Каква козметика ползвате по време на бременността си?

  • 5 001
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 094
Каквато и преди - т.е. хидратиращ лосион, и нямам нито една.

Запомнете най-сетне, че тия стрии са до кожа и наследственост, а специализираната козметика е само търговски трик за обиране парите на потребителите!

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Мама Дона на Чико, стрии от бременността нямам Peace

# 17
  • Мнения: 9 973
никаква Embarassed

# 18
  • Мнения: 493
И моята лекарка беше казала,че си е до кожа,но аз все пак се мажех с "Мустелла" и от време на време със зехтин.Сега нямам ни една стрия. Peace

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 36
Аз ползвах Мустела до края и съм доволна. Даже и сега се мажа с нея. Трябва да си упорита и да се мажеш задължително всеки ден. Леко раждане!

# 20
  • Мнения: 789
Ползвах зехтин и нямам стрии.

# 21
  • Мнения: 2 090
Първият път масажно масло ''Икаров'' и крем ''Кокона''.Сега масажно масло ''Хип'' за корема,гърдите и дупето и овлажняващи кремове за останалите части от тялото.

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз се мажех с ПЕРКУТАЛФА.Страхотен аромат и консистенция.Нямам стрии,но все си мисля че това по-скоро зависи от кожата.

# 23
  • Мнения: 4 406
с Дева против стрии и през двете бременности се мазах

# 24
  • Мнения: 1 080
Не се хвърляй да пръскаш сума ти пари...
Няма смисъл
Мажи си се с нещо - каквото и да е, за да си овлажняваш кожата.
Ако ще ти се пръсне кожата - ще стане и с много крем, измазан върху й!!!

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз се мазонтих само с Мустела и съм много доволна , имам малко стрии и то там където не можех да се стигам вече с големия корем Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Ползвах серията за бремнни на "Мустела"  Peace

# 27
  • Мнения: 9 441
Ползвам Мама Дона на Чико,но е от голямо значение типа на кожата ти! Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 185
Ползвах серията за тяло на Българска Роза! Стрии имам по гърдите, защото там не мажех!

# 29
  • Мнения: 8 999
Мисля, че козметиката няма никакво отношение към стриите. Всичко е въпрос на кожа. Аз бременувах доста късно - на 33 и на 34 г. /както се казва две години бях все бременна/, но нямам нито една стрия, въпреки че не се мазах с нищо. Моя приятелка, само на 22 г., след като измаза какво ли не по себе си /от скъпо, по-скъпо и от прехвалено, по-прехвалено/, се нацепи като разорана нива.

Общи условия

Активация на акаунт