За или против повдигането на чурките в памперса

  • 2 624
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз винаги съм вдигала нагоре пишата - тестисите - никога, те си висят свободно....
А пишото след малко само си заема поза нанякъде в пампата, та всъщност е напълно все едно какво правиш, те са им толкова малки, че си падат сами надолу в пампата обикновенно Wink
Не се тревожи.

# 17
  • Мнения: 290
Когато родих големият си син ми казаха да ги повдигам-е правих го 1 месец и като видях ,че нищо не става се отказах,пък и като повдигах пишката беше мокър до ушите.Сега и на малкия не ги повдигам.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не я подвигам.

# 19
  • Мнения: 27 524
Надолу! И чурката, и макарите - всичко е надолу  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 554
глупости Joy никога не съм му повдигала чурката ooooh!

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм повдигала на баткото и сега ми остана като навик при малкия. Но не стои дълго време вдигната.

# 22
  • Мнения: 9 973
и мен ме юркаха,ама не го правя Wink

# 23
  • Мнения: 3 929
И да се опитваш, няма да се получи. По естествен път тези органи си стоят надолу. Grinning

# 24
  • Мнения: 8 999
И да повдигаш, и да не повдигаш - файда никаква. Памперсът е достатъчно широк, така че пишката си пада надолу, колкото и старателно да я заметваш нагоре. Гравитацията оказва своето влияние дори върху това /освен ако не е здраво пристегнато с гащи или боксерки.

# 25
  • София
  • Мнения: 280
Ако сте с памперс както и да я сложиш, ще си отиде надолу Grinning. Пък има и проблем като я сложиш нагоре да изпусне памперса и да се намокрят дрешките.

# 26
  • Мнения: 264
Аз я повдигам всеки път, но по-скоро по навик.

# 27
  • Мнения: 51
Докторкта ни каза, че трябва да се повдига нагоре, поне първите месеци. Обаче наистина често се получаваше памперса да пропусне. Според мен това са пълни глупости, този орган трябва да си седи на долу, но аз като мама-новак се стремях да спазвам препоръките  Embarassed

# 28
  • Мнения: 96
 И на двамата не съм повдигала нищо. Бебето изкара лятото без памперси, интересно как според докторите трябваше да я повдигам - може би да я залепвам с лепенка?! Whistling

# 29
  • Мнения: 344
На съпруга ти достойнството все нагоре ли е? Laughingтова са пълни глупости.А и така все ще е напишкан.На където и да я сложиш тя ще си се намества както трябва , т.е. надолу. Peace

Общи условия

Активация на акаунт