Черни точки-почистване

  • 8 061
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 31
И аз ги гледах тези машинки в Метро, но те според мен действат като парата, която се пуска на лицето преди почистване, за да се отворят порите, а не заместват самото механично почистване на порите. Чувала съм, че не е много хубаво да се прави много често парна баня на лицето, защото порите се разширяват Confused

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Мисля.че с почистване на лицето при козметик всеки месец.ще решиш проблема.Задължително ходя всеки месец. Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 31
И аз съм За почистването на лицето при козметик всеки месец Peace Мойта кожа ужааааасно бързо образува черни точки и то по много и единственото спасение е редовното почистване. Доволна съм от Мария в центъра на д-р Мая Тачева (Пандерма) и в Банишора си имам една, която също работи хубаво и по-евтино и когато съм зле с финансите се почиствам при нея. Определено съм по-доволна от Мария, защото след почистване при нея съвсем спокойно мога да изляза след 2-3 часа, докато при другата лицето ми е червено около ден, което определено не ми харесва Naughty

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 198
А дали някой знае от къде може да се закупят сауна за лице и уред за почистване на лицето, предназначени за домашни условия?
Какъв уред имаш предвид?


Iliana ,имам предвид нещо такова:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=320314852 … its%3DI%26otn%3D1


или такова:

http://www.alibaba.com/product-gs/206368089/Face_Sauna.html

Абе по принцип търся нещо, което мога да ползвам в домашни условия. Толкова пари давам за почистване по козметици, че сигурно съм изплатила многократно тези машинки. Ако мога да си ги купя от някой магазин в BG ще е ОК!

# 19
  • Мнения: 6 618
JenniferLopez този пилинг не може да се сравнява с ръчното почистване.Бях си взела от Метро такъв пилинг 20-30лв. беше някъде .

# 20
  • Мнения: 421
Здравейте! Аз също имам много черни точки, като на носа и между веждите са най-големи. Кожата ми е смесена и се дехидратира много лесно, козметичките, при които съм ходила са ми казвали, че такава кожа като моята се среща много рядко. Хем е мазна, хем от почистващите средства се дехидратира и се лющи. Черните точки ги почиствам сама 1-2 пъти седмично, на козметик ходя рядко. Сутрин си почиствам лицето само с тоник, за да отстраня мазнината, а вечер с измиващ гел. Ползвам лек хидратиращ крем, тъй като от по-мазните порите ми се запушват.  Последния път като ходих на почистане козметичката ми предложи да ми направи химичен пилинг, но за сега се въздържам, тъй като нямам белези или бръчки. Струва ми се агресивна процедура за млада кожа.
 Относно сауната за лице - мисля, че в момента е на промоция в Метро, но според мен същата работа върши метална тенджерка с вряла вода.

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И моята кожа е такава - уж мазна, а като си изпланалицето дори само с вода, веднага се опъва. Ходила съм при различни козметички и винаги излизам много зачервена и надута. За излизане същия ден не може да става дума. Крем за лице така и не си намерих подходящ.

Общи условия

Активация на акаунт