ПЛЕВЕН - 73

  • 25 583
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен Hug
Черешке стола е много хубав,дано и да е стъбилен.Аз ползвам на Пег Перего -папа дондолино още от Кирил ,да ви кажа не е мръднал,много съм доволна,количката също е на тази фирма.Спокойно си ги ползвам и за Ана.
Относно София - и аз не мога да свикна с тяхната лудница.
За международния паспорт,ако не се лъжа срока за подмяна беше 1 месец от датата на изстичане

# 271
  • Мнения: 2 556
Моят международен паспорт беше със срок, изтекъл преди 3 години, никой не ми е правил проблем за нищо, глоба не съм плащала.

# 272
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добро утрооооооооо!!!!
Валенце,дано Мими се размине само с това.Бързо оздравяване. Peace Hug
Пламси дръж се...какъв АБ,а бебо..... Confused
Блек Чери и на мен ми харесва столчето,не ми изглежда паянтово.
За София и аз си мечтая от време на време,но пък така свикнах с Плевен,че ако
се преместим някога,много ще ми липсва. Rolling Eyes
И аз мисля че задграничния паспорт се подменяше в срок от 1 месец след изтичането.

# 273
  • София
  • Мнения: 9 904
Ох,момичета,каква нощ изкарахме Confused.Мими дефакто само веднъж повърна качественно,но до 3часа постоянно имаше някакви спазми,само храчки плюваше,много я болеше коремчето.и разстройство..от 3часА насам е добре уж,е,поболява я коремчето,но няма спазми.Поддържа т около 37,2.
За София...какво да ви кажа,живяла съм там 10години,няма да си кривя душата-липсва ми малко,има си плюсове ,има и минуси.И Плевен би ми липсвал ако се върнем в Сф-всеки град си има своите предимства и недостатъци.

# 274
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Моят международен паспорт беше със срок, изтекъл преди 3 години, никой не ми е правил проблем за нищо, глоба не съм плащала.


Жива да си! Ходили да си правиш нов? Аз не смея Embarassed Но така или иначе трябва да си подменя шофьорската книжка и може да свърша и тази работа newsm78

# 275
  • Мнения: 2 556
Мисля, че ми дадоха д апопълня някаква декларация, че не съм знаела, че трябва да го подменя в срок  newsm78 Но глоба и други проблеми - никакви! Смених го тази година през Юни, беше изтекъл от 2005 год.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 10:48 от Tess

# 276
  • Мнения: 22 535
Пламси, да се оправяш бързо, много са кофти тези настинки.

Miriel, глобата е 50лв, поне началото на тази година беше толкова. Отиди и си подай документите по-бързичко. ))

За градовете - столицата винаги си има предимство и изобщо по-големите градове. ) В Плевен много неща липсват - закрит басейн за тренировки на децата, балет, художествена гимнастика и т.н., все неща, които би било добре да има. Но пък и в София колко хора имат възможност първо да плащат за това и после да успяват да си водят децата по такива мероприятия. )
Но от друга страна Плевен е спокоен град за гледане на деца, особено когато са малки. ))))

# 277
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Мирама и Тес - за вас  bouquet

# 278
  • Мнения: 2 556
На мен не ми взеха глоба от 50 лева за просрочения паспорт  Simple Smile

Художествена гимнастика има в зала Спартак, където Габи ходи на акробатика, даже има 2 клуба - Елеганс и на другия му забравих името. Наистина нямаме басейн, което си е кофти обаче. Балет също има в града, не знам къде точно. Габи досега е ходил 1 година на рисуване в школата на Майя Ананиева, 1 на карате в читалището Ракитин, сега спортува, от 3 или 4 клас ще го запиша на допълнителен английски в някоя школа. Не сме останали без спорт и мероприятия, стига човек само да има желание да си води детето  Wink

# 279
  • Мнения: 22 535
Явно събират глоби избирателно. ))

# 280
  • Мнения: 2 556
Ами на мен даже не са ми и споменали за глобата, направо ми дадоха декларацията за спасяване от глоба и така.

# 281
  • Мнения: 248
Не е избирателно. Когато вадихме паспорт на Теди бяхме закъсняли доста. И на нас ни дадоха да попълним декларация и не платихме никаква глоба. А за племеницата - закъсняха с 1 месец и им взеха глоба. По-добре издири някакъв телефон и питай как стоят нещата.

# 282
  • Мнения: 50
Здарвейте и от мен,столчето дойде,стабилно ми изглежда,но на картинката е по-хубаво.Деси Танова,твоето си е хубава марка,изобщо не е за сравнение  Simple Smile .
И мен много ме е яд,чед няма уроци по плуване,а нали си имаме закрит басейн,щеше да е хубаво ако имаше и учител,който да се занимава със децата.Имаме време,може пък до 4-5 години да имаме учител и в Плевен (надеждата умира последна).

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 13:04 от black_cherry

# 283
  • Мнения: 4 390
В момента вадя паспорти за мен и дъщеря ми защото ще пътуваме в чужбина другата събота.
На Велина е изтекъл през май тази година. Съставиха ми акт, ще плащам, но се надявам с декларацията да е към 20 лв. не повече.
Велина е с варицела. Ако някой иска, да заповяда на заразяване. Party
Надявам се да се оправи до другата събота, а мъжът ми да не се разболее Praynig, защото на 13-ти летим за Египет и ще е тъпо да ни пропадне пътуването...
Не съм ви чела, нямам време, само мернах че Мими е болничка...
Бързо оздравяване! Hug

# 284
  • Мнения: 50
Дивиана,ще очакваме снимки от пътуването.Вие празниците ли ще прекарате там?

Общи условия

Активация на акаунт