Бебешка близнашка тема ХІ

  • 15 461
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
Lale32, еееее и няма ли да се обадите за по кафе?

# 16
  • Мнения: 67
zdraveite vsi4ki i az da se vklu4a v novata temi4ka.Mnogo e priatna no i malko tajna za men zashtoto tezi praznici sa nai semeinite pak az tuk dale4e ot blizkite no niama kak.
Pozdraviavam vi vsi4ki.
liddi mnogo sa iaki bliznacite kukli4ki da gi iziade 4ovek Hug
A po vaprosa za kolednite kostum4eta neznam liddi ot tam li gi kupi kadeto ti kazah ama da kaja i na drugite dano sam ot polza sestra mi ot tam kupi na shterka si :pray:Znachi ima takiva kostum4eta na bul.Balgaria sled Bila posoka centara magazin Jambo na shtanda predi kasite 9.99lv. e cenata.Uspeh i veseli praznici ot men i moite blizna4eta  bouquet newsm04

# 17
  • Мнения: 67
Искам да попитам мамите на момиченца: Кога смятате да пробиете или сте пробили ушетата на своите кукли? Чувам противоречиви мнения и се колебая  Thinking.
Zornia t da spodelia v otgovor 4ee tuk oshte kato rodish te pitata dali iskash da slojat obei na momi4encata i gi dup4at oshte parvia den az na moita macka gi probih na 30tia den no zashtoto tu ia niamshe doktorkata koiato gi dup4i tu niamaga obei i taka no savetvat kolkoto po rano po dobre zashtotot ne useshtat nishto zashtoto ushenceto e malko,a po kasno stava edno top4ence na dupkata zashtoto ushenceto e po uformeno.Kogato ia dup4ih moita Andrea samo izreva za sekundi i krai kato 4e li nishto ne i biaha pravili posle.Tolkova ot men ti reshavash vse pak..... Peace

# 18
  • Мнения: 405
Много ви благодаря,момичета.  bouquet
Деска,ходих до магазин Джъмбо,но тези костюмчета за които пишеш по9,99лв бяха останали само малки размери.Прерових им гардероба и реших да импровизирам с тези страхотни слуичъри.Прикрих емблемката на Байерн,сложих тук-там беличко и станаха.Като минат празниците феновете на отбора пак ще им се радват LaughingСъпруга ми не спира да пита..."ама нали ще ги махнеш тези ексти"? Joy Joy Joy

Честити зъбчета на Дани и Ицо, Мишето и Панчо .Да са бели и здрави

Фата,приготви  палавите снежанки и чакаме снимки Hug

Ей,къде изчезна Узи ?newsm78 Проходиха ли Гошката и Божката?Дали не са завели мама в някоя квартална кръчма? Joy Joy Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 727
Лиди, тук съм, писах в предната тема, ама Креми хлопна мандалото малко след мен и не сте ме забелязали.
Не са проходили моите още. Божката стои прав и прави по 1-2 крачки преди да реши, че с лазене е по-лесно. А на Гого още му тежи дупето.
От 4 дни сме на ясла, на третия ден Гого се разболя, на следващия и Божката. А от днес и аз. Утре съм за първи ден на нова работа, малко съм спек, дано не изпозаразя колегите хихи. Децата ще ги гледа майка ми, докато оздравеят, че и сигурно и после, защото не ги искат в яслата за по цял ден, не знам докога ще трябва да ги взимам на обяд.
Горките, нали спят в кошниците за кола и не могат да заспиват в креватчетата. Ама си мисля, да изкараме още една седмица така и на следващата ще ги оставя за цял ден, може пък като пореват няколко дни, да почнат да заспиват.... То пък всички деца ли заспиват като ги сложиш?!
Щото иначе ако трябва да тичам от работа да ги взимам и да ги водя в къщи, няма да издържа дълго....

# 20
  • Мнения: 623
Еее - Коледа!Това ми е любимия период през годината,а с деца е още по-хубаво.Чудесна подгряваща празнична тема  Heart Eyes.Като я поизчетох и съвсем ме обзе коледно настроение.Сега остава да намеря време и за украсата - тя е нависоко,но ме притеснява мрънкането,докато не им се даде да пипнат. Rolling Eyes

Честито на бебоците с първи зъбки!Ние сме вече с кътник и половина и им се радвам като при първото озъбване.

Фата,като проходят се почва голям екшън.Аз свикнах очите да са ми на 4  #Crazy, а и вече като че ли усещам кога са настроени за открития и бели,и кога им се играе кротко.

Лиди,супер си се справила.Много са сладки с джудженски костюмчета.

