Лекарите в Пазарджик - 3

  • 52 525
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 319
Mari_Pz, а кой ви е педиатър сега?
Д-р Стайкова - тя е GP, но води и детска консултация. За сега съм доволна - интересува се и чете за новостите.  Работи в "Св. Екатерина".

# 46
  • Мнения: 1 163
Нашата е Кацарова.

# 47
  • Мнения: 2 577
Ива благодаря ти за обоснованото менние  Hug
Наистина ще се радвам и другите мами да си дадат мението  Peace
А за
Цитат
P.S. Д-р Кръстев е единственият педиатър в Пазарджик, за когото съм чувала, че не дава да се "забелват" пишлетата на момченцата!
Въобще не съм наясно това дали се брои като недостатък или обратното - нали съм мама на момиче и ми е малко чужда тази тема, а сега все още не съм чела в тази насока...

п.с. А Ването и Лушка помните ли при коя докторка от Хигия ходят - та направо да я зачеркна от списъка си..  Thinking

Всичко, което е казала Ива за д-р Кръстев го подкрепям и аз.
За мен най-важното е, че винаги, когато съм имала нужда, съм му се обаждала по телефона и винаги адекватно е реагирал. Живея близо до Ескулап и ако се наложи и на ръце с детето мога да изтичам до кабинета му.

Когато е болно детето го следи ежедневно и не бърза с АБ.
Добър диагностик е.
Не се чака при него много.
Има специални часове само за детска консултация.

За пишките, напълно подкрепям забраната му за забелване/ медицински е обосновано/, прав е да забранява, защото това, което се причинява на момченцата е пълно безумие и жестокост.

Имам му голямо доверие - за мен това е важно.
Дава направление винаги когато трябва и се налага без да се ослушва.

Човечен, спокоен.

Винаги съм го препоръчвала като добър специалист - педиатър.

Друго - той не одобрява тъпченето и угояването на децата.

# 48
  • Мнения: 941
А как мислите - дали е нужно преди да родя , да отида и да се  newsm78  хъъъм запозная с желания от мен доктор и да го попитам дали ще ни запише при него на консултация.......

# 49
  • Мнения: 319
Гери, ако питаш мен, абсолютно ти препоръчвам да отидеш и да разговаряш предварително! Peace

# 50
  • Мнения: 2 577
А как мислите - дали е нужно преди да родя , да отида и да се  newsm78  хъъъм запозная с желания от мен доктор и да го попитам дали ще ни запише при него на консултация.......
непременно иди

# 51
  • Мнения: 2 336
Преди време някой беше питал за детски стоматолог, но не помня в коя тема беше  Embarassed
Между  детска градина "Слънчо" и училище"Ив.Вазов" са направили Детска стоматология
Дано съм полезна на някой  Peace

# 52
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Здравейте! Искам да попитам някой има ли координати на д-р Елена Митева - педиатър от "Ескулап"? Трябва ми телефона й, на сайта на клиниката не мога да го видя. Не мога и да ида дотам, защото малката все още не е съвсем добре. Моля ви, ако някой случайно го знае, нека ми го прати на лични.  Praynig

# 53
  • Мнения: 2 336
Здравейте! Искам да попитам някой има ли координати на д-р Елена Митева - педиатър от "Ескулап"? Трябва ми телефона й, на сайта на клиниката не мога да го видя. Не мога и да ида дотам, защото малката все още не е съвсем добре. Моля ви, ако някой случайно го знае, нека ми го прати на лични.  Praynig
ако се обадиш на информация на "Ескулап" може би ще ти го дадат  Rolling Eyes

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Между другото относно д-р Кръстев - той не държи ли, ако си запишеш детето, цялото семейство да е при него  Thinking ?

# 55
  • Мнения: 941
Между другото относно д-р Кръстев - той не държи ли, ако си запишеш детето, цялото семейство да е при него  Thinking ?

eeeee НЕ - не го вярвам... Rolling Eyes

# 56
Някой може ли да ми препоръча гинеколог в Пазарджик защото имам проблем и смятам да ходя

# 57
и каква е цената на един преглед ако може да ми кажете

# 58
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Между другото относно д-р Кръстев - той не държи ли, ако си запишеш детето, цялото семейство да е при него  Thinking ?

eeeee НЕ - не го вярвам... Rolling Eyes

Еми една приятелка, която наскоро искаше да си запише бебето при него ми каза. Тя се беше отказала. Но все пак иди и си питай  Peace .

Някой може ли да ми препоръча гинеколог в Пазарджик защото имам проблем и смятам да ходя

Прочети назад в темата, всеки ще ти препоръча различен  Peace .
Аз съм доволна от д-р Попов  Peace . Иначе цената на частен прием не я знам.

# 59
  • Мнения: 319
Момичета днес бяхме на контролен при д-р Гинева и много ме успокои. Малката се повлиява бързо от инхалации, което значи, че най-вероятно има някаква форма на алергичен ринит. Овладява се лесно, но инхалера винаги трябва да е с нас. Каза, че няма нужда от никакво ограничение от храни и разни такива.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт