Хубав сутиен за кърмачка :)

  • 30 677
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 391
Ако кажете и къде да го търся този на Триумф, супер ще е.
Или този на Чико от снимката?
Близо съм до Пигиса ама не ми харесаха нещо техните. Sad
Вчера  пък ходих до колоните на Пиротска и се оказа, че магазина вече го няма, а в околните много "услужливо" нямаха информация къде може да са се преместили или какъвто там е случая.
Аз съм и с подплънки, та немога да мина на обикновени, без разкопчаване, не ми е удобно да пъхам подплънката.

Аз взех моя от едно много малко магазинче на Триумф на Солунска почти на ъгъла с Витошка (десен тротоар ако отиваш към Славейков) Peace

# 16
  • Мнения: 3 718
За Чиковския, в магазина им на Мария Луиза до автогарата си го купих. Има го и в някои он лайн магазини.

# 17
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Само за София обаче. В подлеза на НДК, срещу бургерите. Галиполи. Цялата бременност търсих удобен сутиен. Пробвах и такива за над 100 лв...  ooooh! Е, в този е истината поне за мен. Цена-20 лв последно.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Благодаря за отговорите мамчета! Hug
Чикото на М. Луиза и магазинчето на Солунска са ми най- удобните, ще ги преслушам.

# 19
  • Мнения: 2 660
А от къде ги вземате тези безшевни бюстиета? Много исках да си взема, но никъде не съм виждала.

Иначе сутиени за кърмене мерих всякакви, все неудобни и грозни ми се струваха. Карах си без сутиен доста време, после си взех обикновен в новия ми размер, но пък не ми е удобно за кърмене навън. Не че вече се кърмим в този студ навън, но се случва инцидентно.

# 20
  • Мнения: 4 242
Ползвах няколко модела, най доволна съм от турските Доган в Штъркел, и в Софийския и в Бургаския се продават от край време.  Последния си го взех 17лв (първите преди 4г за 13 Mr. Green) Не само че е удобен ами е и качествен, предава хубава естествена форма на гърдите, предвид че моите са големи и отпуснати. Този Мама от Данет е ужасен, все едно съм без сутиен, сплесква ме а и презрамките стягат, освен това не си отговаря номерацията (аз се набутах с два даже  Tired )

# 21
  • Мнения: 585
Благодаря ви момичета, взех един на Триумф, но друг модел, този нещо не ми беше удобен, някакси огромен и малко бабашки ми стоеше. Хубавото е, че и ма и в черно, защото бялото просто няма поддържане. Ще се разходя и до Пигис хаус и до Щъркел да попълня колекцията Simple Smile
Мисля да взема и от тези колектори авентските, в които уж могат да дишат свободно зърната, миналия път в началото бая ядове брах с тия рагади Simple Smile

ПС: В магазина на Стамболийски на Триумф няма сутиени за кърмачки, взех го срещу Съдебната палата на Алабин.

# 22
  • Мнения: 4 292
Купих си три безшевни бюстиета с тънки презрамки и ми вършат страхотна работа - много са удобни. До колкото знам, има ги в почти всеки магазин за бельо. Ето какво представляват: http://i206.photobucket.com/albums/bb135/Diadora_/novi%20snimki/P1020463.jpg

# 23
  • Мнения: 1 376
Карах си без сутиен  Peace

# 24
  • Мнения: 585
Ами явно всичко зависи от това колко е голям бюста.
С малките цици няма проблем, но аз предишния път дори спях нощем със сутиен, защото ме боляха от тежцеста.
Така че не мисля, че за по-големи гърди безшевните бюстиета ще свършат работа Wink

# 25
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Твърдо за Триумф, много съм доволна! Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 717
Ползвам на Триумф, но има и на МадърКеър - страхотни са. Два броя в опковка - черен и бял, цена около 90 лв., което на практика не е много, тъй като триумфските са 38 парчето. Peace Чудя се дали да си взема и аз от тях, тъй като бебето ми е голямо. Rolling Eyes От друга страна пък, откакто съм родила спя непрестанно със сутиен. Така че, май ще се сдобия, хеле пък, че имат и черен цвят. newsm78

# 27
  • Мнения: 2 323
каква е цената на Чикото?

# 28
  • София
  • Мнения: 263
Някой попадал ли е на сутиен за кърмачки, но с подплънки или с банел? Просто не мога да се гледам в друг, а още не съм родила(нали тогава ощи по-големи стават гърдите).
Мери, останах с впечатление, че тези, които ти препоръчваш на Доган са за по-едър и отпуснат бюст...

# 29
  • Мнения: 2 531
Моя не е хубав, но е удобен. Турски на ДОГАН - от м-н за бременни Конти! Peaceoki4a мисля че Мери има в предвид че придава хубав вид на гърдите ! Междувпрочем и моя бюст стана огромен, естествено вече е отпуснат! Cry Пфу к`ви цици имах преди годинии , завиждаха ми  Twisted Evil А сестра ми носеше за кърмене  обикновен сутиен с твърда чашка и откаща се презрамка и твърдеше че е удобен!

Общи условия

Активация на акаунт