подсъзнанието може всичко 4

  • 48 801
  • 500
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 758
Desss , видях поста ти за огледалото. Отивам да го махна моето   bouquet

# 181
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
mijjjka Wink вземи си склупторка на костенурче  Hug


А за огледалото на символа ба-гуа мисля че точна в книгата която чета на Лилиан Ту пише че такова огледалце може пред входната врата (примерно ако вратата е в някакво си кофти разполож.) та така че не го махай  Peace


п.п. след обяда като заспи малкия ще се върна назад в книгата и ще намеря точно какво пишеше  Hug

# 182
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
..И да това с вярата и подсъзнанието го откривам/го има  навсякъде  във Фън Шуй , източните учиния, религията , къде ли не ...просто преди съм нямала очи и вяра за да го видя/използвам   Wink

Това е така за почти всичко свързано с темата /почтито е за красота май/. Всички пътища водят на едно място. Но се отаварят един по един /явно когато узреем за тях/. Изумително е как съвсем различни тематики книги, учения и случки в живота на всеки потвърждават едно и също нещо, което ги пронизва и обединява. Мен също много книги, хора и идеи ме намериха от едн момент нататък - последователно и закономерно. Осъзнах го по-късно Simple Smile

Това малко огледалце, може да се сложи като защита, но отразявайки неблагоприятния обект, а не защитавания. Или бъркам... не съм използвала такава /нали може да навреди на хората отсреща... / .. значи не бъркам.

# 183
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Значи намерих това  че Ба Гуа огледалото се поставя над вратата или на входната врата, така, че то да отразява  врата. Това няма да позволи лошите енергии да проникнат в жилището .



Ние за момента  сме под наем и хазяина е сложил огледало цял ръст точно пред пходната врата  Sunglasses затова мисля да противодействам един вид като си взема Ба Гуа огледало и го сложа с/у или над входната врата (така няма да се налага да местя пустото огледало)

# 184
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Dess, може да отразява врата, но не твоята.

Довечера мога да дам цитат на линия Ту.
Може и да бъркам, но се навържват спомените ми и мисля, че може да увредищ отразеното в огледалото ба-гуа, има специални предупреждения по въпроса. За това и никога не съм използвала. Ако не бъркам, огледалото слагаш над твоята врата насочено към огледалото отвън пред нея.

# 185
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не , по -скоро бих го сложила с/у врата т.е. ще бъде в близост и до другото голямо огледало  Wink



п.п.наистина не всичко е изпълнимо в средата в която живеем  по фън шуй  Sunglasses колкото , толкова .... няма да се вманиачавам Crazy

# 186
  • Мнения: 12
здравейте момичета , не мога да смогна да чета , а да пиша да не говорим. Но искам да споделя . В главата ми е пълна каша.Проблеми в къщи , на работа ,незнам откъде да започна .
Изчетох доста книги , изгледах доста фирми , нсеки ден си правя потвърждения и нищо хубаво на хоризонта . Къде бъркан незнам . Просто споделих , имах нужда от това.
Благодаря Ви че ме изчетохте и изтърпяхте

# 187
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
rum4е Wink добре дошла  Hug

Никъде не бъркаш , стой при нас и ще видиш ..... не се отказвай, хубавото предстои  Grinning

# 188
  • Мнения: 3 376
 rum4е от поста ти усещам,че въпреки,че четеш книги и гледаш филми някакси не вярваш на това.Или по-скоро хем искаш да стане,хем не ти се вярва как просто ей така може да подредят проблемите ти.

Имаш нужда от малко повече вяра в себе и в това към което си се насочила.

Постой при нас,ние ще направим всичко възможно за да ти помогнем.

Но трябва първо ти сама да си помогнеш.

Подреди си приоритетите в живота,кое е най-важно за теб,откъде искаш да започнеш и най-важното-КАКВО ВСЪЩНОСТ ИСКАШ.
Направи си списък,напиши всички твои положително качества,напиши всичките си желания,направи си карта на желанията...Възможностите са много,но просто трябва да се започне отнякъде.

# 189
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Преди всичко Вяра, Вяра и Вяра! На тебе ми се струва това като, че ли ти липсва!Имаш повече недоверие!Там вътре те чопли едно малко червейче/ами дали пък?????/ Thinking

# 190
  • Мнения: 957
rum4е, привет! Hug Споделям мнението на EASpirit и dianivo . Остани при нас, това ще подкрепи вярата ти!

udy, книгата се казва "Не пуша вече" от Алън Кар. Доста хора чух са отказали цигарите след прочитането и! Успех! Hug Аз още се ослушвам! Crossing Arms

Desss, страхотен ник!!! Удоволствие е да го видя! Hug

galeto123, привет и на теб! Hug Само да ти кажа, че в твоето утвърждение присъства отрицание - нямам. Внимавай като си измисляш утвържденията!

Момичета, при вас слънчево, при мен снежно... Ама все красиво, нали! Hug

# 191
  • Мнения: 12
Благодаря Ви момичета, бъдете сигурни че ще остана с Вас. По-скоро аз отдавна съм с Вас, просто не пишех , не съм пропуснала нито една страница от първа до последна.  Може би и аз неправилно си формолирам исканията . Мого ми хареса някъде по - тапред не си спомням точно коя от Вас беше писала разписка до Вселената. Да речем първо искам да започна от работата.

# 192
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ми хайде, пиши!Тъкмо е новолуние и желанието ти бързо-бързо  Peaceще нараства!!!!

# 193
  • Мнения: 535
Момичета, дъщеря ми е малко болничка - вдига температура от време на време. Имам нужда от вашата положителна енергия  Hug

# 194
  • Мнения: 957
di_ , как се казва дъщеричката ти?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт