Ако попаднете на собствената си дъщеря в сайт за запознанства...

  • 3 620
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 784
Не знам как ще и обясня за идиотите, които дебнат в сайтовете за запознанства...при положение, че с баща и сме се запознали в такъв. Confused

# 16
  • Мнения: 231
Случи ми се преди год. Тогава дъщерята беше на 15. Ядоса ме само това, че се беше представила с имената си, точен адрес и тел. Иначе всички съученикки имаха снимки в Сладур.
Регистрирах се от работата като момче Александър, писахме си  известно време и я поканих на среща. Не пожела да дойде, прекрати контактите. Мои колега и се обажда по тел. да я покани пак отказа. Обясних и, че аз съм била Алекс и да махне адреса и личните имена. Известно време всички деца се снимат в сайтове, после им минава мерака. 
От друга страна моя колежка се ожени за момче от сайт, разбират, живеят добре. Навсякъде има и лоши и добри хора.
Браво на теб, мисля че това е начина родителите да разберат дали възпитаниети им е било успешно и дали познават децата си Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За дъщеря ми не знам, рано е да се каже Wink
Но синът ми знам къде се е регистрирал. Да не изглеждам,
като ощипана госпожица, ама такива снимки му пращат негови
връстнички, че  Embarassed леко съм в паника и смут Thinking

# 18
  • Мнения: 17 546
Винаги съм била благодарна, че има само синове! Писах преди време за дъщерята на моя приятелка, която има вид и поведение на ангел когато е с майка си и баща си. Тъй като аз се държа със синовете си като с приятели, на нея и хареса и показа и другата си страна. Е, аз останах ей така #Crazy
Всяка майка би се втрещила от подобно нещо и всяка друга реакция би ми изглеждала неестествена. Но е добре да познава детето си и да знае до къде би стигнало в приключението като дъщерята на Aisha. Иначе днешните млади хора са далеч по-разкрепостени от нас на техните години.
Вчера у дома беше съученик на големият ми син с приятелката си. Докато аз работех нещо на компютъра, а те пиеха чай при мен в хола, без въобще да му пука, почти беше на път да изяде приятелката си(или по точно да я всмуче от целувки) без грам притеснение от мен. Е, честно малко гадничко ми стана!

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Да, хипотетично всичко казано до тук е така.
Аз лично от тези сайтове съм потресена. С един прител за да разгледаме профила на 1 негов познат се регистрирахме произволно в елмаз като младичко момиче - стана страшно! В първите 15 мин получихме 2 писма от дебели гнусни чичковци/със снимки/ които недвусмислено предлагаха секс.
После съм влизала още 2-3 пъти то не са покани , то не са описания на течности, всякакви отвратително вулгарни думи. На 28 съм, мислех че не мога да се шокирам от нищо. Е не познах!
А като си помисля че това се случва и на малките момичета които реално се регистрират  Cry
И това без дори  да сме пускали снимки !

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сигурно често се случва някой дрът недое...о (извинете за израза, но е много подходящ в случая) да попадне на "собствената си плът" (а там казвате, има най-вече плът).  Laughing
Не знам как бих "попаднала" на такова място. Съжалявам, не ме привличат. И медицинските филми не харесвам. Аз съм консерва (пиша го с гордост). Не съм разкрепостена. Троловете могат спокойно да се събличат по памперс, няма да ги хвана.  hahaha

# 21
  • Мнения: 589
Да, хипотетично всичко казано до тук е така.
 В първите 15 мин получихме 2 писма от дебели гнусни чичковци/със снимки/ които недвусмислено предлагаха секс.
После съм влизала още 2-3 пъти то не са покани , то не са описания на течности, всякакви отвратително вулгарни думи. На 28 съм, мислех че не мога да се шокирам от нищо. Е не познах!
А като си помисля че това се случва и на малките момичета които реално се регистрират  Cry
И това без дори  да сме пускали снимки !
  Ето за това ми беше думата...
  Както и за обратната ситуация-моя позната се регистрира като мъж на 40 години със съответната "правдоподобна" снимка.Еми нямате представа какви предложения получи от момиченца на по 15-16 години...Речникът на тези деца беше като на практикуващи най-древната професия години наред...Момичета,облечени в маркови парцалки,снимани в шикозни апартаменти...нямам думи...

# 22
  • Мнения: 25 615
Олимпия, откъде си сигурна, че въпросните момиченца са по-автентични от познатата ти, представяща се за мъж?
Ако се беше навила да пробва, нищо чудно да се окажат някои дърти брантии-професионалистки, търсещи клиенти чрез чужди снимки.  Laughing

# 23
  • Мнения: 11 607
Щерката има-няма още 5-6 години до посочената възраст от 15г. Прочетох коментарите и си правя изводите......че страх лозе пази.......независимо от всичко!

# 24
  • Мнения: 822
Винаги съм била благодарна, че има само синове!

Това не е гаранция, Балу... При нас доста се търсят и момченца. Създавали по-малко проблеми на гореспоменатите чичковци...

# 25
  • Мнения: 2 386
Хм, аз пък не бих постъпила като Аиша - не бих си позволила да не познавам детето си до степен да го шпионирам - може би защото съм по-близо до тази възраст, отколкото до майчинството, но се поставям на мястото на детето.. Ужасно е майка ти да те проверява в сайтовете, особено когато си невинен и да си играе с психиката ти. Моята така ми проверяваше вените дали съм се друсала - е, не се друсах, но и доверие повече за нищо и нямах.

Не искам оборване - няма да имам интернет днес да се защитя.  Mr. Green Просто споделям втора гледна точка. Ако намеря дъщеря си в такъв сайт полуоблечена - ще говоря с нея много, но няма да и мътя главата с чужди самоличности и най-вече - не бих и казала, дори и да го направя по някаква си причина.

# 26
  • Мнения: 212
Първо ще я пребия от бой, а после, като баща и дъщеря, ще седнем да поговорим спокойно, честно и открито за нещата от живота...

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Първо ще я пребия от бой, а после, като баща и дъщеря, ще седнем да поговорим спокойно, честно и открито за нещата от живота...
  Grinning

хм, не знам как ще постъпя. след 10-12 години Господ знае какво ще измислят...

# 28
  • Мнения: 4 892
Първо ще я пребия от бой, а после, като баща и дъщеря, ще седнем да поговорим спокойно, честно и открито за нещата от живота...

Борис, не взимайте пример от баща си. Не е добър, очевидно е!


Ще поговоря с нея, разбира се. Мисля, че на децата трабва да се говори, да се обяснява, непрекъснато и постоянно. И по възможност като с равноправни на нас възрастните. Някак по-ми се вижда ефикасно.

# 29
  • Мнения: 17 407
Не знам, не съм мъж, но имам 2 броя дъщери. Не знам как ще реагирам, освен и аз да се изпльоскам там със снимката си...
Винаги ми е било интересно как се чувстват форумките, чиито майки четат тук. Аз си мисля, че бих имала точно усещане за шпионаж, неприятно ми е.

Общи условия

Активация на акаунт