Клуб на многодетните родители - Пълна къща

  • 14 488
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 740
Здравей, Соня!

Добре дошла в нашите редици!    bouquet

Ако имаш желание да контактуваш с многодетните мами от форума, можеш да го правиш в тази тема или в закованата - МНОГОДЕТНИ МАМИ в подфорум "Нашите деца". В темата на Клуба (тази, в която си писала) обсъждаме организационните въпроси, а в МНОГОДЕТНИ МАМИ - всичко, което ни вълнува от ежедневието, възпитанието, трудностите, радостите... Ще се радваме да те виждаме и на двете места. Hug


Ако искаш да станеш член на Клуб "Пълна къща" (който е част от Асоциация Родители), можеш да ми пишеш на лични съобщения, за да ти изпратя необходимите документи.

# 16
  • Мнения: 3 740
Девойки море хубави, обадиха се от "Часа на мама", в сряда ще снимат предаване за многодетните в чужбина - как ги подкрепя държавата и т.н. На гости ще им бъдат многодетни мами от чуждите посолства. Та канят и някоя от нас да разкаже как у нас държавата подкрепя многодетните семейства.   ooooh! Желаеща мама да разкаже каква е действителността и какво бихме искали да се прмени? Готова съм да помагам с подготовката, ако не се чувства съвсем уверена.

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хубаво е да иде някоя мама,ако бях в София,бих отишла с удоволствие!Хората и властимащите да свикват с нашето присъствие и да не ни забравят

# 18
  • Мнения: 3 216
Момичета,извинявам се,че се намесвам в темичката . Имам вьпрос и мисля ,че вие можете да помогнете.

Трьсим такова приспособление за детската количка за породени деца,на което по-голямото детенце се вози. Не знам дали го обясних правилно-едно такова като скейтборд. Знаете ли от кьде може да се купи или порьча.

Много благодаря  bouquet

# 19
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Кремена,най-добре ще е да попиташ в продавалника,там мисля дори съм виждала да се прадлага.

# 20
  • Мнения: 423
Момичета,извинявам се,че се намесвам в темичката . Имам вьпрос и мисля ,че вие можете да помогнете.

Трьсим такова приспособление за детската количка за породени деца,на което по-голямото детенце се вози. Не знам дали го обясних правилно-едно такова като скейтборд. Знаете ли от кьде може да се купи или порьча.

Много благодаря  bouquet

В Хиполенд - ето

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet Искам да благодаря на Теди,че ми изпрати в колет подаръците за децата!Голяма радост беше,а на мене ми стана още по-криво , че небяхме на тържеството  Sick ама живот, каквото дойде! Книжките са чудесни!
Кой отиде в "Часът на мама"?

# 22
  • Мнения: 3 740
Теди ни е златна, да.  Heart Eyes

Теди, изпрати ли отчет и снимки на спонсорите? Да попитам аз като една свекърва.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 677
Да не се тревожат ни тъщи,ни свекърви,всичко е под контрол!  Joy Joy Joy

Дидке, и на нас ни беше криво,че ви нямаше,та затова гледах да ви зарадвам  Hug

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Едно голяяяямо побутване на темата  Mr. Green
Момичета, ако остава предложението за празник в Търново, моля ви да обмислим удобен месец, че и дата, за да започваме с подготовката  Hug Ще обмислим и подходящо място за спане за желаещите да останат, пък то да дойдете до тук и да си тръгнете..... Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 410
Я и тук да ви следя!

# 26
  • Мнения: 88
Здравейте!!!

Радвам се,че попаднах на тази тема и се надявам тук да получа решение на едно мое желание.
Имам приятели от Германия,които имат добро материално състояние.Същите наскоро ми пратиха един пакет пълен с  плюшени (и не само) играчки (нови,на някои дори им стоят и етикетите).На някои от децата в моя квартал вече раздадох, но ми останаха още.Имах желанието да ги даря в един дом за сираци в Пловдив, но от самата директорка на дома разбрах,че са препълнени вече с такива и затова ми хрумна да ги дам на някое многодетно семейство,нямащо възможност да си позволи да купува често подобни подаръци  и децата на което биха се зарадвали.Моля ви да ми дадете информация,къде бих могла да ги дам,за да отидат наистина целево към подобни семейства.
Моите приятели от Германия са ми пратили наскоро още един пакет с играчки (около 20 кг.), с които бих искала също да създам радост на малките светулки.

Благодаря ви предварително!

# 27
  • Мнения: 3 323
valinia_ruska, свържи се на лични с Дидка (писала е по нагоре в тази тема), тя ще те ориентира ...

Да, нали - тайни общества си създавате - никой не се сеща да прати едно ЛС...
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 28
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Айде и аз тук Hug

# 29
  • Мнения: 1 744
Хайде кажете повече подробности за празника - дата, място, тема. Аз съм за където и да е - а пък ако е за Велико Търново - супер, много отдавна не съм ходила. А имам една колежка от Университета оттам и съм я харесала за снаха, та ще взема и  брат ми. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт