ДиаманД, КУРМИТ и мензУСТРАЦИЙ- бисИритИ 25

  • 25 222
  • 786
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
...в нейниото любовно тевтерче са имената на...

Част от новина в Нетинфо. Е, поне там редактори няма ли?
А ние сЪ Очудваме на обикновеННите съфорумци, че пишЪт негрЪмотнУ
 

# 706
  • София
  • Мнения: 6 173
Е, съжалявам, ама не се сдържам, ако ще и сега всички да ми се нахвърлят, че момичето имало проблем и т.н.
predi 2 dena kogato s priqtelq mi zapo4nahme da pravim sex..pri samoto vkarvane usetih 4e mn me boli..boli me dokato go vkarva i vatre sa6to...ne go bqhme pravili ot 1 sedmica tyi kato se be6e polu4ilo pritrivane i me bole6e..polzvah krem "zdrave" i smradlika

# 707
  • Мнения: 2 631
Цитат
Днес ще ви почерпя за моят не толкова известен имен ден-св Данъил

май е права - някой да е чувал за такъв Светец  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 4 841
Цитат
след като измислих въпросите за викторината идва ред на наградите които трябва да давам
имате ли идея какви неща трябва да има аз съм купила
презерватив боксерки прашка нокторезачка бръснъчка запалка крем но каква още мога да взема че не се сещам
помагайте

... и последният да затвори вратата...

# 709
  • Мнения: 340
"По-добре така, отколкото цял живот малкото човече да страда, защото някакъв пумяр не го е искал"

Сладко  Joy

# 710
  • Мнения: 279
Цитат
Благодаря ви!  bouquetТази година ще ми е за първи път!Миналата година бяхме при наще,преди това при свеки,но тази година сме в къща и на мен се пада честа да сготвя!  chef

# 711
  • Мнения: 1 775
Цитат
Новата 15 серия от новият 4 сезон е прекрасна и вече знае, че СЦИЛА е нещо добро като слънчево уръжие.
Членуване, пунктуация, правопис...

# 712
  • Мнения: 6 274
Не мога да се сдържа, съжалявам...

Цитат
и аз се подписах! Дано да можем да помогнем на бездетните деца

Гадно си е децата да са бездетни... Crossing Arms
Ей, ш'са гръмна, ей.........  ooooh!
Как може тези хора да пишат без да мислят ???
  #Crazy

# 713
  • София
  • Мнения: 1 252
Цитат
комбинация рак-скарпион

Цитат
един простичък савет от мен отделете се да живеете сами!

Цитат
сега така и не ми стана ясно ще трябва ли белешка от нап или не!ние ходихме в нап още ноември и подадохме молби за тези белешки -ни са се обадили нито сме получили по пощата а там така ни казаха!то има още няколко работни дни а пък нищо още не е сигурно!
искам само да питам-нали остава това че може да се подаде само молбата в първия работен ден и после да се занесът другите документи
Цитат
да се пахвая и аз нашата кака знае буквите,брои до 100 и пише числата и буквите /поне се опитва/а малкана на 1 год и 6 месеца-вече се храни изцяло сама и от 2 дни казва и "дай"  smile3503
Всите бисИри са от един извУр. А има и още...

# 714
  • Мнения: 1 889
Цитат
Работя от повече една година.заплатата е добра като за начало,винаги искаш повече.но има едно но...след известно време почваш да се чувстваш много тап заради спецификата на самата работа.за сажеление в бг няма голям избор за работа особенно по специалност,и всички избираме нещо горе-долу добро като заплата а не като условиа.вапреки че условията не сам много зле.отношението на колеги е теам менаджирите са много добре. много лошо че бонусната система много често се променя и не в ползата на нас работещите.


и затова ако имате извор намерите си нещо по-добро.но като факт и акто за начало на кариера в call центр не е мнгоог зле.бих казал 4 от 6.


Как да не го съжалиш спИцЪлиста Mr. Green Като не работи по специалността си, а в такива условиА , е позабравил и прЪвУписа Mr. Green

# 715
  • Мнения: 304
Цитат
Работя от повече една година.заплатата е добра като за начало,винаги искаш повече.но има едно но...след известно време почваш да се чувстваш много тап заради спецификата на самата работа.за сажеление в бг няма голям избор за работа особенно по специалност,и всички избираме нещо горе-долу добро като заплата а не като условиа.вапреки че условията не сам много зле.отношението на колеги е теам менаджирите са много добре. много лошо че бонусната система много често се променя и не в ползата на нас работещите.


и затова ако имате извор намерите си нещо по-добро.но като факт и акто за начало на кариера в call центр не е мнгоог зле.бих казал 4 от 6.


 #Crazy ужаааас
Как да не го съжалиш спИцЪлиста Mr. Green Като не работи по специалността си, а в такива условиА , е позабравил и прЪвУписа Mr. Green

# 716
  • София
  • Мнения: 492
Цитат
Работя от повече една година.заплатата е добра като за начало,винаги искаш повече.но има едно но...след известно време почваш да се чувстваш много тап заради спецификата на самата работа.за сажеление в бг няма голям избор за работа особенно по специалност,и всички избираме нещо горе-долу добро като заплата а не като условиа.вапреки че условията не сам много зле.отношението на колеги е теам менаджирите са много добре. много лошо че бонусната система много често се променя и не в ползата на нас работещите.


и затова ако имате извор намерите си нещо по-добро.но като факт и акто за начало на кариера в call центр не е мнгоог зле.бих казал 4 от 6.


Как да не го съжалиш спИцЪлиста Mr. Green Като не работи по специалността си, а в такива условиА , е позабравил и прЪвУписа Mr. Green
божееее.... ooooh!

# 717
  • София
  • Мнения: 2 508
Цитат
да разбирам ли от тозе текст,4е и това е прието и влиза в сила от 01,01,2009г?  Rolling Eyes

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123173

незнаех къде да петам и за това тук

# 718
  • Мнения: 4 668
психотерапефт
написано е 2 пъти по този начин ... Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 3 611
Всеки човек е психотерапефт сам на себе си. Тоест ако вие не можете да комуникирате правилно както в случая и ние никакъв психотерапефт няма да спаси отношенията ви.Така мисля аз....за жалост

Общи условия

Активация на акаунт