Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 56 224
  • 639
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 259
Току що приключих с вечерята  chef.Направих пилешка кавърма с фикс малки тайни.Стана вкусно Blush

# 331
  • Мнения: 1 153
Спагети и салатка от зеле

# 332
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Снощи сервирах щкембе чорба приготвена по рецепта от форума . Стана страхотна  smile3521 И познайте днес какво сервирах пак Hug Естествено шкембе чорба  smile3521 . Правя я за първи път в живота си но мъжо ми каза че е супер. Абе щом ме кара два дена под ред това да готвя вярвам му  Hug

# 333
  • Мнения: 221
Сно6ти бе6е боб, днес сърми от прясно зеле и супа топ4ета. Това е само за мен и детето feeding, за6тото таткото не яде такива работи. За ве4еря 6те правя пе4ено пиле с картофи и моркови:) newsm64

# 334
  • Мнения: 1 391
Снощи хапнахме от пилето с майонеза, гъби и лук в йенска тенджера - с гарнитура - салата "ЕСЕН" - има я в една тема


и още салата от макарони-тип охлюви спирали, кашкавал, топено сирене, майонеза+кис.мл, грах, лимонов сок - ммммм, много вкусно -

тия работи ми бяха останали от предния ден, когато имах гости... та си ги дохапвахме....

а днес  - съм на гостииии ура!
но ще готвя пиле със зеле за утре!  Wink

Последна редакция: вт, 27 сеп 2005, 13:08 от Collibri

# 335
  • Мнения: 3 861
Хм спретнах една картофена яхнийка за обяд и вечеря днес постна, с гарнитура от запечена наденичка като за пред заплата толкова, детето не го мисля, той си има детската кухня, ние с баща му да му мислим Mr. Green

# 336
  • Мнения: 431
Снощи- супа леща, и пълнени чушки с ориз и кайма.
А днес като се прибрах на обяд и моя по случайност вкъщи и вика ГЛАДЕН съм и аз му направих лубимата слата от кус кус и ролца от раци става за 15 мин. Ако някой иска ще се издам. А сега съм метнала едни пилеки филенца с картофи, босилек и рига, заляти със сметанов сос. Мога да сам рецепта, ако ви звучи вкусно, а то е!!!! Нешо само десртите ми куцат.Давайте идеи.

# 337
  • Мнения: 4 244
Пуешки пържолки с гъбки и лимоновобирен сос и за гарнитура картофено пюре

# 338
  • Мнения: 1 283
В4ера правих супа топ4ета за децата,пълнени 4ушки с ориз(постни) за ве4еря,а на обяд любимото на мъжо сиренце в иенската тенжерка! Hug Немога да не дам рецептата,страхотно става! Wink

На дъното на тенжерката се нарязва домат на колелца,без ципата;отгоре се слага сиренцето на филийки ;после слагам 4убри4ка,кашкавал на малки пар4енца,маслинки,пе4ена 4ушка,топено сирене(от триъгълниците в кръгла кутийка),супена лъжица майонеза и гор4ица,кренвирши на колелца или друг мек колбас,пак ред доматки,половин 4ашка прясно мляко и най отгоре настъргано кашкавал4е или на тънки филийки!  chef Запи4а се и това е!Много е вкусно! bowuu

# 339
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Разглеждайки снимката , пратена от Колибри вчера ми потекоха лигите с всичка сила и снощи взех че забърках въпросното пиле с майонеза. КАкво да кажа - стана страхотно и бе унищожено за броени минути. Само есенната салата не направих, а се разминах с цвеклова салатка Laughing
 Колибри, дерзай, мила, и пак снимай и поствай - мнооого е полезно Laughing

# 340
  • Мнения: 373
Снощи хапнахме от пилето с майонеза, гъби и лук в йенска тенджера - с гарнитура - салата "ЕСЕН" - има я в една тема


и още салата от макарони-тип охлюви спирали, кашкавал, топено сирене, майонеза+кис.мл, грах, лимонов сок - ммммм, много вкусно -

тия работи ми бяха останали от предния ден, когато имах гости... та си ги дохапвахме....


Ама дай , моля те, рецептите за тези вкуснотии по снимката!!! ЕЕЕЕЕЕЕЕ, ма и ний души носим Laughing

а днес  - съм на гостииии ура!
но ще готвя пиле със зеле за утре!  Wink

# 341
# 342
  • Мнения: 1 437
снощи приготвих омлет
тази вечер пилешка супа.
на обяд ядем кой каквото намери

# 343
  • Мнения: 5 500
Снощи постно зеле с препечен хляб и салата домати,
днес пълнени камби с телешка кайма на фурна и шопска салата.

# 344
  • Мнения: 1 116
Печени пуешки гърди и орис със зеленчуци за гарнитура. За десерт плодова салата със сладолед.
За закуска утре съм направила един кекс със сладко. Понеже има още от гърдите, за утре ще им направя гъбен сос.

Общи условия

Активация на акаунт