Гласувайте за "Агент-провокатор"

  • 3 862
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 889
Номинациите са за Xenia! A Ксения си е много миличка даже, с нищо не е провокирала, по мои впечатления!

# 61
# 62
  • Мнения: 3 521
Лиска, Шанел и Сопрано

# 63
# 64
  • Мнения: 494
Е ай ся!За всеки влак си има пътници (а да не забравяме,че тук има доста садо мазо)  Peace

Иначе много ме кефят напъните на Борката.А догодина съм сигурна,че и ще се поошлайфя!

# 65
  • Мнения: 274
Хахахха. Смешна работа. Един потребител може да каже, че го провокирам да прави едикво си, а аз не мога да кажа, че същият потребител не ме провокира с нищо.....

Що така бе, модове?

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 3 047
Защото, ако имаш злобни и не особено възпитани забележки към някого е проява на изключително лош вкус да го правиш публично и не на място. Надявам се обяснението да е достатъчно.

# 67
  • Мнения: 274
Ааа, ок. Нейните забележки са винаги приятелски и възпитани. ОК. Приемам.  Peace  Hug

# 68
  • Мнения: 81
Вторият ми глас отиде за минзухар. Защото ме провокира да я прегърна, макар и виртуално.  Grinning Wink

# 69
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
xenia, Шанел, ивонска. Липсва НикиФин.

# 70
  • Мнения: 1 629
Тактично и любезно напомням на хилядите потребители със свободни гласове, че ако им е скучно, винаги могат да четат Сопрано. Четат и се провокират. После гласуват.
Профилът на Кандидата Сопрано е достъпен за всички регистрирани.

# 71
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тактично и любезно напомням на хилядите потребители със свободни гласове, че ако им е скучно, винаги могат да четат Сопрано. Четат и се провокират. После гласуват.
Профилът на Кандидата Сопрано е достъпен за всички регистрирани.

Ще взема да размисля и без това имам 3 свободни гласа  Whistling

# 72
  • Мнения: 620
Борис- тенденциозно.
Минзухар- елегантно.
Шанел- скептично.
Повечко фи(Т)нес и трябва на провокацията.

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз? Аз?!

Фръц.


ПП. Баси, нямам време да чета и сте ме посадили в една група с Борис! Вие сте луди, бе!

Общи условия

Активация на акаунт