Коя марка шишета използвате?

  • 11 455
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Ние сме на Авент

# 16
# 17
  • София,
  • Мнения: 4 267
БИх казала, че Сенди е права, можеш да махнеш тръбичките на шишетата, ако смяташ това за необходимо и ако те вече не са ви нужни. Аз отдавна съм го направила, а и отдавна не стерилизирам шишетата, а само ги мия. Всъщност вече от една седмица ползваме само чашката. Thinking
Искам да кажа на всички мами, че не е важно коя марка шише ще изберем за детето си - а важното в случая е на детето да му хареса и да му е удобно да пие, да му е приятно.  HugИначе всички марки са добри. Hug А това с разните там вещества си е чисто плашене и плюене по конкуренцията.
Ползвах и шишетата на Авент и даже още ги ползвам - като контейнерчета за приготвяне на каша или съхранение на пюрета и манджи.
Аз също много харесвам шишетата на НУК, заради анатомичният биберон, но тя не го възприе като вариант, което е много странно, защото ползваме анатомичен биберон залъгалка Hug

# 18
  • Мнения: 53
Аз използвам на Chicco от раждането на дъщеря ми и до днес. Тя все още пие вода с шише с биберон. Когато пиеше мляко с биберон използвах  шишетата под наклон.

# 19
  • Временно
  • Мнения: 788
Честно да ви кажа не виждам никаква разлика от шише до шише.Всички изпълняват една и съща функция.
Биберонът според мен е от по-голямо значение. Peace

# 20
Ние ползваме би фрии и авент и съм доволна и от двете.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 757
Искам да кажа на всички мами, че не е важно коя марка шише ще изберем за детето си - а важното в случая е на детето да му хареса и да му е удобно да пие, да му е приятно.  HugИначе всички марки са добри. Hug А това с разните там вещества си е чисто плашене и плюене по конкуренцията.
и аз така смятам Peace
по тази причина бях купила от всички по-популярни марки - Авент, Чико, Нук, Би фрии, че и на Камера едно бях взела - синът ми сам избра Авент и още си караме с тях.
Някои от горепосочените марки не съм ги виждала никъде.

# 22
# 23
  • Мнения: 4 017
ИЗползвала съм на Нук, Авент и БиФрии. Не знам какво да те посъветвам. Мисля, че последните са най-добри

# 24
  • София
  • Мнения: 966
В началото ползвах малко стъклено на Нук. Когато надвишихме 120мл. взех Би Фрии, но с биберона на Нук. Беше свикнал с формата му и друго не признаваше. Вече не ползвам тръбичката и не стерилизирам. Така е лесно за миене. Иначе имам и Авент и Чико, но не ги иска.

# 25
  • Мнения: 122
Аз имам на чико, нук и бфрее. За млякото ползвам бфрее. Много съм доволна, а за водичката ползвам на Нук. От чико много се дави.
Съветвам те да не ги сменяш.

# 26
# 27
  • Мнения: 3 034
смених пет марки и не знам дали няма разлика от шише до шише и от биберон до биберон (защото и тях ги сменях сума ти пъти), но синът ми определено не ги долюбваше. вече от няколко месеца ползвам широките Playtex (пречупените) за мляко и тесните от същата пречупена серия за вода. разликата в пиенето на бебето е огромна.

# 28
  • Мнения: 104
"Lindam" - много са добри

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 337
Toni ние сме на 4ико и не ни те4е изобщо.Имам и 2 на авент ,но от 4икото съм най-доволна.За хранене с ам ползвам това извитото,което са показали на първата страница Peace

Общи условия

Активация на акаунт