"Tихо се сипе първият сняг, в Стамболийски Коледа чакаме пак!"

  • 15 406
  • 232
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 481
Андреев ден ли е днес  newsm78

Ми Марианка как сме,бива,малко болни лекуваме се,ходя на лекции,в къщи всичко мен чака,все сме си в къщи,скука,детето само детски гледа няма с кой да я събера или да играе щото рано се стъмва,на приятелчетата  им е друг режима и не можем се засечем,Ти много новини около теб,казвай с подробности какво е това ИСо като научиш ,стана ми интересно какво ще правиш?????? newsm78

# 16
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Марианка стана ми ясно, с какво се занимаваш. Simple Smile С това малко се занимавах и аз преди да родя.
Ели не съм Марианка, но да кажа  Blush - ISO - International Organization for Standardization или Международната организация по стандартизация. Демек мнооого бумащина.
Идеята му е всичко, което се произвежда във фирмата да спазва някакви стандарти. Описано съответно в стандартните според исото формуляри. После минава проверка и в повечето случаи казва "Да, става" - и хоп лепват на етикета, че е в най-новите стандарти /ISO 9000 примерно/Joy
Горе долу това представлява. Нека Марианка по-подробно обясни или да ме поправи, че все пак е по-прясна от мен в тези води.  Mr. Green
Ето тук  малко инфо ако ти се чете.
http://bg.wikipedia.org/wiki/ISO_9000

# 17
  • Мнения: 168
Качете малко снимки на децата, ако ви устройва този вариант, разбира се.  smile3509

# 18
  • София
  • Мнения: 676
        Да ни е честита и спорна новата темичка  Hug. Браво на Марианка за оформлението и


 Цвети, надявам се зъбетата на Габи да са пробили и тя е свежарка и продължава забавленията  Party. Ти как сИ?

 Станка, очаквам положителни новини от очния преглед  Praynig. Скоро и при вас да дойде снежната покривка .

 Роделинка, добре го гледате тоз мъж  Laughing. Да го нацелуваш и намачкаш от мен    love001. Обича ли да се люля в шезлонга?

 Марианка, поздравление за новия пост . Радвам се, че са те оценили подобаващо  Peace.
 Благодаря, че мислиш за мен  hug

 Ели, бързо оздравяване  Peace. Къде ще отпазнувате празника?

  Оставям ви, че след малко излизаме за концерта на Бони М  newsm35. Приятна вечер на всички ви
 luvbed.

# 19
  • Мнения: 168
Искам и аз на концеееееееееерт!
Искам и сняг, ама няма.
Марианка, ела нагледай и тук стандарта де Simple Smile
Дори, много се радва в шезлонга и като рита той се поклаща. И за мен е много удобно, защото го слагам на един шкаф в кухнята и му говоря и го закачам, та мога да си свърша спокойно работата. Нещо ново с логопеда на Алекс има ли?
Инсайд, в коя градина в Стамболийки си била?
Пак изчезнаха всички. Какво толкова правите, че нямате време за форума не знам  Joy Гледате по едно-две деца и това е  Joy Вчера един възрастен чичко точно така ми каза, по повод това че разхождам Радослав всеки ден - "ми сега това ти е работата - какво друго имаш да правиш". И аз  Shocked
срещу него - викам: ми кой ще готви, пере, чисти, глади и т.н.
Ели, нищо не каза за математиката. Какво стана? (или съм пропуснала?)

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте! Hug Тя темичката напреднала, а аз пак - пропуски newsm78 Ама не съм само аз де...и Марианка не е наминавала скоро...Да не говорим за Дими...
Rodelinka, в "Райна Княгиня" работех...еееех, хубави времена бяха Heart Eyes

 Лека вечер и много усмивки през утрешния ден!  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 451
и Марианка не е наминавала скоро...
Aaaa, често наминавам, следя ви аз със зоък поглед! Naughty Laughing Но не ми остава много време за писане. Особено сега, когато по цял ден съм на работа, а вечер домакинската работа ме подхваща още от вратата.  Mr. Green
За сега още се обучавам и подробности за естеството на моята работа не мога да разкажа. Имам чувството, че толкова много инфо ми се струпва, че някак съвсем се оплетох. Rolling Eyes Едно е сигурно обаче, определено имах нужда да поработя, да променя малко ежедневието си... Че си имам доста проблеми, които определено нарушават равновесието ми.  Confused
Вчера видях Дими. Тя работи и не разполага с много време. Но ни навестява винаги, когато е свободна.
Инсайд, вземи да си дойдеш в детска градинка "Райна КнягинКа"!  Laughing Децата те обожаваха. И какви мераклии ни бяха татковците да забират децата си, как хубаво ни отменяха в това задължение.  Laughing И понеже знам, че имаш чувство за хумор, няма да ми се обидиш, че казах самата истина.  Whistling Изобщо не разказваш как си ти. Аз още си те чакам да се поосвободиш и да пием по кафе. И да ти издам една тайна - нашите дечица ще имат тържество на 5-ти, в петък от 16.30ч. Каня те да дойдеш. И ще се радвам аз и децата. Както може да се очаква, ще бъда подредена сред децата, вече ме приемат като една от тях.  ooooh! Joy
Дори, разкажи как мина концерта? А снимчици има ли? Радвам се, че сте добре. Hug
Роделинка, аз ще кача снимки на децата ми, но не обещавам, че ще е днес. като се поосвободя. Wink И като се замисля, възрастният чичко добре ти го е казал. остави домакинстването на заден план, детето е най-важно.
Много усмивки в този мрачен ден! Heart Eyes

# 22
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Малко снимки и аз качих в албумчето.  smile3509
Ех, Марианка определено липсваш тук.  Hug
Инсайд,  брат ми ходеше в тази градина, но преди 20 г. някъде, а тогава със сигурност "Райна Княгина" дори в плановете не ти е била.  Grinning

# 23
  • Мнения: 9
Ето ме и мен! Hug
Марианка, изчерпателна, както винаги Grinning И да й се поскарам малко  Naughty, Марианка, стига дееееееее Embarassed И не се притеснявай за мястото си сред децата - отива ти, а и дори не подозираш в каква помощ си за госпожите PeaceВсе пак възрастен човек сред мъниците...
 И да ви кажа под секрет...не мога да разгледам снимките Embarassed леле, ще си кажете - детска учителка, очаква се Joy ама...помоооооооооооощ Mr. Green
Цвети, преди 20 години дори не съм подозирала, че съществува тази детска градина...но иначе мечтаех да стана учителка, де Grinning
 Много усмивки на всички!  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 451
Insaid, лед като кликнеш тук  http://www.snimka.bg/login.php, изписваш като име и като парола stambmami и влизаш.  Grinning

# 25
  • Мнения: 168
Цвети, голяма сладурана си имате! И какви зъбки е наредилаааа  Mr. Green
Много хубаво детенце  Hug

# 26
  • Мнения: 9
Марианкаааа, благодаряяяяяяяя!  bouquet

# 27
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Д О Б Р О  У Т Р О О О О О О О!!!

# 28
  • Мнения: 2 481
 Hug Ехоо  украсихте ли елхите?

Аз съм добре,математиката я взех трета по най добър успех бях Flutter та така,но нататък стана още по сложна таз математика и добре че взех този лесния дял та се освоборих от него поне за изпит

на 8 сме в ресторант в града тук,събрахме се към 30 човека Crazy

Цвети хубава картинка не съм пила кафе от 27ми това са 6 денааааааа ooooh! ooooh!

# 29
  • Мнения: 891
Здравейте момичета  Grinning
Чета ви често, но нямам много време за писане. Сега и аз с тази нова работа...
Миналата седмица бях в София на обучение, а предишната седмица в Пловдив ooooh!

Мари_Анка поздравления за новата темичка. Както винаги си се справила чудесно.  Hug
Как е новата работа ? Разказвай де ! Колежките как са ?

Момичета идеята с албума е страхотен. Довечера обещавам и аз да кача снимки на Рени  Peace

Insaid надявам се да можеш да дойдеш на тържеството в детската градина днес следобед.
Ще се радваме да те видим  Grinning а за децата да не говорим  Mr. Green

С Рени украсихме вече вкъщи. Всичко е едно такова празнично ...
Днес почивам и с мъжо ходихме до Пловдив за още коледна украса  Mr. Green
Купих на Рени страхотен розов балдахин с принцеси за леглото. И веднага го сложихме.
А също така и луна и звезди /от тези които светят през ноща/, които залепихме на тавана над леглото.
Нямам търпение да си я взема днес от градинката и да се приберем, за да видя как ще реагира на изнедадата.
Надявам се, да и хареса  coolcool

Вече започнахме да пишем писмото на дядо Коледа, но още не сме го довършили  Blush
Първо, защото тя сама искаше да си го пише /с моя помощ, където не може/ а и второ,
 защото много неща иска  ....  и писмото става все по-дълго. Кога ще го довършим, и аз не знам ?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт