Какво ще ползвам за бебо от нещата на баткато?

  • 3 495
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Ние ваната я бяхме счупили за годинаи нещо престой в килера и купихме нова.
Шишета и биберони категорично не бих ползвала, лъжички разни пластмасови също, чесалките за зъби също бях изхвърлила, за бебето нови взехме.

# 16
  • Мнения: 9 973
всичко разбира се

# 17
  • Мнения: 9 814
За второто дете живот и здраве смятам да ползвам всичко от каката - колички, ваничка, кошара, стол за хранене, 2 вида столчета за кола, шезлонг, люлка, бънджи, проходилка.....неутралните дрехи /ако бебето е момче/.
Ще купя само нови шишета, залъгалки, лъжички...

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ползвам всичко без обувки.

# 19
  • Мнения: 4 668
Аз не съм сигурна дали въобще ще имам второ дете , но си прибирам някой неща - дрешки / само най - хубавите , които са почти нови / примерно имам едно кожухче страхотно , космонавтчета и др. Количката съм я прибрала , защото е Куини , но като гледам новите модели се съмнявам , че ще я ползвам . Пазя си и столчетата за кола - общо са три на брой .
Другите неща - повивалка , стерилизатор и др.такива дребни съм ги раздала - ще се купуват нови , като му дойде времето .

# 20
  • Мнения: 304
Ако живи и здрави някой ден имам второ дете, смятам да използвам само столчето за хранене, щото е много скъпо и ще е запазено. Всичко останало бих си купила ново. Ще ми е съвестно за едното дете всичко да съм си купила пък другото да използва втора употреба. Няма да е кой знае колко скъпо. Като си помисля то повечето неща вече съм ги раздала, а които не съм предстой да ги раздам Rolling Eyes

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 101
Аз използвам количката, шезлонга, ваничката и част от дрехите, тъй като имам момиче и момче. Купих единствено нова кошница за колата, нова кошара и нови шишета.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
Ами почти всичко ако го пазиш.....изключение ест - бельо, шишета, бибероти и т.н...
Хубаво е и нов матрак да вземеш.

Аз лично обаче нищо не пазя Wink

# 23
  • Мнения: 70
за матрак не се бях сетила newsm78

маиче ще купя нов


а юрганчета , дали може стари

# 24
  • Мнения: 822
според мен без шишета,биберони ....

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
то матрака ако е хубав антиалергичен и т.н. става и ако не се е деформирал, иначе се сменят, защото завъждът акари - особено дунапренените....
А обувки също не бих ползвала....

Юрганчетата се перат - няма проблем.

# 26
  • Мнения: 8 229
Купихме ново креватче, защото баткото все още си ползва неговото. Също така купихме нови шишета, и още едно столче за кола ни трябва. Столче за хранене и преносима кошара имаме. Дрехите също са от баткото, защото сезоните им съвпадат. Количката също си ползваме. Здрава и запазена е, а и ми е много удобна и не исках нова. Засега новите неща на малкия са му основно подарени. Впоследствие и ще купуваме каквото му трябва.

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Почти всичко, което съм запазила от дрехите - естествено купувам и нови. Детското легло, кошницата за кола, стола за хранене ...
Обувки купувам нови, защото всеки си има индивидуална форма на стъпалото.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Запазих леглото, кошницата, седалката за кола, дрешки и  newsm78 , трябва да се разровя
Ще ги ползвам за новото бебе.
Биберони, шишета,бельо ,ваничка и козметика ще се купува на ново.
От хигиенична гледна точка  Peace

# 29
  • Мнения: 264
Ако са от един пол-всичко, без шишета и биберони.

Общи условия

Активация на акаунт