Диагноза- Извън маточна бременност.До колко вярна може да бъде?

  • 2 888
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 700
s_m, пиШи в темата zа иzвънматочна бременност. Там пиШат момичета минали преz това и Ще ти кажат къде да отидеШ на лекар и Ще могат да коментират стойностите. Съжалявам zа това, което преживяваШ. Съветвам те да си нарпавиШ генетични и имунологични иzследвания, ако вече не сте правили.  Hug

# 31
  • Мнения: 1 001
s_m  съжалявам за това което преживяваш и се надявам всичко да е наред.Миле те е посъветвала много добре да пишеш в другата тема там момичетата ще ти помогнат и ще те посъветват.Желая късмет и ще стискам палци Hug

# 32
  • Мнения: 203
Здравейте момичета!
От две години опити най-накрая положителен тест-никога през живота си не бях виждала двете чертички.Радоста беше огромна....но за няколко часа след което  започна кървене и съветите на док -покой утрогестан,дуфастон,и естествено но-шпа и фолиева киселина....преглед в петък! Днес след около 8 или 9 /моя цикъл е нередовен м/у 28/30 дни е/ закъснение не видяхме плоден сак след което доктора не се поколеба да заяви смело -"За мен това си е извън маточна бременност и точка,веднага лапароскопия!''
Момичета аз съм от Варна и тази вечер смятам да отида в друг град и да потърся мнение на друг доктор въпреки заплахите от страна на тукашния че имам не повече от 72 часа да взема решение.....е взех го но ме е страх и много ще се радвам да ме посъветвате ако сте минали или знаете нещо по подобен въпрос.....Просто се чуствам отлично нищо не ме боли....незнам не вярвам че моето малко злато няма дяа се покаже мисля че е рано ....а може и да греша....
Помогнете ми  моля!
Аз бях точно като теб мила-съжалявам,че чак днес видях какво си писала!Не се виждаше нищо и веднага казаха-това не е добре веднага в болница за наблюдение и ако се наложи операция.Виждаше се само леко задебеляване на матката ако не се лъжа и докторката,която ме гледа каза така"Нали знаеш,че от това се умира" няма да я коментирам нея при което аз се разплаках,защото се уплаших и да не ти казвам каква й беше нейната реплика..."Не се притеснявай нито си първата нито ще си последната" искам да ти кажа,че тази диагноза,която тази докторица ми постави не беше правилна!Все още съм жива!Потърсих други специалисти за второ мнение и не сгреших!Направи същото и дано да се развият нещата в твоя полза Praynig
РР:Аз също се чувствах добре и нямах болки и кървене!Потърси друг специалист за второ мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт