До ДЕКЕМВРИ време не остана вече- всеки ден се ражда сладко бебче

  • 16 948
  • 285
  •   2
Отговори
# 90
# 91
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 815
LLBB ще ме скъсаш от смях  Joy Joy Joy

# 92
  • Мнения: 154
Нека и аз да пожелая на раждащите днес всичко да е ок  Peace
Ама така се посмях на бебоците от клипчето и на изказването на LLBB. Дано денят е хубав, щом започва с весело настроение   bouquet  Hug

# 93
  • Мнения: 2 149
Момичета, добро утро!
Аз пък след малко влизам да се къпя и отивам към 1АГ за запис на тоновете. И изобщо да видя някой ще ми обърне ли внимание...
Довечера съм на УЗ при Генчева, дано всичко е наред.
Купих си сушилка нова, легенчета, пера и простирам като щура, дано да подредя дома тези дни.
От вчера вечер си слагам гинодактарин, 3 глобули са, за да утрепем кандидите! #2gunfire

# 94
  • Мнения: 551
Добро утро и от нас  Hug
Силно стиснати палци на раждащите днес мамчета  Peace
LLBB  hahaha hahaha разсмя ме рано, рано.
Мойто коремче пък е слязло ниско долу от преди една седмица. И всички ми казват, че няма да си дочакам козирогчето, а ще е стрелче Laughing
Все ми се струва, че в рожденната дата ще има 9. Защото всичко съдбоносно, което ни се е случвало с таткото все е било на дата, в която присъства тази цифра.
Е това е за сега от нас. Лек и усмихнат ден  Hug

# 95
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
Снощи бяхме с мъжо на гости и уж си легнахме късно,а аз като кукнах в 7:00 часа и не ми се спи повече!
Желая успех на Поли и на Белла 99! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverЩе чакаме новини днес!
Аз забелязвам,че не качвам килограми,обаче имам чувството,че корема ми расте с всеки изминал час!Направо вече е станал огромен!Мажа се по 6-7 пъти на ден,защото от разтягането кожата ме сърби много и се цепи,но не като стрии,а като напукана от студ!Направо чак си ме боли!Ужасно е!Има ли мами с такъв проблем?
Хайде сега да ви почерпя,че днес племенницата ми става на 2 годинки!

Желая лек ден на всички мами! Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 616
Добро утро  Simple Smile ние все още си вървим комплект със синковеца, не си дава зор детето  Laughing

Soufi аз също съм за Уно не защото я имам вече но просто за мен е по удобна.  Peace

При нас навсякъде е със щори и температурата е 19-20 градуса без парно, навсякъде е изолиран апартамента. Обаче влажността просто не мога да я повиша сега от както пуснаха парното. Проветрявам постоянно обаче тц. Единствено като мина с парочистачката и се вдига за ден два макс и пак пада. Ще купувам овлажнител то се е видяло #Crazy

LLBB  hahaha Joy

Поли
стиснати палци мила  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Сесито да ти е жива и здрава племенницата  nbirthday скоро ще е кака на сладкото ти бебче  bouquet

# 97
  • Мнения: 0
Мамчета може ли някой да ми обясни как се качват снимки?искам да ви покажа някои неща обаче незнам как става? Embarassed Embarassed Embarassed

# 98
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!

И ние сме си 2 в 1 още, въпреки прогнозите на таткото.

ЛЛББ Joy Joy Joy
Soufi, още един глас от мен за Уно-то, не че Плико-то не ми харесва, но имам приятелки и с двете и тази с Плико-то не е доволна много. И аз ще взема Уно.

Сисето, ако искаш да ги качиш в общото албумче, логваш се с паролата от първа страница, избираш си албум и в ляво има един бутон - качи снимки, мисля че беше.

Успех на момичетата, които раждат днес и чакаме новините за новите бебоци Heart Eyes

# 99
  • София
  • Мнения: 608
Добро утро, мамчета! Аз доста спах тази нощ. Ама сънувах разни сънища, дето вече не ги помня.... Embarassed

Йоанка - у нас температурата по принцип е 19 градуса. Не можем да издържаме на по-топло. Къпането е на 23-24 градуса. Пъпчето на Боби падна у нас, но аз не съм го мокрила при къпане. След всяка смяна на памперса го мажех с бебешко олио на Бюбхен. Смених веднъж с Джонсън и се изрина ужасно - по цялото тяло. А за къпането - не беше всяка вечер. Иначе дупето го миех след всяка смяна на памперса.

Стискам палци на мамите с датичка днес!!!!!!

# 100
  • Мнения: X
Привет Декемврийки!
забравихте ме, нали?
Почти месец бях без нет, изпуснала съм толкова много родени декемврийчета.
идва нашия месец, ще стават все повече ии повече. Нека са ни здравички и всичко минава леко и безпроблемно!
Ние се преместихме в Германия. Избрах си болница в която ще раждам. Намерих си гинеколог. Доволна съм от отношението и професионализма на лекарите тук.
Наложи се да вляза в болница на 2 пъти през този месец. Оказа се проблем с десния бъбрек и се наложиха 2 малки операции. Проблемите щели да отшумят след раждането и дано, че е много неприятно.
Това е накратко от мен. Сега ще наваксвам с четене, че съм ви изпуснала тотално как сте.

# 101
  • София
  • Мнения: 529
Ехее, Сбъдваща мечти, добре дошла пак!  Hug Не сме те забравили, като прочетеш старите темички ще видиш, че има питанки и чуденки за теб. Иначе и днес чакаме нови бебчета  Grinning Надявам се проблемите ти да са приключили  Peace
Аз чакам да се стопли малко и отивам на пазар.

# 102
  • Мнения: 0
Здравей сбъдваща мечти!радвам се,че си сред нас отново1дано всичко вече е ок и да си дочакаш спокойно датичката!
Благодарение на invisible можете да видит в моите покупки комплектчето ми за изписване,порт бебето и едно одеалце!
invisible  Hug

# 103
  • Мнения: 10
Здравейте мамчета.От два дена сме си вкъщи но чак сега успях да се добера до компютъра.И аз и бебо се чувстваме отлично раждането мина много леко нямам никакви шевове и два часа след това вече се разхождах из болницата.Честито на родилите момичета след мене и успех на мамите които чакат.Връщам се да ви прочета че съм изпуснала много.

# 104
  • Мнения: 616
Сбъдваща мечти добре дошла  Simple Smile радвам се че всичко с вас е наред  bouquet

Сисе много са сладурски нещата Hug

и аз днес мисля да направя една голяма разходка като гледам какво е топличко, ще си накупя Коледни джунджурийки  Party

Браво Майски  Hug като имаш повече време разкажи повече за раждането и покажи малкия бебок  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт