Диагноза- Извън маточна бременност.До колко вярна може да бъде?

  • 2 882
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
Момичета сега се върнах от Пловдив,а аз не знам дали разбрахте съм от Варна,там ме прегледа Д-р Даскалов на много добра апаратура и не се видя нищо,направих си ЧХГ,стойностите показваха че има бебе но не го виждахме,кървенето продължи,доктора ме посъветва да спра лекарствата и да оставя нещата да последват естествения си ход...така и стана още на другия ден изхвърлих всичко и след 5-дневни мъки а също и предложение за абразио което така и не се наложи си нямам бебе и съм в състояние за което лек е само времето.....нямам бебче вече момичета то си отиде оставихме го да си отиде така било най-добре..........но никий не се замисли как ли ми е на мен от вътре след две години мечти и накрая най-добре било.....Та така мили момичета това ми се случи и не знам дали е било за добро но се чуствам по-празна от всякога Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
Съжалявам мило момиче, но щом веднъж е станало, пак ще го има и този път ще те дари с най-голямото щастие на света!!! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 452
ha_na миличка съжалявам .........  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета сега се върнах от Пловдив,а аз не знам дали разбрахте съм от Варна,там ме прегледа Д-р Даскалов на много добра апаратура и не се видя нищо,направих си ЧХГ,стойностите показваха че има бебе но не го виждахме,кървенето продължи,доктора ме посъветва да спра лекарствата и да оставя нещата да последват естествения си ход...така и стана още на другия ден изхвърлих всичко и след 5-дневни мъки а също и предложение за абразио което така и не се наложи си нямам бебе и съм в състояние за което лек е само времето.....нямам бебче вече момичета то си отиде оставихме го да си отиде така било най-добре..........но никий не се замисли как ли ми е на мен от вътре след две години мечти и накрая най-добре било.....Та така мили момичета това ми се случи и не знам дали е било за добро но се чуствам по-празна от всякога Cry
миличка,страшно съжалявам,наистина след толкова чакане да ти се случи това е просто прекалено #Cussing out
Момичета,само на мен ли така ми изглежда,или тези случаи на ранни миседи страшно много зачестиха,имам чуството,че всяко момиче,като се похвали с две черти и след няколко дни следва някаква ужасна развръзка ooooh!Дано само на мен така ми се струва...

# 19
  • Мнения: 1 001
ha na съжалявам мила знам че каквото и да кажа няма да намалее болката ти.Затова те гушкам силно  Hugи ще се моля скоро да имаш успешна бременност Praynig

buena esperanza, като чели наистина тези случаи са по чести отколкото ми се иска.Но се надявам и се моля всички да получат своето щастие Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 89
Хана,ужасно съжалявам,миличка!Разбирам те напълно и знам,че няма думи,които да те утешат.Нормално е да чувстваш празнота.Наистина само времето може да ти помогне.Почини си,наплачи се,но след това събирай сили и започвай борбата наново!Нали знаеш,че понякога Бог отнема едно,за даде две!Ще си напрвите друго бебче,то ще запълни празнотата ти,мила.Да,тежко е,но ще мине...Нали след лошите неща идва и по нещо хубаво.Успех оттук нататък!

# 21
  • Мнения: 641
Съжалявам миличка!  Hug Hug Hug
Не унивай, ще стане отново чудото съвсем скоро. Ще видиш! И чакаме да се похвалиш скоро.  Hug

# 22
  • Мнения: 4 700
Съжалявам zа случилото се. Дано скоро пак се похвалиШ с две чертички И плодно сакче там, където му е мястото.  Hug

buena esperanza , zа съжаление това се случва много често. Но повечето жени даже не раzбират, че е имало оплождане. А ние се вглеждаме във всеки приzнак, правим тестове и се надявам да се е получило.  Sad 

# 23
Нямам думи с които да ви благодаря мили момичета за подкрепата и за това че сте до мен.
Прегръщам ви силно ,без ваз щеше да е по трудно....
Благодаря!

