Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 2

  • 153 096
  • 292
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 692
Миналата година бях луднала по червено и оранжево, но вече ме дразни и сега ще сменям някои неща и искам нещо по-умерено.

Преди 4-5 години, като правихме ремонта направих една стена бордо, имам и оранжеви стени, обаче така бързо втръсват, на 2рата година вече не можех а ги понасям, а сега вече не мога да си намеря място. Тази година със сигурност ще ги разкарам.
Мисля, че е по-добре, че не си залитнала в тази посока.
А-а-а, залитнах аз. Имам червено-оранжеви пердета, картини, възглавнички, но сега доста от тези неща ще сменям, някои ще оставя   Mr. Green

# 121
  • Мнения: 4 202
Миналата година бях луднала по червено и оранжево, но вече ме дразни и сега ще сменям някои неща и искам нещо по-умерено.

Преди 4-5 години, като правихме ремонта направих една стена бордо, имам и оранжеви стени, обаче така бързо втръсват, на 2рата година вече не можех а ги понасям, а сега вече не мога да си намеря място. Тази година със сигурност ще ги разкарам.
Мисля, че е по-добре, че не си залитнала в тази посока.
А-а-а, залитнах аз. Имам червено-оранжеви пердета, картини, възглавнички, но сега доста от тези неща ще сменям, някои ще оставя   Mr. Green

Дааам, и аз постепенно сменям всичко. Първо пердетата смених, още миналата есен, диваните преди това, които бяха оранжеви и бордо, килима смених - и той беше оранжев, само стените останаха, но и тях ще ги оправя, че сън не ме хваща. Само картината в този цвят още не ме дразни, но не знам какво ще я правя след поредния ремонт Blush

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 653
Не си спомням дали някой е споменавал, но детски стикери има в Джъмбо. Купих Ноевия ковчег и още един куп животни (зебри, хипопотами, маймуни, крокодили, костенурки и гълъб) + слънце и дъга само за 6 лв. Следващия път мисля да взема и едни цветя. Освен това за момченцата има стикери на коли и може и още нещо да имаше, но в момента не си спомням.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 22:45 от liana

# 123
  • Мнения: 863
Купих Ноевия ковчег и още един куп животни (зебри, хипопотами, маймуни, крокодили, костенурки и гълъб) + слънце и дъга само за 6 лв. .
Леле,ти с тази цена уби рибата,да взема да ти поръчам да  ми купиш и на мен и да ми го пратиш по пощата? Hug

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 653
Купих Ноевия ковчег и още един куп животни (зебри, хипопотами, маймуни, крокодили, костенурки и гълъб) + слънце и дъга само за 6 лв. .
Леле,ти с тази цена уби рибата,да взема да ти поръчам да  ми купиш и на мен и да ми го пратиш по пощата? Hug

Ми нямаш проблеми, но вероятно ще трябва да почакаш 1-2 седмици докато се замъкна пак дотам.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 384
сега се връщам от магазина на Сони-м на бул.Сливница-Варна
разочарована съм
стикерите за детска стая бяха 3 на брой , неособено хубави според мен /цена 50лв/
тапетите които харесах се чакат 30 работни дни , а на мен този срок ми е много дълъг /пък и ми трябват 3 различни ролки-за декорация
иии.. нямаше плътни детски пердета
нито пък лилави за спалня Sad

# 126
  • Мнения: 104
Тука има доста цветни идейки  Hug
http://www.muralsforkids.com/

# 127
  • Мнения: 1 726
Здравейте, една идейка и от мен ако имате под ръка една от онези машини, които едно време използваха в училищата-шрайбпроектор. Можете да си изпринтите картинката на по-прозрачна хартия, да си я проектирате върху стената и да рисувате направо върху нея. По този начин може да наместите точно картинката и да определите точния размер.

# 128
  • Мнения: 2 270
Здравейте, една идейка и от мен ако имате под ръка една от онези машини, които едно време използваха в училищата-шрайбпроектор. Можете да си изпринтите картинката на по-прозрачна хартия, да си я проектирате върху стената и да рисувате направо върху нея. По този начин може да наместите точно картинката и да определите точния размер.
чудесно,но от къде да го взема този шрайбпроектор

# 129
  • Мнения: 4 380
Здравейте, една идейка и от мен ако имате под ръка една от онези машини, които едно време използваха в училищата-шрайбпроектор. Можете да си изпринтите картинката на по-прозрачна хартия, да си я проектирате върху стената и да рисувате направо върху нея. По този начин може да наместите точно картинката и да определите точния размер.

Има специални проектори за целта, които не работят с ацетат, а с нормална хартия. Поставя се директно върху картинката била тя още в детската книжка. Със специален винт се уголемява или намалява проектирания на стената образ.
При нас се дават и под наем за целта на различни декорации. Питайте в художествените магазини.

# 130
  • Мнения: 104
С прожектор за диапозитиви дали няма да стане  newsm78 /такова имам под ръка/...
Някой може ли да ме упъти къде точно е Джъмбо във Варна... Embarassed

# 131
  • Мнения: 4 380
С прожектор за диапозитиви дали няма да стане  newsm78 /такова имам под ръка/...
Някой може ли да ме упъти къде точно е Джъмбо във Варна... Embarassed

Ако  картинката която искаш да рисуваш е върху диапозитив защо да не стане?

# 132
  • Мнения: 1 243
Във Варна няма Джъмбо!

# 133
  • Мнения: 104
 Rolling Eyes някой беше казал, че е на Сливница някъде срещу Камко и има тапети и стикери...или аз пак не съм разбрала  Rolling Eyes

Това с прожектора е хубава идея защото може да си представи човек как ще изглежда всичко на стената, ама нещо много сложно за изпълнение ми се струва, тъй че засега при мен остава варианта с правенето на шаблони...не че това е по-малка занимавка ама като не мога за си харесам тапети  Embarassed

# 134
  • Варна
  • Мнения: 692
Във Варна няма Джъмбо!
Бул. Сливница 150 (мисля), след кръстовището с Отец Паисий, в посока Камко, от дясната страна Peace Преди беше Джъмбо, наскоро му правиха ремонт и го разделиха на 2 магазина- единия за пердета, другия само за тапети, може да са му сменили името. Мисля, че Джъмбото в София е друг магазин и не са верига (ако това имаш предвид).

Общи условия

Активация на акаунт