С Дюкан си знам че ще успея - хем си хапвам, хем слабея - 135

  • 29 471
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 255
Нелсънчееее  Hug
Голям смях се смях на последната снимка с показалеца дето ни го размахваш в стил"Да слушате ей"а за надписа отдолу(А това е за Мерито и Тонито26!)нямам думи троС(г)нати сме Mr. Green Mr. Green
Една голяма звучна цАлуФка за тебИ

# 61
  • Мнения: 305
А защо аз мога само веднъж да гласувам. Не ми дава възможност нещо...

# 62
  • Мнения: 2 425
VK , гласува се по веднъж  Peace

# 63
  • Мнения: 304
Nelsun, страхотно изглеждаш поздравления за постигнатите резултати. Така си мечтая за дънки, които да са в ботуш........
Rally and Betty - на правилното място си, желая ти успех! Виждам, че сладурчето ти е малко нали не кърмиш? Hug
Да ви се оплача, че и на мен никой не ми каза че съм отслабнала. Повтарят ми само, че няма да си върна килограмите от преди да забременея, а ми остават само 5 кг. с лекия плюс които имам от тези дни +500гр. Не мога да разбера свалих 25 и никой нищо не казва за това, а ще ми повтарят те че няма да съм като преди - ПО-ДОБРЕ ЩЕ ИЗГЛЕЖДАМ ОТ ПРЕДИ, защото вече съм мамаааааа!
 Peace

# 64
  • Мнения: 6
Вещи, супер стимулиращо заглавие   bouquet
Lucie ,супер-наближаваш крайната цел Hug
Rally_and_Betty стискам палци Hugно все пак не си поставяй срокове, не бързай...
Сила, ти нали виждаш разликата в кантара....а такива приятелки...дори да те виждат всеки ден, няма как да не се забелязва разликата...Мен някои хора като ме видят, веднага реагират - оу, ама много си свалила, а други си мълчат...естествено едните действат стимулиращо, другите някак ти смачкват фасона, ама не си развалаяй деня от такива неща.. Hug
aynur , благодаря за подкрепата мила,тя още спи, няма да я закачам да става,поне температура вече няма,снощи дори писах, но то остана в старата тема... не е търчала до 00, мисля че се оправя...
Ехееееееееее, Нелсънче, страхотна сладурана си Hug
master333 нека хората си говорят, ти си продължавай- хареса ми края - "ПО-ДОБРЕ ЩЕ ИЗГЛЕЖДАМ ОТ ПРЕДИ, защото вече съм мамаааааа!"

Лек и ползотворен ден ви желая Hug


Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 11:02 от feelgood

# 65
  • Мнения: 850
     АААА , УТРЕ ПАК ЩЕ СЕ ОТЧЕТЕМ В ГЛАСУВАНЕТО!!!   Crazy НИЕ СМЕ ПЪРВИ  newsm44 newsm44 newsm44

  Vg1 , мила сигурно си права за психо страната на  нещата, но да ти кажа в моя случай тези от които нема да се утърва до живот " мъжката страна" му викат ме виждат 1 път на месец , месец и половина и са си все същите зловилииии  Hands Fist  , ама мен не ми пука , защото тези които ме виждат всеки ден ми казват че съм със страхотна промяна ..... така че всичко е до човека !
 По тиз въпрос толкоз , както казва дядо!

  Целувки утивам да се трудя , че почнаха да ме нападат  smile3511

# 66
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет! Чак сега успях да се запиша. Днес кантара ме разочарова +400гр. Обаче аз съм си виновна. Иначе днес става 1 месец откакто съм сред вас. Резултата днес е минус 7.1 кг.
Много минуси на всички!
Гласувах, засега водим с 35 гласа!

# 67
  • Мнения: 276
Здравейте момичета и момче  wavey
Аз се разписвам щото изтървах цяла темичка  Blush
Виждам пак чудесни постижения и много се радвам на всички  Hug Hug Hug
По именно ще ми е трудно - страшно сте многооооо а не искам никой да пропусна!
При мен за сега промяна няма - слава богу поне не нагоре! Вчера обаче прегреших и сега се чувствам катко престъпник егати  ooooh! хапнах си и то с голяма наслада шоколадов бонбон, но не можех просто да откажа поради обстоятелствата  Blush
Голяма съм сладокустница и тези коледни празници които се задават направо ме вкарват в приключение и трябва да намеря сили покрай приготовленията за тях да устискам!
Иначе е кеф голям да ти падат гащите  Laughing
лек и щастлив ден на всички  Hug

# 68
  • Мнения: 231
Подписахте ли се за "банда на годината" - борбата е с тортите  Mr. Green; там е и идейна борбата май че  Joy

Гласувайте ей   bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте на всички  kiss,
Вещи, новото оформление е много хубаво  Hug
Lucie , честито ти минусче и честита нова пейка  Hug
feelgood, честито ти двуцифрено число  Hug
Nelsun, много хубава жена си, браво за страхотната визия   bouquet
VK, не може да гласуваш три пъти, имаш право да гласуваш за 3 опции

Кантара днес показа -400 гр след моята първа гала вечеря   newsm78, а тя включваше баница със сирене и 1 кофичка к.мляко 0.1%. Предишния ден ми беше Нишестен и от него качих 1 кг  #Crazy, но ще видим утре какво ще покаже кантара след днешния Протеинов Четвъртък.

tania2007, честита месечинка, резултата ти е много добър   bouquet

# 70
  • Мнения: 33
Добро утро!  Hug
Който не е разбрал, гласува се за банда на годината - три дни, 3 гласа. Ето тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351558.0
Давайте да гласуваме!  bouquet

може ли и трите гласа за нашата банда Laughing

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Е, тоз път знаете ли какво ще направя?!?

ЗАПИС.  Hug

# 72
  • Мнения: 276
Айде и аз дадох своя глас за бандата  Peace

# 73
  • Мнения: 231
feelgood, хубава статия....благодаря, това храненето може да се превърне и в психологичен проблем наистина!

само не разбрах това с отпуснатат и пъпчасала кожа за Дюкан ли се отнася ей, голяма простотия Joy

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 11:26 от РЕНЕ

# 74
  • Мнения: 53
Добро утро, милички!!! Simple Smile Нова тема, нов късмет, повече килца свалени и повече усмивки Wink

Общи условия

Активация на акаунт