# 24
  • Мнения: 2 617
ha_na,  Hug

Думите са излишни, миличка, преживях мисед преди малко повече от месец и знам колко опустошителна е болката! Дано скоро да се зарадвате у дома! Praynig

# 25
  • Мнения: 1 775
Нямам думи с които да ви благодаря мили момичета за подкрепата и за това че сте до мен.
Прегръщам ви силно ,без ваз щеше да е по трудно....
Благодаря!
ha_na, мило момиче, животът понякога ни подлага на тежки изпитания, но вярвам и се моля скоро да те постигне най-голямата радост. Hug

# 26
  • Мнения: 139
Мила Хана,

Горе главата. Важното е, че си ЗАБРЕМЕНЯЛА!
И аз миналата година по това време изпитвах същите радост, на 15 декември видях 2те чертички, отидох на лекар имаше сак, след 2 седмици се оказа празен, на 17 януари ми правиха кюретаж. Изчакахме да минат 3 нормални цикъла. Имаме резултата. От първият път, като видях не повярвах, беше ме страх, уплашени и двамата и така до 5я месец. Сега съм вече в 7я. Всичко е нормално, дано така продължи до края.
И ние правихме опити 2 години, без резултат. Така че горе главата, успокой се, почивай си, пий фолиева киселина и селен, и се готви след 3-4 месеца за приятни изненади Hug. Пожелавам ти успех и късмет. Нова година нов късмет!

# 27
  • Мнения: 975
Хана,съжалявам за болката ,която изпитваш.Вярвам ,че си силна ,ще се бориш и много скоро двете чертички няма да закъснеят.

# 28
  • Мнения: 487
 Hug Hug Hug

Желая ти в най скоро време да  видиш двете чертички!

# 29
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета за първи път пиша тук.Имам проблем и се надявах след като прочетох предните коментари,че по някакъв начин може и на мене да ми помогнете със съвет,защото вече не знам на кой да вярвам и на кой не.Историята е следната-след 2 спонтанни аборта една неуспешна енсиминация.Ненадейно януари забрави да ми дойде направих си тест и не можах да повярвам на очите си нима това бяха така желаните 2 чертички.И след това се почнаха проблемите звънах на мойта лекарка в София която ме лекува аз съм от Варна и тя ми каза да пия дуфастон и целия набор от лекарства които сиг. до болка са ви познати и на вас.На 14.01 ме извика на преглед и каза че нищо не вижда и че може да е имало късна овулация,и ми предложи да си направя кръвен тест за бременност.На 15.01 си направих първия кръвен тест резултата ми беше 630.20 U/L,обадих се да и кжа какъв е резултата и каза след 2,3 дена да си направя още един тест да видим дали се увеличава хормона.На 19.01 си направих 2-рия тест резултата ми беше 686.98 U/L,каза ми че не е както трябва да спра дъфастона и че ще ми дойде,но аз реших да потърся и др. мнение да на друг  док. гледа ме с един стар ехограф каза ми че още нищо не се вижда,но аз вече бях изпаднала в паника че може да е най-страшното извън маточна бременност и отидох при 3-ти лекар който ме прегледа с вагинален ехограф и каза че има бременност в матката е има оформен плоден сак.Не се успокоих и реших да си направя 3-ти кр.тест днес т.е 23.01 и резултат е 800.38 U/L.Обадих се на доктора който ме гледа на стария ехограф защото имахме уговорка да му кажа резултат от теста.След като му казах резултатите той също ми каза да спра дуфастона и че вероятноста от извън маточна бременност е голяма.И сега просто не знам какво да правя и на кого да вярвам как така единия видя бременност и каза че всичко е наред и защо по дяволите това ЧХГ не ми се покачва пък ако всичко е наред.Моля ви ако някой има и най-малката представа защо се получава така да ми пише просто вече ще се побъркам от мислене.Извинявам се за дългото писание.Благодаря предварително за вниманието.

Общи условия

Активация на акаунт