ОПАСНА ИГРА

  • 3 908
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 615
Аз прочетох това:

Защото бяхме само 2-ри клас и две съученички така приспаха трета,че тя не се събуди никога повече,но това е дълга и болезнена тема.Къде е границата все пак?

Ако си имала нещо друго предвид, не точно "приспиването", за което се говори в тази тема, уточни, ако обичаш. Така заблуждаваш читателите.

  
 

# 31
  • Мнения: 214
OK Как Сийка не ми е приятно да говоря за подобни инциденти просто...ами след друга игра,също толкова опасна 2 съученички бутнаха трета от 7-ят етаж на хотела в който бяхме,момичето беше в кома 1 седмица и не се събуди никога повече.Лека и пръст!Беше страхотна.Още тогава е имало проблемни деца,но се взимаха мерки навреме.Те получиха това,което трябваше да се направи в момента.Учителката ни обаче я изпратиха в психиатрия.Много жалко!Беше невероятен преподавател.Това е накратко.Темата сега е друга.Кой поощрява подобни прояви и какво се прави за да се избегне инцидент?

# 32
  • Мнения: 4 585
Оня ден гледах едно как мина над реката по една тръба. Да, настръхна ми косата, но какво от това? След 30 години същото дете едва ли ще може да отговори на въпроса "заслужаваше ли си".
В Разград има така удавено дете.

# 33
  • Мнения: 142
Брат ми също ми каза, че са му прилагали тази "техника". Каза, че са го будили с шамари. Брутално е според мен!

# 34
  • Мнения: 1 470
В средата на 80-те технологията беше малко по-различна. Няма да я споделям тук, да не излезе, че съм зле възпитана, израсла сред насилие в кофти семейство  Flutter
PeaceДано не се подсетят и за други подобни игри от нашето време,защото тогава наше чудо та ничие... Hug

# 35
  • Мнения: 25 615
Нещастни случаи с деца винаги е имало и боя се, пак ще има.
Не мисля, че някой ги поощрява.
Друг е въпросът какво се прави, за да ги спрем. 

# 36
  • Мнения: 46 518
Мъжът ми е 75 набор, каза, че това е игра от неговото време. Понеже масово обвиняват демокрацията, аз пък мисля, че е съвсем уместно да обвиним комунизма  Mr. Green

Играта е налепа и вечна. Единственото спасение е да възпитаме така децата си, че да не се понесат по течението, но дали ще успеем, не знам  Tired

# 37
  • Мнения: 216
Няма какво да се обвинява този или онзи, както и преди казах нужни са двама за танго, така че, сами сме си виновни- единственият начин да се ограничи е ИНФОРМИРАНОСТ. Това е най-добрата превантивна мерка( както и с малолетните бременни- дето си мислят че от първи път не се забременява или не се хващат болести и така) колкото са по-добре информирани, толко по-разумно ще действат.

# 38
  • Мнения: 1 813
И ние сме се "приспивали" като деца. Но не го отдавахме на сънната артерия,а че някой има "свръх" способности да приспива другите.  Grinning

# 39
  • Мнения: 2 382
То да беше само тази игра по наше време... ooooh!.
Не го пиша с гордост.
Като се връщам назад, на моменти си мисля, че Господ ни е пазил от последствията на всички тийнейджърски глупости Embarassed.

# 40
  • Мнения: 1 455
Мене също са ме приспивали..хвана ме шубето и втори път не посмях...Бях забравила за тези игри... ooooh!

# 41
  • Мнения: 22 433
Аз и на предишната страница питах и сега пак, но явно няма кой да ми отговори.
От къде тези деца, 2-3-4-5клас, на по 8-12години знаят какво точно да правят? Трябва от някъде да се научи, да се види, да се покаже. Е, кой аджеба показва. И щом е било толкова популярно, то в такъв случай и учителите са били в час. Защо не са уведомявали родителите?

# 42
  • Мнения: 216
Аз и на предишната страница питах и сега пак, но явно няма кой да ми отговори.
От къде тези деца, 2-3-4-5клас, на по 8-12години знаят какво точно да правят? Трябва от някъде да се научи, да се види, да се покаже. Е, кой аджеба показва. И щом е било толкова популярно, то в такъв случай и учителите са били в час. Защо не са уведомявали родителите?
http://www.metacafe.com/watch/751319/how_to_force_someone_to_faint/
http://www.youtube.com/results?search_query=make+someone+faint&a … p;oq=make+someone
отговорих ли ти?

# 43
  • Мнения: 4 585
Ние в нашту селу, че и в Градът, сме били много заспали, за пръв път днес чух за игра приспиване.

# 44
  • Мнения: 1 813
Нямам идея от къде е тръгнало,но на всички ни е ясно,че глупостите се разпространяват най-бързо.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт