Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 19-та тема

  • 57 429
  • 368
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 774
Мусака и таратор за обяд при нас - класика  Laughing:

# 136
  • Мнения: 293
Днес направих Короната  newsm44

и ябълков сладкиш с карамел /за втори път/:

# 137
  • Мнения: 3 050
нела 66 и двете изглеждат чудно  Flutter
берина страхотна кайсиева торта  Grinning
граци мн. хубава рецепта-благодаря!   bouquet
танита Тиквеният чийзкейк с карамелова заливка е ммм  newsm22
алекс как ми се доядоха кремчета Оле  Crazy
Как се правят?

Аз скоро не съм правила нищо, но ще се реванширам  Flutter  Hug

# 138
  • София
  • Мнения: 3 817
Момичета, мноооого ви благодаря за пожеланията и поздравите!  newsm51
Дъщеря ми беше много щастлива днес, имаше игри и веселби с дечица, бесняха и лудяха на воля.  Hug
А за в къщи днес приготвих:
питка/ нещо не съм доволна от резултата/

туршия

пиле с портокалов сок и броколи с кашкавал
 

и парче от тортата


# 139
  • Мнения: 406
geleva,не се притеснявай за питката  Peace най- важното е ,че децата са останали доволни от празника  Hug

# 140
  • Мнения: 2 708
Ейййй Гелева, ти жена нямаш стигане значи. И как пък веднъж не сготви една манджа само.... Wink
Ягодка, така ми се дояде таратор, нищо че е студено. Таратора ми е любимо на мен и ако не ме мързи и не ми се смеят бих яла и днеска и нощеска. Добре, че в стола има всеки ден почти, та си сръбвам по едно тараторче. Laughing щото в къщи вече им писна от мойте таратори. Joy
И Лоис едни сушита ги върти, дето аз само им се каня и едно голямо нищо правя, само с каненето си оставам. Thinking
Алекс и тя готвила като за китайския народ. Спирка нямате бе.... Wink

Аз едно такова, като Стефанито (ама не монакската принцеса Peace), но я врътнах Стефка в кексовата форма, че картофи нали не щем да ядем с голямата..... то не че това е диетично, ама ......

# 141
  • Мнения: 293
geleva, честит празник и от мен /на патерици/.
Да ти е жива и здрава щерката и много радост да ти носи!  bouquet

# 142
  • Мнения: 4 358

Бъни, лучника с орехи и пиле, за първи път чувам  Rolling Eyes сигурно е много вкусно 

То и аз за първи път чувам.Пълна моя измишльотина, но страаааашно вкусно нещо БЕШЕ - вече го няма hahaha.Ако знаеш колко глътнах още докато беше потъл ooooh!
Ако ти е любопитно писах рецептата в Любимите.Със сигурност пак ще го правя Peace И да вметна - как ми се доядеее от твоето агнешко Heart Eyes и от на Таннита кейкчето с тиква
Крисче много апепитна тая твоята Стефка Peace
Гелава хвана ми окото това пиле - разяснения за него дали ще може newsm78.И както казва Крисчето пак много си готвила Wink
После ще снимам аз ,че тъкмо се събудихме и докато милото е в банята аз тука hahaha ooooh!

# 143
  • Мнения: 2 708
Ейййй Бъни, щях да пиша, ама забравих, то човек луд става от толкоз манджи. Баш за тая измишльотина, много е идейно. Аз обичам такива работи. Още в другата тема го видях за ресторантските и му се радвах. Ще ходя да го разгледам Peace Ама пусто нали да ограничавам тия лошите въглехидрати. Ако знаеш как ти завиждам, че си си го сготвила пък и излапала Joy   И кво става с писмото за дядо Коледа, стигнало ли е вече, че те сърбят ръцете гледам да снимаш, не остава без поводи за снимка Hug

# 144
  • София
  • Мнения: 3 817
Бъни , пиленцето стана много вкусно, наистина. Сложих пилето в една купа, изцедих сока на един портокал, сложих малко бяло винце, малко соев сос, сол, черен пипер и чесън. Изсипах всички тези неща върху пиленцето и го оставих да се понакисне, като от време на време го обръщах. След това го сложих в тавичка и изсипах и сосчето, заедно с малко водичка, общо течност около един пръст в тавичката. Докато се печеше, пак го обръщах няколко пъти. Като се позапече/то се вижда и на снимката/ сложих броколите, които потопих предварително в разбито  яйце и отгоре поръсих с настърган кашкавал.  Hug

# 145
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте,
много готвите  Hug
Аз тази седмица не съм публикувала, затова се реванширам скромно с пенкейкс за закуска



Половинката рече че такива неща за закуска не ядял Shocked Shocked Shocked, хапна 2 с голям зор, та бяха всичките за мен Joy JoyМного са вкусни  Wink
Гелева, честит празник на дъщеричката ти на патерици, да ти е жива и здрава и само радост да ти носи   bouquet
Крисче, страхотна гозба Crazyмного апетитна мммм...
Приятна неделя     bouquet

# 146
  • Мнения: 1 731
alex_og97,дай рецептата ,моля на това кремче Оле. Praynig

# 147
  • Мнения: 9 776
yagodka, страхотна класика Peace, особено мусаката, ммммм...

nela_66, откога и се каня и аз на тази корона, ама...ще дойде и нейният час...някой ден Laughing.

geleva, питката е точно по моя вкус по-светлоопечена Laughing, не се кахъри, сигурна съм, че е била чудесна Peace.

 Krische, страхотно изглежда и твоята манджа, с многото зеленчуци извътре, даже мога да пренебрегна каймата, но с кашкавала отгоре - мноооого добре, мнооооого Peace.

Lindita, страхотна закуска, пак по мой вкус, даже имах сейфана някъде рецептата, но като преинсталвах и всичко изчезна. Може ли да пишеш къде да я погледна?

И да не е само спам, от мен отново царевичните мексикански питки на pepika /благодаря Hug/. Станаха ми любими, защото не се месят и са много бързи:

# 148
  • Мнения: 229
Лоиз сушито е върха ,а пък да си призная аз снощи за първи път опитах суши готово купено от Метро  е не ми хареса ,но пък като видях  на Лоиз обясненията си мисля ,че аз ще си го приготвя много по добре.
Та от снощи освен сушито имаше пак топчетата на Пепчо с круши и сирена

днес палачинки и супа от карфиол

# 149
  • Мнения: 774
Krische, таратор при нас има винаги, няма лете, няма зиме! Щом се поръча - правя го! Laughing Hug

polin_a, много хубави тези питчици! Не бих отказала и допълнението към тях!  WinkА шапчицата е страшна! Grinning Hug

arte_mida47, много вкусни неща си приготвила! Peace

От мен едни мекички -

ilrai78, благодарности за рецептата   bouquet и поздрави на комшийката  Grinning:



Общи условия

Активация на акаунт