КГБ = Клуб на Готините Баби - 50

  • 19 507
  • 451
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 997
Mастерче - ще се оправи горкото мъниче  щом са казали докторите Hug HugИнформирай ни от време на време как е!
Танче - ама как ги нареди само пак - римите де ! Hug
Жабче- дъжд вали - ти миеш! Дано не се разболееш!
Аз онзи ден в събота като беше силния вятър и валеше дъжд реших,че ми трябват моркови за супата - а те в градината на другия край- бях си на село тогава- та и аз като тебе вали не вали- за моркови ходих та и магданоз и кервиз си набрах покрай тях,ама бях мокра мишка Joy Joy Joy
Е,преоблякох се - куче марка излязох Joy Joy Joy
 

# 46
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гъбка , де да можеше така да измие и дъжда.  Crazy
Друго си е с парцал , препарат и обилно вода от маркуча и водоструйката.  Laughing

Сега прехвърча и сняг , а аз отивам на ... къде .... на баняааааа.  Joy

# 47
  • Мнения: 1 997
какъв сняг бе Жабка? newsm78
при нас слънце грее- 16-17 градуса е навън  newsm78 newsm78

# 48
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
OOooo Гъбка , завидях ти на времето.  Hug
У наше село , спря дъжда , ма снежинки преФърчат. Дано не го натрупа пак.  Peace

# 49
  • Мнения: 1 558
Прибрах се преди малко и бързам при вас да дойда.
И гледам...нова темичка
Да е честита юбилейната,
и да е изпълнена само с радост и веселие!

Да вдигнем и шампанско


Зиче, стискам палци, пиши после как е минала процедурата.
И благодаря за труда, който полагаш за да ни е весело на нас.
Как е Здравунчо сега?
Яжка, вземай болничен, стой в къщи и оздравявай.
Жабче, добре да се напариш, да има и масаж кой да ти направи...
Тайна, много е лошо това с майка ти,
но страховите неврози са нещо ужасно -
то ти идва отвътре, обзема те паниката без да искаш...
Някакви лекарства взема ли за това?
Тук времето е приятно - слънце има, но и вятър духна, захлажда се.
На всички прегръдки и целувки!

# 50
  • София
  • Мнения: 15 457
  Добито, знам,че е лошо. То и се събра от няколко преживявания. Лятото от вируса с повръщането беше се обезводнила и припаднала. После беше припаднала от кръвното. После няколко жлъчни кризи, станало и лошо и от земетресенията и вече решила, че ще рухне, а татко едва се движи, нямало да може да му помага и изпадна в депресия. Ама ме е яд на нея, че от две седмици е много зле, а се инатеше и не искаше да ходи на лекар. Даже я беше страх да влезе да се изкъпе да не припадне. Та вчера я подбрах, изкъпа се, видя, че нищо не и стана и от там на лекар. Първо при личния, кръвно,ехограф, кардиограми - нищо и няма. Докато правеха кардиограмата, аз обясних на личния лекар за какво се съмнявам и я прати и при психиатър. Поговори си жената с нея , даде и лекарства и ей сега говорих с нея- добре е , спала без пристъпи и даже беше излизала сама.Вчера като я питам що не е отишла сама до психиатърката,хем е на 5 минути от тях поликлиниката, тя вика, че я било страх да не я вкарат с усмирителна риза в психото, луда работа. То истински луд не могат да вкарат, тя си мисли,че нея ще вкарат за едни панически пристъпи. Ама инат, а все на мен ми мърмори, че не  ходя по лекари.

Извинявайте, че ви натоварвам, но ми дойде като гръм от ясно небе.Тя по принцип е здрава  и ходи като кон където и когато  си иска.

# 51
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тайне , няма за кво да се извиняваш.  Peace
Тук сме за това , а и споделен проблем - половин проблем. Hug
Дано е добре майка ти и да има правилното лечение.

# 52
  • Мнения: 7 382
                           Жабче,ти ме уби с тоя маркуч  ooooh! то тук при нас вече взе да побелява.Хвърчат едни "злобинки" защото не приличат на снежинки чак,ама на тревата и земята белеят.Чак ме е яд да ги гледам. Sick И ей,сега почва да вали малко по-силно /то така цял ден може и да вали ,абе роси /   и топи от терасата "злобинките"  Laughing По съм навита на дъжд ама не ме пита. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 001
Абе момичета...Нещо става с моя нет  Shocked
Мога да влизам само в сайта на БГ МАМА....Никъде другаде не мога да влезна....Някой знае ли защо е така?  newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , ма немога да трая колко беше мръсно.  ooooh!
Като има сняг и пускаме кучетата да вилнеят денонощно.
Да , ма нощес снега се стопил и ела да гледаш.... кал навсякъде по тераси , плочки.  Thinking
Та като се емнах на дъжда , ма сега е чистичко.  Grinning
И тук една снежна виелица се вихри , та незнам. Мразя снега.  Peace
Натоплих се в банята , пих илачи и са съм нов човек.  Laughing

Мастерче , това пък кво ще да е.  newsm78
Случвало ми се е навсякъде да влизам , но без форума.
Ма обратно , тцък.
Нямам си на идея от кво може да е.
Обади се на нет доставчика и питай. Peace

Какво ли става със Зиче.  Thinking
Не ми излиза от главата с нейния сраснал корен.  Sad
Дано вече да е минала операцията , ако е имало такава.
И всичко да е наред.  Praynig

# 55
  • Мнения: 7 382
                               Жабче,завиждам ти за банята!Аз трябва да чакам до 19 часа  Sad да се прибера,че чак тогава.Така ми се иска на топло до каминката и самииичка,без някой да ми се пречка из занимавките. Laughing

# 56
  • Мнения: 1 997
Мастерче - рестартирай  РС-то
може и да помогне newsm78 newsm78

# 57
  • Мнения: 5 001
Гъбчееее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Рестартирах го-оправи се!

Оф,отдъхнах си!  Laughing Laughing Laughing

# 58
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ето ме и мен.Изчетох ви да съм в час и да ви се обадя.Днес бях на работа,но не на пряката ми,а запълваме дупки.Щяхме да кажем добре/аз и още 3 колежки/,ако нямаше работа и ако и другите бяха с нас.То всички са на работа и по смени и едни износи има,а ние ходим по полето да залагаме отрова на мишлетата.Така гадно се почувствахме,само за нас няма работа.Ходихме и при директора да ни каже какво мислят,ще има ли съкращения,а той шикалкави.Като се прибрахме и като видяхме какво чудо коли отпред,ни стана ясно-просто сме им излишни и за да не ни съкратят,може би ще ни принудят сами да напуснем.Само една колежка е на работа и остава извънредно при това,а другите на две смени.Трябва да си търся работа вече,това ми стана ясно.
Натоварих ви с проблемите си,но все още само с вас споделих.Може би няма да пиша,но ще ви чета редовно.

# 59
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Айде бабички сладички
Честита ви юбилейна тема   bouquet  bouquet
Да си я изпишите с кеф
и да няма болни в нея.... Heart Eyes
Отивам да ви чета назад
че много сте писливи... newsm78
как внучетата гледате
бабички бъбриви.... Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт