Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 56 240
  • 639
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 390
На обяд задушен заек със зеленчуци, за вечеря скумрия на скара със салата от печени чушки.

# 316
  • София
  • Мнения: 3 328
Снощи правих пилешките крилца, на които се бях люто заканила, но не ги панирах, ами след като ги сварих в МВ, ги запекох във фурната, на грила. Станаха фантастични, облизахме си пръстите. За гарнитура - прясна салата - домати и краставици.

# 317
  • София
  • Мнения: 396
снощи - ориз със зеленчуци и свинско на фурна, салатка от домати и краставици плюс диня за десерт, а за тази вечер още се чудя... може би крем супа от грах - тук намерих чудесни рецепти

# 318
  • Мнения: 766
Снощи пилешко филе с ябъки на фурна, задушени картофки с копър и чеснов сос и витаминозна салата от пресни заланчуци.
А за днес още нямам идея какво ще готвя! Thinking
Май ще се разровя в рецептите

# 319
  • Мнения: 910
снощи - пържени кюфтенца с картофено пюре а довечера - пържоли на тиган и прясна салатка. за десерт очаквам да ми донесат оригинална турска баклава и турски кадаиф (дано не забравят, че така ми се яде Embarassed)

# 320
  • Мнения: 3 861
Снощи спретнах пълнени чушки, а днес смятам да направя един зелен боб с много копър и чесън Mr. Green

# 321
  • Мнения: 3 537
Снощи бяхме на китайска храна,
 салатка с риба тон/кус-кус,риба тон,майонеза,чесън,магданоз, копър,черен пипер и лим.сок/
Днес ще правя пържена риба хек със чеснов сос Grinning

# 322
  • Мнения: 4 390
на обяд - телешко варено, гювеч с телешко, за десерт плодова салата.
за вечеря - лозови сърми (месни) и крем карамел.

# 323
  • Мнения: 5 500
Обяд - картофи на фурна с печена питка и салата.
Вечеря - заек на фурна с мнооого лук и салата, и пак с печена питка Mr. Greenсодена.

# 324
  • Мнения: 373
Ей сегичка нападаме палачинките  Laughing (тук е 9ч все пак),
за обяд- пържени чушки с доматен сос. Може и печени да ги направя, не знам още, салата рукула, зел чушка, пармезан, малко испанско ломо, за десерт кръмбъл от праскови  Laughing, ами като не ми давате друга рецепта Whistling
добечера сме на гости Party Party Party

# 325
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Днес си направихме "добрия, стар бобец" и кьоопалу /абе, така ли се пишеше?" bowuu

# 326
Снощи-картофени кюфтета.А днес телешко варено и плодова салата.

# 327
  • Мнения: 5 877
Днес си направихме "добрия, стар бобец" и кьоопалу /абе, така ли се пишеше?" bowuu

Кьопоолу! Ама като малка му виках "кьопаво", после като тийнейджърка се бях изцепила "кьопооглу" и майка ми падна от стола да се смее. Изобщо докато го нацеля...  newsm78

# 328
  • Мнения: 3 861
На обяд спретнах едни бързи спагети Карбонара и остана и за вечеря, утре мъж ми е наред да мисли, че аз съм на работа Mr. Green

# 329
  • София
  • Мнения: 2 958
Снощи бях приготвила вместо пълнени чушки ,нарязани на парчета, с кайма  и ориз - на фурна.Малко по- мързелив начин, но също вкусно.
Днес ще правя спагети и отивам да разровя рецептите. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт