Зимата навън бушува, а ЯНУАРЧЕ вкъщи усилено тършува

  • 9 180
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
Кой пусна новата тема ?   newsm78
Има нужда от една поправчица... Wink

# 31
  • Мнения: 127
blueeyes, Емо няма проблеми с пюретата на парченца на семпер. ама той яде много големи хапки. като му дам парченце ябълка да си гризе, докато не го натъпче цялото в устата си, не мирясва Simple Smile
риба съм му давала, сьомга на семпер. много я хареса. за свинско смятам след годинка.

за храните, ами... спрях да се втелясвам... нали трябва да яде нещо, то във всичко има нещо вредно, ако се разтърсиш качествено. е, верно, купувам му био сирене и немско масло, с идеята, че има повече хранителна стойност и по-малко изкуствени неща, но също така му взимам плодове и зеленчуци от пазара - все пак това има за ядене в наши времена, трябва да свиква, няма да расте в саксия все пак Simple Smile организмът се приспособява да оцелява с това, което има за ядене.

джули, логни се като януарки2008, паролата е като на албума, и направи поправчицата.

# 32
  • Мнения: 6 274

джули, логни се като януарки2008, паролата е като на албума, и направи поправчицата.
Знам, Пипи, преди аз поправях заглавието, ама не ми се иска да ровя.
Знам ли, да не се обиди някой, че го поправям аз.  Embarassed

# 33
  • Мнения: 0
Поправих го, дано никой не се сърди, че ровя.  Embarassed

# 34
  • Мнения: 1 325
Привет в новата темичка Hug
Сьомга съм давала няколко пъти със спанак, яде я но не и се радва много.Тук е след 8м но на едва местна марка , забравих коя съм виждала , че я дават и след 6.Ние  с татето не ядем месо така и се престраших да дам само пиленце засега но друго едва ли ще и дам.
Даная се радва на коледният си подрък, люшка се и пуска музиката сама Grinning Малко рано го подарихме но пък нали скоро заминаваме за Тунис и после едва ли ще имам време да ходя по магазините.

# 35
  • Мнения: 52
Риба давам веднъж седмично, то такова готвят в кухнята която сме в момента де..Вип  бебе Варна.Следващата седмица съм взела купони за държавната да видим дали ще яде.. Thinking
Честит син на мама Ади !!!
Да й е жив и здрав и да й носи двойна радост !!!

# 36
  • Мнения: 57
Здравейте! По въпроса за рибата- не съм давала още, само веднъж е опитал от печения хек,който ядохме в къщи.Май трябва да купя и да започваме...Някой спомена за врачанки...И аз съм една от тях/то не е хвалба  Embarassed/.Ханна,мерси за линка в мултиплай  Hug,и аз ще се пробвам.Духче, и на теб благодаря за инфото за рибата ,отивам да чета.Ох,забравих ooooh!,blueeyes, и моята коса продължава да пада ,по-малко октолкато в началото,но...Прекратих опитите да спра процеса,чакам да спре от само себе си  Crazy.Гледам да я къпя с качествен шампоан и балсам,а като преминат хормоналните промени,ще го мисля.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 241
Запис  Peace

# 38
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Днес няма ли кой да почерпи Grinning

мирка, ами аз риба преди 12 месеца не давам, защото си е алерген.Иначе на кухнята готвят, но когато има риба аз давам нещо друго.Свинско заради повечкото мазнини, а и пише, че то трябва да е от последните меса.

Иначе като храня не прилагам никакви трикове, който е гладен-яде, като започне да се разсейва или да прави неща, които не смятам за редни, храненето приключва.
Пресил като стане от стола и финишираме.Колкот ял-ял.Той и рядко го прави, де, щото знае, а и си е ящничък.
Ама отбелязвам, че децата ми си имат апетит, не знам как се процедира със злояди.

# 39
  • Мнения: 18
Днес няма ли кой да почерпи Grinning.
Аз мога да почерпя примерно,че  още нямам цикъл newsm44, не сте казали.

Понеже сме на рибна вълна Joy ако знаете само как мразя сьомгаАуу това лошото време ме избива само на глупости

# 40
  • Мнения: 256
Здравейте, незнам дали е за хвалене или не, но днес Гого се събуди с 39 градуса. Поне не са 40 като вчера и онзи ден ....

# 41
  • Мнения: 6 274
Здравейте, незнам дали е за хвалене или не, но днес Гого се събуди с 39 градуса. Поне не са 40 като вчера и онзи ден ....
Мале, Валеее.... ooooh!
Миличкият Гого - ще го измъчи тази Т, да й се не види...  #Cussing out
Дано по - бързо спадне и да се оправяте.  Praynig

# 42
  • Мнения: 18
Записвам се  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 308
Фил, кат си рекла нека и аз да почерпя.
Днес Ивана става на 333 дни.  Grinning Heart Eyes



Хапнете малко Тирамису с кафенце за нейно и мое здраве...
Ами така и така този месец няма 31 дни.

# 44
  • Мнения: 5 391
Eeе, супер сте, понякога човек трябва да си поизпроси и изникват необичайни поводи! Hug
Честито безциклие на Духчо и честити три тройки на Ивана! Hug
Аз  пък обожавам сьомга Blush

Общи условия

Активация на акаунт