Лекарите в Пазарджик - 3

  • 52 487
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Благодаря!Ще ти пиша по-късно. Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 484
Искам и ааааааз на банкет Laughing само дано ми мине хремата дотогава Twisted Evil

МОМИЧЕТА, МОЖЕ ЛИ ДА СЪХРАНЯВАМ ИЗЦЕДЕНАТА КЪРМА ДОКАТО СЪМ ХРЕМАВА???? Не пия лекарства, само се загрявам и си слагам тампони с ракия в носа чат-пат

# 17
  • Мнения: 1 938
Мисля, че можеш да я съхраняваш без проблем! Peace Щом кърмиш сега, какъв е проблемът да я съхраняваш? newsm78

# 18
  • Мнения: 3 484
абе и аз така си мисля, макар че сигурно кърмя малко на риск. да не се окаже, че давам след време заразена кърма ....

Нели, я кажи какво мислиш за това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354837.new#new

# 19
  • Мнения: 1 938
Отговорих. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 938
Момичета, ак. Антонова одеве ми се обади и бързам да споделя с вас радостната вест:
Анелия днес е родила при д-р Попов момче - 3000гр, 50 см.
Катето е била с нея през цялото време.
Heart Eyes
Мама и бебо са добре.  Peace
 bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 070
Записвам се и аз Laughing
Дъщеря ми е с хрема s неустановен произход,вече 3 години.От нея боледува често.Почти няма педиатър или УНГ специалист ,за който да не мога да дам мнение Confused

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 17:53 от Пали

# 22
  • Мнения: 1 938
Привет, Пали!  bouquet Отдавна не си писала! Hug
Почти няма педиатър или УНГ специалист ,за който да не мога да дам мнение Confused

Ами почвай по азбучен ред! Laughing

Дано детенцето ти се оправи! Hug

# 23
  • Мнения: 2 070
Привет, Пали!  bouquet Отдавна не си писала! Hug
Почти няма педиатър или УНГ специалист ,за който да не мога да дам мнение Confused

Ами почвай по азбучен ред! Laughing

Дано детенцето ти се оправи! Hug
Hugи за гинеколозите имам мнение Wink
Павлова ми е гинеколог вече 6 години,доволна съм.Има оборудване в частния кабинет,внимателна е,и и имам доверие.За Георгиев и Попов ,съм пристрасна.Без тях най-вероятно ,нито аз нито Ади щяхме да сме живи.Генчева не я понасям,откакто ми каза в 26 г.с.,че това нещо(дъщеря ми),няма да го бъде.Сега като я видя ,едвам се сдържам да и навря 'нещото" в лицето,но толкова ниско не ми се пада.Педиатър Спиридонова-мога да напиша роман за нея.Много добър лекар ,за съжаление превърна хуманната си професия в бизнес.Доволна съм от Личева,изобщо лекарите в педиатричното в Здраве,са много човечни.
УНГ-Антонов в Хигия,много е разбран,няма случай да съм го потърсила и да не се е отзовал.Има и още,но да не се изчерпвам с един пост Laughing

# 24
  • Мнения: 1 938
Много в телеграфен стил. Laughing


Има и още,но да не се изчерпвам с един пост Laughing

Чакаме продължение... Simple Smile

# 25
  • Мнения: 319
Момичета, искам да попитам има ли някой впечатления от д-р Гинева от Диспансера за белодробни болести - педиатър, специалист по белодробни болести. Дъщеря ми се оказа, че има някаква лека форма на алергична астма ( за 1 година 4 спазъма направи). Ще съм благодарна за мнение и съвети!
Весела Коледа!

# 26
  • Мнения: 1 938
Мисля че тук трябва да се включи Ива.  PeaceАко е спешно, обади и се по телефона. Peace
 Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 134
За съжаление, не мога с нищо да помогна. Имах през последните седмици вземане-даване с двама лекари от Диспансера (д-р Нейкова и д-р Дончев), но ставаше въпрос за съвсем друг проблем и то при възрастен човек, а не за дете.
Мариянче, моля се да се установи причината и съответно да се вземат необходимите мерки! Hug

P.S. Аз самата имах такива пристъпи, но от 6-7 години не съм получавала. При мен лечението се оказа просто - махнах котката и болшинството стайни цветя, внимавам с препаратите и силните миризми и нямам нито един килим или подобни постелки в къщата си. 

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 17:24 от Stefaniva

# 28
  • Мнения: 941
Maри съжалявам за притесненията ти и то точно около Коледа...
Никол, когато беше на 2-3 години ми прави такива спазъма - как спи, без предизвестие сядаше на дупето и въздух не можеше да си поеме...
На ръце сме припкали до Спешна помощ (тогава живеех близо до болницата)...
Само един доктор се сети да ме попита, за китеници, ледека и дългокосмести килими в къщи дали имаме - а ние имахме във всяка стая....
В момента в който ги махнах и спряха всякакви пристъпи на заушаване...
И сега в къщи нямаме нищо постелено на пода...
Със цветята също трябва да се внимава....при мен тези алергични пристъпи са във формата на кихане - ама кихане до припадък....ама засега са предизвиквани само от домашния прах и гипс.
Надявам се скоро да намерите причината и тя да се окаже маловажна..... Praynig

Пали привет  Hug Загуби се нещо ти... Thinking

# 29
  • Мнения: 2 070
Гинева е добра Peace

Общи условия

Активация на акаунт