Швеция - отнесени от снегорина!

  • 24 420
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,  Hug
Минавам набързо да Ви кажа, че не съм се загубила, но ми е много натоварено тези дни. Чета, но да пиша не знам дали ще имам време. Свеки пристигат в четвъртък, тогава е и рождения ден на сина, подаръци и т.н. Направо съм луднала тия дни.

rumrom Мерси за комплимента. Ама и аз искам градинааааааааааааа. Винаги съм си мечтала да имам някъде малка къщичка с градинка  Laughing . Сигурно вече сте украсили........... Пък аз като гледам твоите малчугани как се търкалят в снега  Joy Joy Joy. Чак се размечтах.

Mama na Gabbe Интересна идея е това с портокалите. Не знам дали ще ми остане време, че съм намислила още 100 неща за правене, но ако ми остане време ще опитам   bouquet.  Ама да не забравиш за тиквеник, че то Коледа без тиквеник............. Peace


Айде момичета. Целувки и много усмивки от мен. Hug

# 61
  • Мнения: X
Честит рожден ден на малкия мъж нa didi4!

Да расте голям, силен и красив.
Специални поздрави и на мъвката мъжка.

# 62
  • Мнения: 1 107
Охо, имаме рожденник! Честит рожден ден на него и на родителите му- да им е жив и здрав и да ги радва много!

# 63
  • Мнения: 69
Момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания. Трогната съм. Не очаквах. Ама то аз толкова се фуках и оплаквах, че ................ Embarassed
Прегръщам Ви  Hug. Моето момче също благодари за пожеланията. Ще снимам тортата, която му приготвям, за да ви почерпя поне виртуално. Още не е готова, но ще стане..........
Много усмивки днес ви пожелавам   Laughing

# 64
Здравейте не бях влизала от няколко дни....голяма депресия съм по празниците. Та така вече се чудя какво да правя ...цял месец съм си вкъщии ..а като си помисля колко си мечтаех цял живот да мързелувам.. дайте някаква идея. освен спорт ..не ми се отдава...зодия Везни съм, затова:)

# 65
  • Мнения: 0
Didi4 и от мен Честит ви Рожденник!Да ви е жив и здрав и много щастливо детство му пожелавам.Весело изкарване на празника,и посрещане на гостите.

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Къде се покрихте всички?Didi4,как изкарахте празника  и как мина посрещането на гостите?Много усмивки и предпразнично  настроение. santa2

# 67
  • Мнения: 69
Ох тук съм. Чак сега намирам време от 4 дена да седна да видя форума, че от какво са дошли свеки като сме се юрнали да обикаляме всики магазини, направо ужас. Икупихме всичко, нищо не остана  Laughing. Ох..........


Ето и обещаната почерпка от мен, пък и да се изфукам малко са тази торта дето ми взе здравето 3 дни. Ама се получи , много близко до това, което исках.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312286&pid=9522618  опитах да кача направо изображението , но явно снимката е голяма и не успях.

Да ви е сладко... Hug

Мерси на всички за прекрасните пожелания. Дано да изкарате най-прекрасната коледа до сега. Hug


deepinshadow Аз почнах да се занимавам с правене на торти, но нямам много време за сега. Защоне влезеш във раздела за хобита на форума и да видиш колко интересни предложения има. Все нещо ще ти допадне. И не позволявай на Коледният стрес да те обземе. Време е за любов  Laughing

# 68
  • Мнения: 0


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312286&pid=9522618 

Bravo !!!Bravo!!! Bravo!!!
Ti si napravo valshebnica
...

4estita koleda i uspeshna nova godina i na vsi4ki svedski mami...
[/size]

# 69
  • Мнения: X
момичета, всело изкарване на празниците
и дано ви донесат много сбъднати мечти

didi4, признавам, майсторка си
аз тортите ги докарвам само на вкус, ама не са за гледане хич  Embarassed

много снежни целувки от нас

# 70
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА[/i][/b]

Да сте живи, здрави, много щастливи, с топли сърца и души, пожелавам ви късмет, всичко друго се купува с пари.
Макар и да не сме много активни във форума, дори и да не се познаваме лично Ви чувствам много близки. Целувки за всички и нека за всички Ви Коледата е толкова щастлива, колкото е и за мен  Hug


p.s. Мерси за комплиментите Simple Smile.

# 71
  • Мнения: 1 107
Весела Коледа на всички!
Много здраве, любов и усмивки Grinning

# 72
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!Пожелавам на всички вас и вашите семейства много щастие,любов и усмивки.Всички ваши мечти станат реалност.Поздрави и хубави празници.

# 73
  • Мнения: 2 999
Здравейте дами и Честита Коледа   bouquet

Аз съм по средата между Швеция и Финландия, даже по-скоро по-близо до Швеция и като език и култура и т.н. Приемате ли нови попълнения?

Весело посрещане на Нова година

# 74
  • Мнения: 69
Дунди  Hug добре дошла  Laughing.
Винаги приемаме нови попълнения.
Има ли сняг там при вас момичета. Тука от вчера стана студено, обяче сняг нямаааааааааааа   Sad.
Посрещнахме Коледата много приятно. Свеки беше учудващо кротка този път Simple Smile. Купиха на сина колело и той сега просто е страхотно щастлив. По цял ден не се отлепя от новия си компютър освен , за да провери през прозореца там ли си е колелото. Никога не е получавал толкова мнгого подаръци  Joy Joy Joy.
Изпратухме си и гостите вчера, а като за довиждане малката нещо се поразболя , но за сега е само хрема. Нерви се горката, че не може да заспи, щото като си лапне бибата и не може да диша. Днес и купихме капки и като че ли е малко по-добре. Да видим тази нощ как ще е .
Ходихме в центъра на една открита пързалка. Около нея бяха запалили 4 мангала. Пихме Глог. Беше много романтично  Laughing
Сега чакаме да посрещнем и новата година.

Общи условия

Активация на акаунт