ОбИчАтЕ лИ дА сЕ гРиМиРаТе?-№ 30

  • 18 808
  • 233
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 333
Хайде да си изберем една тема за грим и да започнем конкурса!  Heart Eyes

Моето предложение е грим като на Фея, където може да се използват бляскави цветове и да се украси и с камъчета или някакви рисунки. Ще се изровя из нета за подобни, за пример.  Simple Smile

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 4 123
Моята идея е за Барби грим (т.е кукленски), незная дали е имало такава тема, но според мен ще е интересно  Wink

# 212
  • Мнения: 1 668
Има ли още живи фенове на темата? Laughing   Даѝте малко да я съживим,че съвсем стана скука,някоѝ конкурс за грим ще се отрази добре мисля Party  Желаещи?? Mr. Green

# 213
  • Мнения: 771
Аз бих се включила в конкурса   newsm53

# 214
  • Мнения: 168
Моята идея е за Барби грим (т.е кукленски), незная дали е имало такава тема, но според мен ще е интересно  Wink
Аз съм за

# 215
  • Мнения: 1 668
Само 3 сме за сега,чакаме още желаещи Whistling #Silly

# 216
  • Мнения: 189
Отдавна искам да се включа в конкурсите,но все не остава време за такива начинания.Надявам се този път да успея  bouquet

# 217
  • Мнения: 2 590
Хайде дано този път се съберем повече и накрая наистина да успея да се включа  Grinning

# 218
  • Мнения: 1 668
Пак обновявам темата Mr. Green  Дано този път има нови мераклии Grinning

# 219
  • Мнения: 19 366
Скоро раглеждах на стария ни компютър разни снимки от конкурси от доброто старо време Grinning
За конкурс като гледам едва ли ще се съберат желаещи, ами поне може да качим разни гримове от Коледа и Нова година.
Какво ще кажете?

# 220
  • Мнения: 142
Скоро раглеждах на стария ни компютър разни снимки от конкурси от доброто старо време Grinning
За конкурс като гледам едва ли ще се съберат желаещи, ами поне може да качим разни гримове от Коледа и Нова година.
Какво ще кажете?

Според мен е добра идея, на който му се занимава, разбира се Simple Smile))

# 221
  • Мнения: 1 668
Аз съм за ВИВИ Hug

# 222
# 223
# 224
  • Мнения: 65
Обичам да се гримирам, правя го всяка сутрин. Предполагам, че повечето жени го правят.
Слагам си ежедневен грим. Малко пудра, руж, съвсем леко сенки, спиралка един пласт. Почти не ползвам червила. Само балсам или съвсем леко оцветяващ гланц. Не обичам прекалените неща.
Харесвам такъв тип грим, в такива цветове имам предвид







Общи условия

Активация на акаунт