж не се чува сърце, а децата са вече големи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт