КГБ = Клуб на Готините Баби - 50

  • 19 523
  • 451
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 004
Фуриике- много съжалявам ,че така се получава
Гадна е постъпката на шефовете!
Ако трябва - наистина си търси друга работа.Дано има такава покрай вас!
И не си ни натоварила!
И защо да не пишеш? Тука е мястото,където човек може да се разтовари.  Hug Hug
Не провесвай нос   !Такава жизнена и емоционална си - не допускай черни мисли !

# 61
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фурийка , не напускай , а си намери друга работа пом/у другото.
Напуснеш ли , няма да имаш право да отидеш на борсата и да взимаш някой лев.
То затова шефа се мота и шикалкави , ако клъвнете и да дадете молбите.
Успех , каквото и да решиш.  Hug
И пиши , не унивай.  Heart Eyes

Кати , бабките си чешем пръстите по клавиатурата ,
дорде внуците са на детска градина.  Laughing

# 62
  • Мнения: 23
Фурийка, как така няма да пишеш! Какви по-тежки проблеми споделяме тук. А това е просто работа! Неприятно е, но не е причина да провесиш нос! Не напускай засега, търси си спокойно работа, но най-вече не унивай! Имаш такава опора зад гърба си( наш Фенчо, имам пред вид). Така че - споко! Нали и аз съм в тази ситуация, разбирам те. Hug Hug Hug Няма да се даваме!
Аз засега дори се забавлявам у дома! Embarassed Ами пък хубаво ми е! Никога не съм допускала, че може да ми е добре, ако не ходя на работа. Да, ама ми е добре! Ако не бяха паричките и трудовия стаж, честно - май не бих се засилила да си търся!

# 63
  • Мнения: 7 396
                                    Фурийче-адашче,ти направо ме разстрои как така няма да пишеш  Rolling Eyes Хайде,казвай защо така се предаде без бой?Пиши все пак може да помогнем в нещо с някое съветче,ако не с друго.Марси е права,че ако не бяха парите и стажа да сме си останали в къщи и има с какво да се занимаваме.Аз също не бих скучала,а не да ми се вдига кръвното.И сега побеснях - за трети път разбиват звънеца на вратата.Загрижени родители ,мооооля, не на мен тия.Нищо не са направили,а това което е направено ако може да се разбие. Sick Жената мие по 10 пъти на ден,а те се намъкнат вътре чак на килимите с мокрите и кални обувки.Ми,като нямат доверие да си ги гледат в къщи. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 001
Фурийчееее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Само да сте здрави,другуто се нарежда някак си.Моля те пиши! Не се отказвай!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 65
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
 Здравейте и от мен!Днес съм в "селска"отпуска с нощуване.Че моя почнали да го питат колегите дали не сме се развели като не ме виждат в колата.
Зиче,с всяка тема си мисля,че по-добре не може да бъде.Но този път си надхвърлила себе си.Чудесна е!Благодаря,макар и последна от всички.
Много пишете,ама!Снощи бях у една дружка, която от месеци я зарибявам за нашата темичка,че да й покажа къде е и бяхте на 21 стр.Днес какво да видя - вече пет страници изписани от нова тема.То няма изчитане,ама новата я почнах от начало.
Моята майка вече няма Т,почти не кашля,но нещо й хареса да си лежи,а аз да се суетя около нея.Нямала сили!Ами като не става как да има!Иначе напоследък и добре се храни и тази вечер я оставих сама,че дано повече става като ме няма мен.Така че,Тайне,все си имаме проблеми,но възрастни хора,какво да ги правиш!Дали и около нас ще има така кой да се върти!
Фурийче,пиши при всяка възможност!Нали знаеш - всяко зло за добро!Майната им на шефовете!
Жабче,този маркуч ще те умори накрая!
Какво ли стана със Зичето?Ама няма да се даде сега на един зъб,я!

# 66
  • София
  • Мнения: 1 529
 Фурийче не мога да го кажа по добре от Марси. Подкрепям всяка нейна дума. Аз три пъти минах през това... Важното е,че си имаш Васко,здраве и живот да е. Не напускай докато ти плащат ,после на борсата може ,ако си намериш изгодна работа почвай. Само не унивай,тези твои шефове знаят че ще се оправиш ,те така и на мен ми казваха... Peace Hug Hug Hug
 Тайне браво ,че си я завела на лекар,да отдъхнете. Аз днеска както си говорех с нашите и изслушах всичките им оплаквания,на баща ми му потече кръв от носа,но знам че е така по добре....
Дидиа и мен ме е страх да дигна телефона,но ти си със сестра,а аз самичка...
Мастерче ,дано се оправи котето,купи му котешка тоалетна в един леген я изсипи и ще свикне. Дано ветеринаря е помогнал. Praynig
 Жабче,луд умора няма,се чистим и все има за чистене. newsm78
 Танита наистина ,след стиховете ти и черпнята на диди и Гъбка  се почувствах като на юбилей. Laughing
 Яжке как си? Hug Янче как е майка ти? Възникна следната грешка при публикуването на новото мнение:
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора. 
 А ти си писала Embarassed

# 67
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
 Диде,нямате ли охрана на входа?В Русе ,знам ,охраната раздава едни кесийки за краката дори през лятото и не можеш да влезеш по обувки!

# 68
  • Мнения: 5 001
Давам отчет за котето...

Яде като прахосмукачка  Joy ,с превързано краче е,обаче не посяга да маха превръзката....И като му говоря,все едно,че ме разбира и слуша.Не прави бели засега....


Чух се с Зичето.Зле е  Sad Sad Sad Sad
Час и половина операция.Било е срастнато,та голям зор е било.Три пъти са и дослагвали упойка ooooh! .Сега като мине упойката ще я боли много  Sad Sad Sad
Ама хубавото е,че е минало вече.....

# 69
  • София
  • Мнения: 1 529
 Милата Зиче,дано бързо и мине Praynig
 Мастерче щом яде ще се оправи,много бойно коте си имаш. Wink

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ей ме на прибрах се  Hug Hug Hug Hug
Правиха ми операция и ми рязаха челюста за да ми искарат зъба който е някакъв мутант и сраснал с чейнето  ....1.30 беше операцията и имам 7 шева сега почва да ме отпуска упойката и доста боли но не е тази болка като снощи.Не мога да се храня със сламка само пия мляко и това е .Сега си слагам лед че бузата ми се подува от къртенето.Пия и ударна доза силен антибиотик да няма усложнения.Точно от това дето се страхувах то излезна но ще ми мине като на куче. hahaha Mr. Green

# 71
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Благодаря ви на всички.Мен не ме е страх толкова,че ще остана без работа.Сили имам да работя и за двама.Почувствах се като непотребна,защото в момента има работа,а те подмолно искат да ни накарат да си напуснем.Незнам какво удоволствие изпитват някой хора,като правят така,че другия да е унижен.
Благодаря за подкрепата,няма да се дам,още повече,че имам стабилен човек до мен. Hug
Янче,радвам се,че мама е добре.Има го и момента на разглезването.
Тайна,добре,че и при теб нещата са се оправили.

Зичка,пустите му зъби,дано това да е последната ти болка с тях.Дано не те боли дълго.
На всички ви поздрави,целувки и прегръдки. Hug  bouquet Hug
Отивам да спрятам масата,че като се нахакам с кеф hahaha hahaha hahaha
После пак при вас. Heart Eyes

# 72
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , бързо да минава и
Здравун да оздравява. Heart Eyes Hug Heart Eyes

Фурийка , ха наздраве.  Hug
Пияна жена , весел креват.  Laughing

Мастерче , браво на мацата и на теб естествено, то ти си му като ангел хранител  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 23
Фурийка, радвам се, че не се даваш на лошото! Пък, майната им на шефовете! Не си струва за тяхното мнение да се ядосваш!
Има толкова хора, които те познават, ценят и обичат! Хубава вечер и поздрави на Фенчо! И наздраве!  Hug Hug Hug
Зиче, имаш много съчувствия от мен. Дано не те боли много! Ама като знаеш, че е минало лошото, се търпи по-лесно! И пий обезболяващи! Hug Не се прави на юнак!
Мастерче, радвам се на добрите новини за малчо-мъркалчо! Дано се оправи бързо! Hug

# 74
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
 Зиче,моите съчувствия също!Август-септември и аз бях така,но като ги извадих сега съм добре.Саво дето ми останаха само три зъба отгоре,но нейсе и те ми стигат за сега.Още мога да хапя,пък и езика ми има какво да го придържа.

Общи условия

Активация на акаунт