подсъзнанието може всичко 4

  • 48 733
  • 500
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 691
На мен поне ми се случва под някаква форма всичко онова, което наистина много силно желая, но формата обикновено е такава, че се е разминавала много с очакванията ми. Съвсем в резон с "Внимавай какво ще си пожелаеш, защото може да ти се случи" GrinningИмам примери, които обаче не бих искала да споделям тук, защото се случи така, че условията за сбъдването на желанията ми предизвикаха толкова негативни събития, че се обезмисли и загуби целия ефект от постигнатото. ...

Точно за да не се случва така е хубаво като се формулира желанието да се добави - "по съвършен начин", "без вреда за никого", "за всеобщо благо" или нещо подобно.

# 16
  • Мнения: 121
аз да се похваля  Embarassed ..........
Ще започвам работа!
и то такава каквато исках smile3508

# 17
  • Мнения: 10 691
аз да се похваля  Embarassed ..........
Ще започвам работа!

Браво!! Чудесна новина!  smile3501
Сега ще видиш как всичко постепенно ще си дойде на мястото  Hug
Аз ти казах - "И това ще мине..."   bouquet Много се радвам за теб! Успех, миличка  Peace

# 18
  • Мнения: 3 118
Здравейте, мили деца!

Страхотна нова темичка, благодаря ВениHug

Снимките от Рупите са страхотни, а църквата направо вълшебна!  Някой ден и аз ще ида там  Grinning   Живи и здрави да сте малката Божидарка и нейната мама! Относно онези хора...и аз се замислих скоро за подобни "енергийни вампири" дето идват и си отиват от живота ми.... и слава Богу, задържат се само положителни и добри хора!

Винце, "Шесто чувство" трябва да го гледаш, много е добър! Малко стряскащ верно newsm43, ама наистина добър!

Ина! Ей на тва му се казва добра вест! Честито!!! Да си я задържиш и да се чувстваш много щастлива и реализираща се! И да има  Money

Херзен, как е Промени живота си за седем дни? Като я попрочетеш нали ще има отзиви?  Grinning

Мили дами, някой беше пуснал линк с релаксиращи фън шуй мелодии, невероятни са! Много благодаря!  Hug Peace

# 19
  • Мнения: 793
Мили дами, някой беше пуснал линк с релаксиращи фън шуй мелодии, невероятни са! Много благодаря!  Hug Peace
Може ли линка ако не те затруднявам,че съм го пропуснала  Praynig

Звучи малко налудничаво, но откакто прочетох книгата за Ангелите усещам някакво успокояващо присъствие зад рамената си  Crazy Дали са моите Ангели пазители или си внушавам не знам, но усещането е приятно  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 029
аз да се похваля  Embarassed ..........
Ще започвам работа!
и то такава каквато исках smile3508

  bouquetчестито!
И аз да се похваля- от сряда започнах работата, която съм искала.И съм много щастлива.Това е първата ми работа, а нали знаете, че всяко първо нещо е много специално, желано и избирано.Понякога мисля , че преживявам дежа ву (явно визуализациите ми преди това действат сериозно) Laughing

Мама е добре (знаете за нейния проблем), но се чувства чудесно.Резултатите от профилактичните й изследвания са перфектни, тонуса, настроенито и начинът й на мислене също Simple Smile

Радвам се, че ви има.  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 118
Може ли линка ако не те затруднявам,че съм го пропуснала  Praynig

не помня отде съм ги източила  Embarassed
търсих...
ако се поразровиш в трета тема след средата, ще ги намериш.
Аз намерих една препратка в torrents.ru - http://torrents.ru/forum/search.php?id=aj96l43BFBhw
само трябва да се регистрираш. Ако открия още ще пейстна тук.

# 22
  • Мнения: 10 691
pitt_76 , този линк дето си го дала нещо не се отваря  Rolling Eyes
Аз свалих оттам наскоро това - http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1284908 - дали не говорим за едно и също?  newsm78
Това е Музикална терапия /медитативна музика/ и включва шест CD-та - Йога, Рейки, Фън Шуй, Тай Чи, Тантра и Шиатцу. Подборката е страхотна!  Peace
Напоследък само това слушам и Кели Хоуел  Embarassed

# 23
  • Мнения: 606
Привет и от мен,

Днес съм се разчистила из къщи... уф Sad все не стига това време и за миг надниквам над компютъра... за да ви прочета! Joy

Днес е Андреевден - да е честито на именниците. Да се множат здравето и парите Ви , а да не пропусна и да се умножат сбъднатите ви мечти.  bouquet

Поздравление на Вени и Ина за това, че ще почват работата, която искат. Успех. И нека всеки ден да тръгвате с УСМИВКА  и БЛАГОДАРНОСТ на работа и повярвайте ми - ЩЕ ИМАТЕ УСПЕШНИ ДНИ. Е, има и сатанински дни, но без тях не може... да си пожелаем да са по-малко на брой!!!!

Добре дошла на ЛЮБОЗНАТЕЛНА!  Hug Hug HugМечтая си и аз като теб да имам три деца и дано някой ден тази моя мечта стане реалност. Praynig

Приятен неделен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 3 118
Мишчице, отваря се. Имат нещо проблем със сървъра и трудно влизам от сутринта, може и ти да си улучила такъв момент. Благодарско и за твойто линкче, почнах да го свалям  Hug

# 25
  • Мнения: 957
Със закъснение да се закотвя и аз, момичета! Peace

Нора, чудесно за начало!

Ина, Вени  Hug Успех!!!

Винце, и аз летя, дано е заразително за всички! Hug

Момичета, поздравявам ви с любима песничка! Има енергия в нея! Първата горе -
I will survive - Gloria Gaynor Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 793
Мишчице, отваря се. Имат нещо проблем със сървъра и трудно влизам от сутринта, може и ти да си улучила такъв момент. Благодарско и за твойто линкче, почнах да го свалям  Hug
Линкът, който си дала наистина не работи.
mijjjka, благодаря  Hug

# 28
  • Мнения: 3 118
хм, вярно, сега пише, че сесията е остаряла...  newsm78
ето го същия файл
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=273900

# 29
  • Мнения: 90
Браво на вас, момичета. Толкова е хубаво, когато има положително развитие на нещата! А и всички сте толкова упорити при практиките. Мисля си, че вски се учи от другите в тази тема. Незнам причината защо сме се събрали тук, но има защо. Прекрасен ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт