Бъдещите ЯНУАРСКИ мами гладят бебешки пижами

  • 14 732
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 309
Ние все още се колебаем за замразяването на стволови клетки. Повече клоним към "за" все пак, но ще поразпитаме още. Инаме засега най-добра и надеждна ни изглежда офертата на Criosafe. Довечера ще се консултирам и с моята лекарка по въпроса...

# 46
  • София
  • Мнения: 120
Привет и от мен Hug

Нека напълним хубавата тема с радостни вести Peace
Ще ми се да споделя с вас за една книга, която на мен лично страшно ми допадна - един по-различен поглед от това, което съм чела в други книги за майки, бебета, бременни и т.н. http://www.book.store.bg/c/p-p/m-312/id-21259/blizo-do-bebeto-va … lena-dotkova.html 

 bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 656
Май и аз трябва да проуча тези истории със стволовите клетки... Освен ако не е късно де...  Blush  Абе не ви ли се струва леко измамно това?  newsm78

Ели81, добре дошла!!! Първо хлапе ли е? Wink И леко до края!!  Hug

Момичета, абе може ли малко помощ?  Опитвам се да ни изброя - мамите, момичетата, момчетата и още полово неопределените бебоци  Mr. Green  Ама нещо всеки път различно ми излиза...  Та броя така - 125 мами, 54 момчета, 56 момичета и 20 неясни.... Само да отбележа, че новата мама Ели81 не е влязла в тези сметки, така че с нея ще станем 126 мами, 55 момчета и т.н...  Та може ли още някой да ни избройка, за да напиша коректно число отпред? Мерсаж!  Hug

А относно срещата - казвам за срещата, а не за лекцията, щото за лекцията не е необходимо да се запазват места... Та на пицарията сме 12 броя, доколкото преброих... Ох, сега ще се върна да смятам пак и ще редактирам мнението... А места ще запазя малко повече..  Hug

Така - след поредното преброяване за срещата излязохме 12 бройки:
Катериче, Бръм, Алекс, Ланг, Кокосчето, Бърборанчето, Лорини, Бели Ружи, Сиси (новото Сиси Wink), Доника, Деница и аз.
  Под въпрос остава Лили... (между другото - Лили, радвам се, че си вкъщи, звучиш ми освен това доста добре - поне с настроение..  Hug)

И такааа - настана време да благодаря (даже ме е малко срам, че чак сега го правя, но ще ми простите..  Blush) - първо на Лорини, че пусна тая темичка   bouquet
И второ - на всички ви за комплиментите, които получих за оформлението на темата  Blush  Хич не вярвах, че ще се хареса толкова много и обещавам занапред като правя пак да се старая да стане хубава Wink  Hug

Сори и за дългия пост, ма нали отдавна не съм писала (уж..)  Wink

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 17:38 от Smiling_Sisi

# 48
  • Мнения: 3 861
.....Под въпрос остава Лили... (между другото - Лили, радвам се, че си вкъщи, звучиш ми освен това доста добре - поне с настроение..  Hug)

 


Ами старая се да съм ведра и усмихната защото ако се скумросам и депресирам със сигурност няма да си помогна. Гледам да не мисля за проблемите за да не викам дявола както се казва Wink
Освен това вие сте такива душички, че като вляза тук се зареждам положително Hug

# 49
  • Мнения: 180
Сиси, направи ли преброяването на бъдещото януарско население  Laughing  Аз бих помогнала, ама уви, днес много ме мързи Simple Smile ако до утре не се е захванал някой, мога да се пробвам Simple Smile

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Сиси-според моето броене излязоха:125 мами......130 бебета/5 двойки близнаци/

момченца-53
    момиченца-56      срамежливци-21

# 51
  • Мнения: 656
Мила, ми пробвах... няколко пъти... ма кво да направя като всеки път различно....  Tired  Crazy
Така че наистина мога да се възползвам от нечия помощ  Mr. Green
Кали, ето на - ти пък по различен начин преброи  Laughing  Ох, голямо броене ще пада, то се е видяло... Благодаря  Hug

Мацки, запазих 13 места, че ми искат капаро.  Младежът каза, че ще гледа да направи така, че да има и допълнително места за евентуалните други 2-3 Wink  Ма аз като отида да оставя капарото ще видим къде ще го ядем  Mr. Green

Ох, момичета, побърках се от броене...  #Crazy и вече отказвам  Crossing Arms  Утре ще броя... ма нищо не излиза бре!  А - някой спомня ли си елица34 дали чакаше момче или момиче? Щото е в синьо, пък с розов щъркел.. Ако не се сещате - ще се разтърся из задните теми..  Peace

Айде, аз си тръгвам от офиса, отивам да пия  baby_neutral

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 18:12 от Smiling_Sisi

# 52
  • Мнения: 7
Сиси и аз като нямаше какво да правя реших да броя мамите.Моите сметки напълно съвпадат с твоите.Само че забелязах 1-2 неточности, които може би малко объркват броящите, а именно:
1 elica 34 (термин 20.01) е с розов щъркел, а името е написано със синьо
2 Последната мама от списъка е със "срамежливо" бебче (според картинката), а името и е в розово
Опс, това за elica 34  си го забелязала.Сори!

# 53
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен!   bouquet
Ама наистина сте много активни, два дни не съм влизала и едвам успях да ви изчета. Пък то даже и още една тема сте започнали .  smile3501 smile3501

Хайде и аз да ви се оплача, че ми е много притеснено и се надявам, че вие ще ме успокоите. Днес ходих на преглед при докторката, при която ще раждам (д-р Илиева от б-ца Вита). Та оказа се, че съм с разкритие 1 см. За първи път ми мериха тоновете на бебока и сега трябва да почивам, да лежа повечко и да устискам поне до 10.12, че сега било опасно ако тръгне да се ражда бебока. Ама не съм имала никакви болки досега. Миналата седмица всичко беше наред, ама ето на... Та стискайте ми палци да издържа поне до 10.12, че иначе ако тръгнело по-рано раждането, докторката ми каза само в Майчин дом да отида директно, че ще трябва неонатологично отделение. Иначе бебока е 2700 гр., ама то това не е много сигурно. И тя каза, че това измерване дава отклонения. За сравнение миналата седмица другия ми доки от ЖК го измери 1900 гр. Просто е невъзможно да е наддал с 800 гр. за една седмица. Но няма значение, то ще си покаже като се роди.

Много ми се искаше да дойда на лекцията, но май не е добре да рискувам.  smile3518





# 54
  • Мнения: 705
Здравейте, мацки,
Хайде и аз да объркам малко сметките. Днес доки ми каза, че чакаме момче#Crazy Вече е сигурно. Смяла съм се в продължение на час след прегледа и по време... Joy Последваха уговорки с колежките да ми сменят розовите дрешки със сини и пак смях. Сега ми е кофти, че толкова време съм говорила за него в женски род и въобще ми е трудно да се пренастроя.
Лорини, виждам, че си успяла да дръпнеш филмчето, мислех да ти правя диск, ако не стане. Поръчала съм и книгата, но не знам кога и дали изобщо ще пристигне.
Лили, радвам се, че си добре, пазете се!
Хайде, това е от мен засега.
Лека вечер   bouquet

# 55
  • Мнения: 3 861
Здравейте и от мен!   bouquet
Ама наистина сте много активни, два дни не съм влизала и едвам успях да ви изчета. Пък то даже и още една тема сте започнали .  smile3501 smile3501

Хайде и аз да ви се оплача, че ми е много притеснено и се надявам, че вие ще ме успокоите. Днес ходих на преглед при докторката, при която ще раждам (д-р Илиева от б-ца Вита). Та оказа се, че съм с разкритие 1 см. За първи път ми мериха тоновете на бебока и сега трябва да почивам, да лежа повечко и да устискам поне до 10.12, че сега било опасно ако тръгне да се ражда бебока. Ама не съм имала никакви болки досега. Миналата седмица всичко беше наред, ама ето на... Та стискайте ми палци да издържа поне до 10.12, че иначе ако тръгнело по-рано раждането, докторката ми каза само в Майчин дом да отида директно, че ще трябва неонатологично отделение. Иначе бебока е 2700 гр., ама то това не е много сигурно. И тя каза, че това измерване дава отклонения. За сравнение миналата седмица другия ми доки от ЖК го измери 1900 гр. Просто е невъзможно да е наддал с 800 гр. за една седмица. Но няма значение, то ще си покаже като се роди.

Много ми се искаше да дойда на лекцията, но май не е добре да рискувам.  smile3518

Сладурчеста, успокой се, не се поддавай на паниката. Основно си почивай и лежи, имаме още 2 седмици да издържим, нали и аз съм на този хал.

Мисли позитивно и всичко ще е ок Peace
Защо не си сложиш лентичката в подписа? Така няма да ти се налага всеки път да я добавяш сле всеки постинг

Зозима, ха честит ти мъж... Joy
Аз и затова чакам да се роди първо пък после ще купуваме, нищо, че са ми казали 100% момиче  Blush

# 56
  • Мнения: 1
Като правите вече разкритие какви лекарства пиете?

# 57
  • Мнения: 862
Разкритието как се открива? На видеозон вижда ли се?  newsm78
Рокси как мина прегледа днес?

# 58
  • Мнения: 36
sladur4esta, не се притеснявай изобщо. Моя приятелка си беше с 1см разкритие няколко седмици, роди си 4 дни преди термина. Освен това водите и изтекоха по обяд, а едва вечерта късно направи нужното разкритие, даже я резнаха малко. То при всеки е различно, но като знам как тя не се спря до края, даже караше джетове и яздеше коне .....  Joy Тя беше с мен на предната среща всъщност... Споко!!!!
Аз утре съм на ЖК и трябва да накарам доктора да ми запише тоновете, защото на 3 Дто не ми харесаха плацентата нещо. И на всеки 2 седмици трябва тонове, а в деветия м. даже всяка седмица... Та утре ще видим какво ще излезе. Стискайте палци.  Hug

# 59
  • Мнения: 387
Zozima направо ме накара да се замисля Shocked Shocked Shocked на мен три различни доктроки ми казаха, че си е момиче...ЧЕСТИТ ТИ МЪЖ ...а твоя мъж как реагира...
Smiling_Sisi сега ще направя и аз едно преброяване... всички ли добави от миналата тема, че то имаше доста нови май...
Monick като спомена книга ме подсети, че във вторник си поръчах една, която трябваше да дойде вчера...интересно, защо не ми я докараха...както и да е...
ох, момичета цял ден ми е едно криво... Sad Sad Sad първо ми беше едно такова прималяло, нямах никакви сили, сега пък глава ме боли...
а и коко си дойде за малко да си вземе дрехи, че още пет дни ще работи...и ще съм си сама...
това е засега от мен...

Общи условия

Активация на акаунт