Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!

  • 12 513
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
има поне още 20-30 линка ама днес вече не мога.Утре през деня или вечерта ще ги сложа.

# 16
  • Мнения: 143
Ох... Добро утро, момичета!
Аз снощи нали Рожден ден, а и още не свикнала с мисълта, че съм бременна, взех че се понапих с бирички... и сега ми е едно гузно...   #Cussing out  Чувала съм, че толкова рано няма значение, ама пуста съвест. Повече няма и глътка бира да си пийна.  Cry Силно се надявам да не съм направила някоя беля...
Аз съм за 3-ти Август...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро  и от мен!
Bagneto, честит рожден ден на патерици, пожелавам ти много здраве и да ти се сбъдне това, което желаеш най-силно. Не се притеснявай за биричката, и аз си попийвам от време на време, мисля че няма страшно.
Буболече, не обръщай внимание на брат си, мъжете понякога са много нетактични и въобще не се усещат какви са ги надробили.
Момичета, как сте? Някакви бременни симптоми? Аз нещо нямам апетит и сякаш ми се гади, но не знам, може и да си въобразявам.
Усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 143
Дано, Роси, защото снощи имах гадене и сърцебиене от това недообмислено чудо. То е едно да изпиеш една биричка, друго е да се понапиеш... Повече нищо  Naughty Днес пак правих тест и пак не е достатъчно наситена чертата след толкова време. Днес ще си запиша час за преглед и ще го чакам с нетърпение.

За бременните симптоми май още ни е раничко - на мен ми се завива свят от време на време, но не силно, даже е приятно и понякога ми се догажда, но пак е много леко.

Буболече, не обръщай внимание... Просто сигурно го е страх за теб. Аз имам една приятелка, която ми каза с много сериозен тон "На никого да не казваш, за твое добро е."  Shocked Аз не че съм тръгнала наляво и надясно да разправям, ама чак толкова...

Темичката се заформя страхотна!

# 19
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте и от мен Simple Smile
Поздравявам всички и желая лек бременност на всички мами   bouquet
Закъснява ми от 4 дни и снощи направих тест и  EFP Много се зарадвахме и двамата с мъжа ми Simple Smile За първи път ще ни е, аз скоро ставам на 30.
Доста съм чела до сега, но леко се шашнах Whistling Сега незнам кога да отида на лекар - дали веднага или да изчакам малко. Да пия ли кафе днес или да не пия ....абе такива глупави неща малко ... още се вълнувам и не мога да повярвам, особено пък че при нас стана от първия път ...
 Crazy

# 20
  • Мнения: 1 733
Със закъснение - честит рожден ден на Багнето Simple Smile Много усмивки и късмет ти желая!

# 21
  • Мнения: 9 973
Elyah  добре си дошла при нас HugЗа лекар изчакай поне още 10дни за да не се разочароваш.За кафето аз пия EmbarassedДобре е да е безкофеиново

Който ходи на първи преглед 1час преди това се пие 1л. течности за да се види точицата

# 22
  • Варна
  • Мнения: 407
Bagneto, щом я има втората чертичка, баш си си бременна  smile3521. И вече като отидеш на лекар, със сигурност ще си видиш точицата, минало е достатъчно време от закъснението.
Дай Боже все така леко да ни се гади или пък ако е възможно - хич  Laughing
Добре дошла на Elyah! Много лека бременност и прекрасно бебче през август ти пожелавам. Мен ако питаш, изчакай поне десетина дни от закъснението, докато отидеш на лекар, защото в противен случай има вероятност да не се види точицата. Като мен, отидох на лекар на шести ден закъснение и нищо не се видя. Нормално е да се шашкаш, но както писа и Деси, мисля, ние сме бременни, а не болни. Можеш да правиш всичко, стига да е в умерени количества. Аз си пия кафе, дори нес, но примерно веднъж на ден. Пък ако си притеснена за нещо - пиши, ние набързо ще те успокоим  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 358
Деси, Rosi79,
благодаря ви   bouquet
Най-добре ще е май да си запазя час за началото на другата седмица. Алкохол вече не близвам от 2-3 седмици, от както решихме да бебеправим. Ще си купя и чай, какъвто обичам, кафенцето е по малко ... все още няма да се лишавам от него.
Сега започвам съвсем усилено четене  Party на целия форум, искам да знам всичко Simple Smile
Успех на всички  Hug

# 24
  • Мнения: 9 973
и питайте преди да се шашкате за каквото и да е.Ние сме тук затова-да си помагаме.Има доста мами,които минават този път за втори път и са доста компетентни за някои неща.

# 25
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета! Как сте днес? Аз съм добре в момента,даже пия кафенце,обаче вчера... Бяхме с едни семейни приятели в една сладкарница и в момента в който хапнах от глазурата на тортата... добре,че тоалетната беше близо... А горкото момиче как се уплаши,пък после взе да се смее и да ме прегръща.То си имало логично обяснение , бяха думите й. Все по-трудно ми е да ставам сутрин,колкото и рано да съм си легнала предната вечер.
За малко да забравя-ЧЕСТИТ РОЖДЕНЕ ДЕН , Bagneto на патерици и от мен! Всичко най-хубаво желая!!!  smile3525

# 26
  • Мнения: 9 973
аз нямам никакви неразположения,само малко вечер ми се гади,ама не е фрапиращо

# 27
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен Hug
Относно кафето, аз си пия, кофеиново, по едно на ден, както обикновено Peace Ще го спра само ако ми става лошо от него, за сега се чувствам съвсем добре Peace Не смятам да живея като в инкубатор Crazy Страдам само от безсъние, когато и да си легна се събуждам в 6 Crazy
На лекар ще ходя на 8.12 когато стават 10-11 дни закъснение Peace

# 28
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен!
И аз се присъединявам към вас, нашето бебче ще го чакаме 3-4 август.
В петък бях на лекар (имах малко проблеми) и видях точицата  Grinning
другата седмица на 11 или 12 пак съм на преглед и дано всичко е наред  Praynig

# 29
Пишете ме и мене! С вас съм! Сама се определих за 02.08, а на лекар мисля да отида другата седмица. Вчера отпразнувахме първият рожден ден на бъдещия батко, така че все още добре си спомням всичко свързано с бременността.
Лека и спокойна бременност на всички!
Има ли някой от Бургас?

Общи условия

Активация на акаунт