С Дюкан си знам че ще успея - хем си хапвам, хем слабея - 135

  • 29 487
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 98
Сила, не се впрягай на такива хора! Винаги се намират такива "приятели"!  animal085 В такива случаи, аз реагирам така -   nnnuu

Ривела, Шуши80, Svetlat, Vq1, Aynur, Denica17, Mamma Tsvety, Tanyamanya, Master333, Feelgood, Furia - много ви благодаря, момичетаsmile3535 Представа си нямате, колко ми зарадвахте душицата!  Hug Hug Hug

МеритоJoy Joy Joy да знаете, че ви наблюдавам с Тонито26  Joy Joy! ФнимаФайте в картинката! Никакви издънки, че ще си имате работа с мен! Hug newsm51  love001

Тунинг, благодаря!  newsm03   Hug Друго си е и мъж да ти направи комплимент! pletka

Ече,  и на теб, миличка специални благодарности!  Hug Hug


А срещата в събота я чакам ето така  atwork

# 76
  • Мнения: 243
         

            Мислех чак довечера да влизам, обаче не мога да се въздържа НЕЛСЪН - затова си те обичкам аз - много си готина - браво миличка. Пожелавам ти винаги, ама     винаги да си такава сладурана! ФИЛЮДКИИИИИИИИИИИИИ  Peace  bouquet Hug Hug Hug

# 77
Аз пък си влезнах в другия профил и от там гласувах  hahaha
Ех, че съм умница - хубавица hahaha
Опа, сега видях, че съм в другия профил...Май не съм чак толкова умна
С обич:VK

# 78
  • Мнения: 2
Здравейте банда,
не пиша много често, но чета всичко и много, много ви се радвам.С нетърпение чакам срещата за пръв път ще ходя на среща с толкова много и различни хора под едно мото обединени.Много се вълнувам!
Лек и отслабващ ден!

# 79
  • Мнения: 2
някой може ли да ми помогне - защо броят на публикациите ми не се движи

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Привет на всички от мен


Виновницата да пиша е nelsun-на нея се сърдете  Laughing
Изглеждаш великолепно-отвсякъде... и си такава сладурана.. разкошни очи имаш


И да се изкажа по един въпрос,така и така съм почнала... Ми merito, мила,стига си ни лъгала за килограмите си- ш'та набиим


Поздрави,Монрое

# 81
  • Мнения: 36
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.
Nelsun- раов- голяма сладурана си!
На Lusie - естита ти пейка на 6-чките!
Много свалени килца ви пожелавам и от сърце за волята ви поздравявам! Hug

# 82
  • Мнения: 309
Добро махмурлийско следрожденденно утро... пррр, то станало ден!
Махмурлийско не от алкохол, а от недоспиване...  Sick
Още веднъж благодаря на всички за милите пожелания Kri, vesito5, gelinda, sanny3, Furia, ЗлаВещица .  Heart Eyes
Снощи ми беше спретнато парти тип изненада. Стана ми приятно, де!
Обмислям от следващата седмица да увелича протеиновите дни на 2, та от "трета разхайтена" да премина в по-стриктна трета  newsm78. И да се отчитам по-често, белким се засрамя  Embarassed
Нелсън - красавица такава! А пък на Туни колкото пъти му видя снимките, толкова пъти викам "пу пу да не ти е уроки"! Айнур - не може да са 7 кг и това си е!  Peace
Фийлгуд - забравих да ти честитя двуцифровката, браво момиче!  Hug Люси - и ти си молодец!
Мама Мамисима - публикациите в тази тема вече не се броят...  Confused
Ами от мен толкова. Аааа, гласувах!
Спокоен протеинов четвъртък!

# 83
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Момичета, от две седмици съм на Дюкан и свалих 4 килограма, но.....днес трябва да ми дойде и сутринта кантара показа 2.5 кг в повече от вчера - как ви се струва това, прецедент ли е или и при вас се получава?

# 84
  • Мнения: 306
Тунинг, нямам думи  smile3501 smile3501 smile3501 Браво за смелостта и постоянството!

Моля те кажи, ти преди от малък ли си бил пухкавичък или си натрупал кг. в последствие. Питам заради брат си - той е с доста наднормено тегло, ама от малък здраво си хапва. Не знам на кого прилича. В нашия род нямаме дебеланковци - даже и моите килограми, които сега се опитвам да смъквам ги натрупах по време на бременността си. А аз от доста време му пиля на главата да се вземе в ръце и да направи нещо за себе си.  Че даже и жена си развали - като я взе беше 45 кг., а сега е 70 Twisted Evil
Твоите снимки са хубава мотивация за него. Да си жив и здрав, искрено ти се възхищавам  bouquet

# 85
  • Мнения: 4 187
fanta, не е прецедент, спокойно. Преди и по време на МЦ, винаги тежа повече.

# 86
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Момичета, имам един въпрос за млеката лайт.Книгата ми е в България, но имам бегли спомени, че са разрешени.Намерих обезмаслени и с подсладител.Но това което ме притеснява, че се водят плодови, а Дюкан забранява плодовете.Някой може ли да ми помогне?

# 87
  • Мнения: 55
Здравейте, дружинка!  Hug  Heart Eyes

И аз да взема да се разпиша в новата ни темичка, да ни е честита и да ни върви по вода.
Вещи, голямо благодарско   bouquet , дори и нов дизайн си имаме. И още нещо на уше -  Mr. Green схванах я аз тактиката, другия път ще си навия часовника за 4:00 часа и ще те изненадам в гръб Sunglasses, а не като днес да се разписвам чак на 6-7 страница...  Whistling

Честито на всички с минусчета, а специална на Iggi и Lucie - честита нова пейчица!

nelsun, жестока мацка - брависимо.   bouquet Знае той, знае Туни какво да избере...  Mr. Green

feelgood, хубава статия....благодаря, това храненето може да се превърне и в психологичен проблем наистина!

само не разбрах това с отпуснатат и пъпчасала кожа за Дюкан ли се отнася ей, голяма простотия Joy
Каква статия, кога статия - аз пак неинформирана....

feelgood  - kiss  получих, прочетох (някалко пъти) и сега подхвърквам по коридорите smile3535 ухилена до ушите за ужас на колегите, те си мислят, че нещо съм се смахнала от кризата. Довечера повече от мен... Heart Eyes

Весито5, къде си, миличка, как си, какви са тези проблеми, стискам палци всичко при теб да е вече наред...  Hug  Heart Eyes

И да не забравя:
На вниманието на всички закъснели дюканки - много молим да се отправите незабавно към гейт http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351558.0 за гласуване. Благодаря за вниманието!  Mr. Green  Hug

# 88
  • Мнения: 831


 Момичета, имам един въпрос за млеката лайт.Книгата ми е в България, но имам бегли спомени, че са разрешени.Намерих обезмаслени и с подсладител.Но това което ме притеснява, че се водят плодови, а Дюкан забранява плодовете.Някой може ли да ми помогне?
Принципно ги избягваме, докато се кара втора фаза. Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 1 124
Който няма книгата да си я изтегли от тук http://truden.com/download-file-1390.html
feelgood , а аз си мислих че съм прочела темата, та за каква статия говорите  Blush

Общи условия

Активация на акаунт