Lale32,благородно ви завиждам.Аз съм била в Залцбургерленд през зимата - много ми хареса,като в приказка.

uzi, бързо оздравяване на всички ви и успех на новото място newsm10 Е, ако заразиш колегите, тъкмо пристигането ти ще е забележително,така да се каже.
 Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 711


Фата,като проходят се почва голям екшън.Аз свикнах очите да са ми на 4  #Crazy, а и вече като че ли усещам кога са настроени за открития и бели,и кога им се играе кротко.



 newsm10  Вчера бяхме на гости с тях и те съответно почнаха да щъкат и да разучават и тези които им бяхме на гости викат че съм била като "Шива" Аз отначало не схванах, защото за мен това си е нещо нормално да гледам едновременно в 2 посоки и с всяка ръка да контролирам по някой  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 12 231
  Нямам време да прочета какво сте писали, само набързо ще споделя, че  в събота Ваня си счупи ръката и се наложи да я гипсират и да останем една нощ за наблюдение в Пирогов. Слава Богу сега е добре и се надявам след 20 дни когато ще махнат гипса, всичко да е забравено напълно.

# 23
  • Мнения: 7 803
Aila, всичко ще е наред  Praynig

# 24
  • Мнения: 405
Aila,тъкмо днес се чудех как си и къде изчезна newsm78,а то сериозно било.Дано бързо минат дните ви и да забрави преживяното Hug

Узи,права си не бях прочела поста ти в предишната темичка. EmbarassedБързо оздравяване и успех на новата работа.Дано бързо свикнат с яслата и режима там. Praynig

И нашите малчугани още не ходят.Стефо до скоро се влачеше по корем като тюлен,но бързо се ориентира в лазенето и сега и двамата пълзят.Неуверени са и много ги е страх,не е дошъл момента.Пишете,че като проходят и става още по-трудно с двамата,че пипат тук и там,ама това водене за ръчичка и борба кой да е воденият от мен взе да ми писва.

# 25
  • Мнения: 3 638
Aila , бързо да се оправя Ваня!!!  Hug Ще мине като на кутре, както казваше баба ми  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 950
Айла, Йоана си счупи ръката на 2 г. Знам какво си преживяла, кофти е, но ще мине.  Hug Какъв гипс й сложихте? На нас ни сложиха един розов, с който още от следващия ден можеше да я къпем с него и си ходеше на ясла без проблеми. След 2-3 дни така свикна с гипса, че си ядеше, играеше и дори се подпираше на ръката.  Shocked Много бързо им минава на хлапетата. Коя ръка счупи и къде?

# 27
  • София
  • Мнения: 12 231
  Еми Деси за съжаление изобщо не съм запозната с видовете гипс, нашия си е според мен от най-стандартните бели. Не са ме питали в Пирогов да избирам или да са ми предлагали възможности. Иначе съм много доволна от отношението и бързината, за пръв път ми се налага да ходим там и останах доволна. Счупването е на лявата ръка, в гипс е цялата. Засяга горната кост, като навлиза в лакътната става, което е по-кофти. Слава богу не беше много сериозно и не беше сериозно разместено, тоест не се наложи операция. Казаха че малко по-разместено ако е било е щяло да се наложи да я оперират. След като и сложиха гипса се успокои доста, защото преди това от движението я болеше. Първата вечер останахме в Пирогов, защото искаха да ни следят. Подуването беше доста голямо и имало опасност да се притискат кръвоносни съдове, слава богу нямаше усложниния и проблеми и още в неделя ни пуснаха, защото първоначално казаха чак в понеделник. Днес таткото ще я води на контролен преглед.

# 28
  • Мнения: 2 950
Милото дете. При вас е било по-сложно. Може би затова не са ви казали за този вид гипс. Йоана си счупи костта при китката и беше с гипс само до лакътя. И аз всеки път срещам страхотно отношение от страна на лекарите в Пирогов, когато имаме счупване, смазани пръсти или нещо подобно. В този кабинет работят едни млади и много симпатични лекари и сестри.
Важното е, че вече е минало и се надявам и ти да не си го преживяла много силно, за да не вредиш на бебока.  Praynig Ти нали не влиза с нея на рентгена?!  Hug Всичко ще е наред. Wink

# 29
  • Мнения: 1 174
Айла,дано бързо се възстанови Ваня и не се мъчи милата с този гипс.Сигурно голям шок си изживяла,как стана белята?
Отдавна не съм се разписвала в тази темичка,но от време на време ви чета Hug
Сега имам големи притеснения за Дария, събота я водих и нея на спешен кабинет,не беше акала 5 дни Shocked По принцип още от бебе е така,на няколко дни,но без да е запечена и да се мъчи и нейната педиатърка ми каза,че явно такъв и е оргнизма.НО, сега стана така,че тя ми казва,че има ако,а не може,като я заведохме и като я пипаха и натискаха по корема ми казват,че и е мек и изобщо няма натрупване в края на дебелото черво.Лекарката каза,че напипвала фекалии горе,още в самото начало Cry ,което означава,че нещо ги задържа там и не слизат надолу.Направиха и клизма и пак не тръгва нищо,след 10 минутно стискане на корема вече се изходи.Сега и давам всеки ден дуфалак,вчера отново не е ходила и ще я водя по специалисти.Дано да не е нещо сериозно Praynig ,много ми е притеснено Cry
Извинявайте,че ви натоварих,но имах нужда да споделя Hug

Общи условия

Активация на акаунт