Моля отделете 3 минути на тази петиция!

  • 1 962
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Според мен никой не обръща внимание на тези петиции. Или греша...?

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Да, с двеста подписа наистина няма как. Като гледам, и тук  малко хора й обърнаха внимание.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 075
Подписах.
Защото подкрепям идеята и съм против наглото поведение на депутатите. Но един съвет - нека петицията, за да звучи все пак представително, не бъде в подобен леко истерично-емоционален тон, а спокойно, уравновесено, мотивирано, за да тежи.

Това в момента изглежда като свирепа ярост без особен шанс дори да прочете някой какво пише (както някои уважавани от мен мами по-горе вече са доказали).

Смени текста, запази съдържанието и ще имаш повече подписи.

# 18
  • Мнения: 2 353
  Не се отваря.

# 19
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Отваря се без проблем.

За нетърпеливите - с две думи: атакистите са се загрижили какво ще ядат, когато ги изритат от парламента, та искат всеки, дето е бил путатин, да се пенсионира на 55 години с пенсия в размер 70% от 1400 лв, при разрешен под на пенсиите в беге-то 490 лв.

Подписах. Защото ми е писнало от байганьовщината в нашата родна политика.

# 20
  • Мнения: 4 447
Подписах току що.

# 21
  • Мнения: 822
Не зная, как са се минали само с едната пенсия... Добре е да включат в законите си и доживотна пенсия до трето поколение след тях (все пак и внуците трябва да ядат), както и наследствено предаване на титлата "депутат"... То това и сега е в сила, но друго си е, да е вписано в закон... Аферим!

# 22
  • Мнения: 4 585
Нормално. Децата на активните борци против фашизма също имаха привилегии.
Предимство при кандидатстване в институт, гарантирано общежитие.
Някои осиновиха внуците си.

... дето е бил путатин, да се пенсионира на 55 години с пенсия в размер 70% от 1400 лв, при разрешен под на пенсиите в беге-то 490 лв.
Имаш предвид таван от 490 лв.

# 23
  • Мнения: 822
Прочетох отново текста... Малко е неясен и може би това задържа хората да се подписват... Едно единствено изречение преди изброените точки 1,2,3... може донякъде да подпомогне разбирането. Примерно: "Нашите аргументи против приемането на това предложение са:..." Така ще се разграничат цитатите и причините за създаване на петицията в първата й част от доводите "против" във втората.  Иронията в "Защитете правото на достойни старини на нашите съграждани!" е неуместна и подвеждаща (ако са имали предвид депутатите).

# 24
  • пак там
  • Мнения: 2 885

... дето е бил путатин, да се пенсионира на 55 години с пенсия в размер 70% от 1400 лв, при разрешен под на пенсиите в беге-то 490 лв.
Имаш предвид таван от 490 лв.

Тъй де, таван Simple Smile Днес е неделя и мисленето ми е в почивка Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 585

Мамка му, ще го обсъждат. Колкото до нас, дето не сме депутати, Константин Кубаков размаха назидателно пръст:
  - Народът е мълзелив! Не работи!

# 26
  • Мнения: 220
Не съм подписала, защото смятам, че не заслужават такава пенсия и е глупаво да си сравняват пенсиите с тези на депутатите в европейския съюз, защото в такъв случай ще трябва да се направи същия паралел с количеството и качеството работа която са свършили. На фона на социалното и икономическо положение в България, е меко казано нагло от тяхна страна!!!
Това е лично мое мнение и не искам да споря с никой!

# 27
  • Мнения: 3 810
niara, моля те изпразни си пощата!
Спешно е....

# 28
  • Мнения: 4 585
Не съм подписала, защото смятам, че не заслужават такава пенсия и е глупаво да си сравняват пенсиите с тези на депутатите в европейския съюз, защото в такъв случай ще трябва да се направи същия паралел с количеството и качеството работа която са свършили.
Точно по тая логика би трябвало да я подпишеш, но това пък е според моята логика.

# 29
  • Мнения: 220
Ха ха ха, сега е момента да се изчервя Embarassed и да ме оплюете.
Прочетох първото изречение и подпалих, не дочетох петицията Simple Smile
Сега благодарение на Вълкът с дълъг ник я прочетох и подписвам!

Общи условия

Активация на акаунт