Петъчно-зимна

  • 1 704
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не знам аз за гуши-муши, обаче съм чувала, че най-много бебета се раждат септември и октомври. Сигурно има връзка newsm78

И Януарските не са малко- тамън като се е запролетило ще да са джуркани.

И Априлско- Майските. Аз им казвам "морски" бебета.

# 16
  • Мнения: 599
Почти през целия зимен сезон съм в депресия.
Кое да ми е секси тогава, като щом се върна от работа отива половин час да свалям "кожите"от себе си, че много се навличам.

# 17
  • Мнения: 1 111
Едно време като имаше режим на тока си беше класика  Laughing То какво да правиш зимата на тъмно...

# 18
  • София
  • Мнения: 38 498
Не знам аз за гуши-муши, обаче съм чувала, че най-много бебета се раждат септември и октомври. Сигурно има връзка newsm78

И Януарските не са малко- тамън като се е запролетило ще да са джуркани.

И Априлско- Майските. Аз им казвам "морски" бебета.

Мойта хубавица е януарска /декемврийска де, щото избърза/.
Замислям се май за още едно -  везничка или скорпионче. Wink

# 19
  • Мнения: 2 716
Вино и секс не вървят ръка за ръка. А в тоя студ, без вино не може.
Спяща мечка съм за секс. Като стоката нАпролет.

# 20
  • Мнения: 78
Зимата не ми пречи, винаги се чувствам секси  Flutter

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ба, зимата  smile3516  Първо аз не се чувствам секси навлечена с хиляда ката дрехи, и второ- на мъжа докато ги съблече всички тия неща, ще му мине меракът. smile3521

# 22
  • Мнения: 4 447
Зимата не е сезона на любовта, определено.
Макар, че то кЪт' до'дИ нИ пита  Mr. Green

А, то ставало дума за секси чувстване. Ми...
Аз винаги съм секси, поне се старая. На улицата
обаче, като съм по работа или друго хич не
ми и дреме, гледам да ми е топло.

Виж, муцуната гледам да е на ниво, не си
позволявам да изляза по тъмни кръгове  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 4 585
Абе като гледам цял ден "зелки", вечерта е по-така, като почне да си хвърля шумата.

# 24
  • Мнения: 4 447
Абе като гледам цял ден "зелки", вечерта е по-така, като почне да си хвърля шумата.

Що бе, то вечерта не е ли време за киселото зеле?  Thinking

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Мразя да се навличам. Не ми е студено, значи съм секси  Wink

# 26
  • Oslo
  • Мнения: 659
Мразя зимата, студа, дебелите дрехи и ледените крайници. Докато успеем да се скатаем с милото в някоя празна стая и се обелим - децата вече са ни надушили Laughing
Не се усещам секси, непрекъснато зъзна, макар че поддържаме прилична темп. у дома. Просто знам,  че е зима и от самия факт ми е гадно и скапано!
Ако мога, ще проспя целия този излишен за мен сезон - честно.

# 27
  • Мнения: 2 448
Зимата не ме влече само секса на открито, да го играя снежен човек не ми е точно по вкуса, но една Снежанка бих изиграла с голямо удоволствие.    Flutter Все пак кой е казал, че Дядо Коледа винаги е един дебел старец?  Wink

# 28
  • Мнения: 1 878
Аз не мога да се оплача! Зиме, лете, все си показвам деколтето Twisted Evil А сега като е студенко, си се гушкам и от гушкане на гушкане и се стоплят чаршафите Mr. Green

# 29
  • Мнения: 738
Обичам зимата. Е, не повече от лятото, но пък и няма място за сравнение.
Романтичен сезон. Не говоря за зима в града - кал, киша, задръствания... Мисля си за планината - уютни хотели, топли кръчмета, червено вино, горещ шоколад, камина, горещ открит минерален басейн до Ски-пистата, търкаляне в снега, весели хора, готини скиори... След ден, изпълнен със смях и търкаляне в снега, как да не се отдадете на еротични удоволствия...

Общи условия

Активация на акаунт