Обръщение към Филип

  • 17 117
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 193
Фичо повече отива на зрял маж, но не на всеки отива

# 61
  • Варна
  • Мнения: 199
Аз съм за Пипо  Peace

Ако имах момченце Филип сигурно така щях да му викам, а иначе като порасне Фил

# 62
  • Варна
  • Мнения: 11 340
venira, точно така му викаме. Grinning

# 63
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Мисля че не трябва да се съкращава това красиво име  bouquet

# 64
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
chockolina, Ипо също е подходящо за Филип.
Имам познат, когото наричат така. А и ми харесва. Peace

# 65
# 66
  • Бургас
  • Мнения: 337
тъй като наш познат се казва така и постоянно си му казваме Фил и просто  не мога да си предствя друго обръщение,но кой както свикне от на4ало наистина

# 67
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, така е - ние вече толкова свикнахме с Пипо, че не си представям друго обръщение. Предложеното от de3demonka Ипо също е хубаво.

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Ох. Ако, живот и здраве, бебето ми е момче, това е името, което сме избрали за него. Фипо и Пипо са двете умалителни, които съм харесала. А Филип е чудесно име, нали?!  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 44 122
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

повече от чудесно...само дето напоследък много родители май сме на това мнение Laughing

# 70
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тарталета, най-чудесното е! Heart Eyes Лека бременност, още по-леко раждане и здраво и хубаво бебче на финала ти пожелавам! Hug

Angel_Dust, аз поне не познавам много деца с това име, не е от най-популярните. Rolling Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 44 122
уфф, аз познавам доста....че и като го записвах ми се смееше жената, че всяко трето така го кръщавали последно време.....
то преди 3 години де...може да му е минала модата Simple Smile

# 72
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не знам, в София може и да е модерно. Mr. Green Тук повечето момченца ги кръщават Виктор, Мартин или Александър. Освен нашия, само още един Филип познавам.

# 73
  • Мнения: 1 080
Аз не познавам други момченца с името на сина ми, но напоследък доста често ми се случва да го чувам наоколо - в разговори с познати или по телевизията, незнам...  Thinking
Но Филип си остава най - любимото ми мъжко име.  Crazy
Още от малка съм влюбена в него.  Heart Eyes

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Аз не познавам нито един Филип около моите години. Не познавам и нито едно детенце Филип  Thinking
Само дето и моето бебе явно няма да е с това име. Днес на ФМ докторът видя девойка пак  Grinning
Чоколина, благодаря за пожеланията  Hug

Общи условия

Активация на акаунт