Хотели, близо до клиника Малинов

  • 15 678
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Здравейте! Много ще съм благодарна, ако някой има възможност да ми даде телефона на жената, работеща в клиника "Надежда", мисля че се казва Катя, която дава въпросните две стаи под наем или ми предложи друг начин, да разбера дали са свободни и съответно да запазя едно място. 

# 16
  • Мнения: 2 259
Няма опция за запазване.
Който е там, има нужда, свободно е и се нанася!

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Този е на 1 спирка от клиниката - вижда се от бул. България http://pochivka.bg/o-333-хотел_аква_софия

# 18
  • Мнения: 2
  Да уточня  става въпрос за клиниката,която се намира на бул.Гоце Делчев" нали, близо да пазара Красно село  за съжаление няма много избор. Знам за един хотел Женева в ж.к.Лагера на 1 спирка след Красно село по посока Руски паметник с трамвая.Стават 1 спирка до Красно село и една до сп. П.Берон там се слиза и хотела не много далеч от булеварда.Ама за други.... newsm78 newsm78

По време на нашата процедура бяхме отседнали в един хостел, намиращ се точно зад Клиниката. Мисля, че още функционира.
www.noshtuvki.blogspot.com

# 19
  • Мнения: 588
Аз пък ще предложа едно квартирно бюро, казва се Маркела, те предлагат стаи в района - На бул. Гоце делчев, на Красно село също.
Ако някой се интересува да пише на лични

# 20
  • Мнения: 4 306
Този е на 1 спирка от клиниката - вижда се от бул. България http://pochivka.bg/o-333-хотел_аква_софия

Ние нощувахме след пункцията там.

# 21
  • Мнения: 2
Аз пък ще предложа едно квартирно бюро, казва се Маркела, те предлагат стаи в района - На бул. Гоце делчев, на Красно село също.
Ако някой се интересува да пише на лични

Измамниците от т.нат. квартирно бюро Маркела предлагат точно две стаи и двете са на по няколко километра от клиниката. Предагат и няколко апартамента, които различни наемодатели  са им ги оставли да ги стопанисват до намирането на наематели.

Вие ползвали ли сте услугите на въпросната агенция, защото в профила ви пише, че сте от София?

# 22
  • Мнения: 2 259
Аз бих ви посъветвала да питате Катя/санитарка/ или Роси/рецепция/  за нощувки.
Нещата са много променливи.
Имаше апартамент към клиниката,после нямаше,после пак имаше ,след това  един хотел на около 2 спирки ...

# 23
  • Мнения: 6 280
зравейте искам да помогна има един хотел на около не много близко до клиниката с отлични условия и на супер цена 
тел088830829-ковачев

# 24
  • Мнения: 588
Аз пък ще предложа едно квартирно бюро, казва се Маркела, те предлагат стаи в района - На бул. Гоце делчев, на Красно село също.
Ако някой се интересува да пише на лични

Измамниците от т.нат. квартирно бюро Маркела предлагат точно две стаи и двете са на по няколко километра от клиниката. Предагат и няколко апартамента, които различни наемодатели  са им ги оставли да ги стопанисват до намирането на наематели.

Вие ползвали ли сте услугите на въпросната агенция, защото в профила ви пише, че сте от София?






Километра ли, не е точно така поне за тези, които аз знам на бул. Гоце Делчев и Красно село. А и всеки сам си избира- скъпа квартира лукс или по-евтина, но с по-лоши условия Thinking

Не не съм ги ползвала, но съм настанявала в тях мои колеги от провинцията. Пък и не разбирам тона ти, аз съм ги предложила и не ангажирам никой да нощува там. #Crazy

# 25
  • Мнения: 115
pepapet1968 извини ме ако греша ,но на този номер който си дала не липсва ли още една цифричка. newsm12

# 26
  • Мнения: 6 280
да права си за което се извинявам тел.0888308292 ковачев           ако някой иска мога да дам и адреса

# 27
  • Мнения: 115
pepapet1968 да ако може дай го Grinning

# 28
  • Мнения: 115
и ако може кажи за цената

# 29
  • Мнения: 6 280
цената е 30лв на стая в центъра на софия петте киошета

Общи условия

Активация на акаунт